Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Насипний механічний фільтр хтось має?

Слободарий

Рекомендовані повідомлення

Використовую зворотній осмос для водопідготвки. На вході стоїть звичайний десятидюймовий нитчатий фільтр. Через суттєве збільшення об'єму води що фільтрується доводиться міняти часто. Чи використовує хтось насипний фільтр механічної очистки? Цікавить його розрахунок і автоматизація.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Слободарий сказал:

Використовую зворотній осмос для водопідготвки. На вході стоїть звичайний десятидюймовий нитчатий фільтр. Через суттєве збільшення об'єму води що фільтрується доводиться міняти часто. Чи використовує хтось насипний фільтр механічної очистки? Цікавить його розрахунок і автоматизація.

Чому насипний, а не промивний?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, ashim1990 сказал:

Чому насипний, а не промивний?

Йде глина. Думаю, що насипний буде мати більшу ємність та кращий ступінь очищення. Але точно не знаю. Колись стояла сіточка (до осмосу) вона могла заростати так, що доводилось її витягати та промивати щіткою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Слободарий сказал:

Використовую зворотній осмос для водопідготвки. На вході стоїть звичайний десятидюймовий нитчатий фільтр. Через суттєве збільшення об'єму води що фільтрується доводиться міняти часто. Чи використовує хтось насипний фільтр механічної очистки? Цікавить його розрахунок і автоматизація.

Готовий варіант, це колонна (0844, наприклад), засипати  Filter Ag Plus та автоматичний клапан

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, AleksZm сказал:

Готовий варіант, це колонна (0844, наприклад), засипати  Filter Ag Plus та автоматичний клапан

Дякую, може десь є література з даного питання, щось типу підручника, щоб напевно знати що воно підійде і не буде занадто.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Слободарий сказал:

Йде глина.

Если организовать обратную промывку, может, она нормально очистит промывной?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ashim1990 сказал:

Если организовать обратную промывку, может, она нормально очистит промывной?

Про який саме промивний йде мова?

Мені треба очистити воду від глини перед осмосом.

Чи є якийсь промивний на 5мкм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Слободарий сказал:

Дякую, може десь є література з даного питання, щось типу підручника, щоб напевно знати що воно підійде і не буде занадто.

Література на що?

Система складається з трьох частин: клапан, балон, засипка. На все є опис в неті. 

Єдине: розмір. Він не буде як звичайна колба чи ВВ20😉

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AleksZm сказал:

Література на що?

Система складається з трьох частин: клапан, балон, засипка. На все є опис в неті. 

Єдине: розмір. Він не буде як звичайна колба чи ВВ20😉

Літературу маю на увазі про те, яких розмірів має бути цей балон, бо як розумію, висота там велика не  потрібна, як обчислити його ресурс і пропускну здатність, яку саме засипку краще використати і від чого це залежить. Щоб не купити щось за надцять тисяч, а потім за пару років зрозуміти що мені потрібне було щось інше.
Думаю, цим шляхом людство ходило вже до мене і хтось це мав зафіксувати для нащадків у вигляді літератури.
Сподіваюсь ще готують десь інженерів з водопідготовки з класичною освітою, а не за буклетами виробників розхідників.
Може у когось у великому домі, або у невеличкому готелі стоїть щось більш промислове, але не набагато більше аніж ВВ20.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Слободарий сказал:

Чи є якийсь промивний на 5мкм?

Та є. Чи думаєте, я навмання пишу? Шукайте  Aquafilter FCCEL5.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...