Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Засов сусіда в моєму стовпчику

belosnezka

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, ozor сказал:

то хто ж тоді нормальний?

ніхто.

Нет здоровых людей. Есть только недообследованные.

 

Просто вот та "йопнутость" у каждого своя. У кого-то просто маленькие букашки в голове. А кто-то достает этих букашек и бегает тыкает ими всем в лицо.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sly сказал:

я бы этот "прутик" выкорчевал и пошел бы разъяснил, где он будет торчать в следующий раз.

Предварительно спилив мушку, а то всякое там может случиться...)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, DimaF сказал:

Предварительно спилив мушку, а то всякое там может случиться...)

Видимо, мой опыт отличен от Вашего

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ozor сказал:

Вочевидь і мушка відрізняється.

а якщо два стволи використовувати як гінекологічний прилад, то можна досягнути взагалі видатного результату :ROFL:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так може приймак/сусід і дійсно не в курсі всіх нюансів вашого межування? Якщо всі ваші забори стояли ще до його заселення, якщо сусідка уже давно розкопала оті 20 см землі під самий забор, то звідки йому знати, чий то стовпчик?

Спочатку, треба без всяких додаткових розборок, запитати у нього: Микола, Петро, Василь....а що це ти тут зробив? Ну а далі уже по ситуації. Може він спокійно відреагує і пообіцяє переробити.

З нашого досвіду. Коли ми купили дім, то сусідські дерева добряче нависали повз всю межу до нас. Ми попросили сусіда прибрати ці гілки. Він відповів добре, але нехай дозріє врожай, я уберу. Ну нехай. Урожай дозрів, він не прибрав. Ми ще раз нагадали, він знову погодився, але нічого не зробив. Мій чоловік став, сам обрізав всі гілки, що висіли на нас. Вискочив сусід, ай пробу, що ти робиш. Чоловік спокійно йому відповів, що дерево він не чіпає, лише прибирає ті гілки, що нам заважають. Сусід покрутився і заховався в хату. Все. Цього року знову відросло гілля яблуні. Тепер уже я зберу з того гілля урожай і знову обріжемо)))

Чи гарні у нас стосунки з сусідом? Ні, не дуже. Бо ми вважаємо що він дурний, а він вважає що ми)))

Змінено користувачем Nic-олаевна
  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Nic-олаевна сказал:

Так може приймак/сусід і дійсно не в курсі всіх нюансів вашого межування? Якщо всі ваші забори стояли ще до його заселення, якщо сусідка уже давно розкопала оті 20 см землі під самий забор, то звідки йому знати, чий то стовпчик?

Спочатку, треба без всяких додаткових розборок, запитати у нього: Микола, Петро, Василь....а що це ти тут зробив? Ну а далі уже по ситуації. Може він спокійно відреагує і пообіцяє переробити.

З нашого досвіду. Коли ми купили дім, то сусідські дерева добряче нависали повз всю межу до нас. Ми попросили сусіда прибрати ці гілки. Він відповів добре, але нехай дозріє врожай, я уберу. Ну нехай. Урожай дозрів, він не прибрав. Ми ще раз нагадали, він знову погодився, але нічого не зробив. Мій чоловік став, сам обрізав всі гілки, що висіли на нас. Вискочив сусід, ай пробу, що ти робиш. Чоловік спокійно йому відповів, що дерево він не чіпає, лише прибирає ті гілки, що нам заважають. Сусід покрутився і заховався в хату. Все. Цього року знову відросло гілля яблуні. Тепер уже я зберу з того гілля урожай і знову обріжемо)))

Чи гарні у нас стосунки з сусідом? Ні, не дуже. Бо ми вважаємо що він дурний, а він вважає що ми)))

ви знущаєтесь??? у мене ворота стоять на двох однакових стовпчиках.

то як ви думаєте, чий то може бути стовпчик????

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, belosnezka сказал:

ви знущаєтесь??? у мене ворота стоять на двох однакових стовпчиках.

то як ви думаєте, чий то може бути стовпчик????

 

 

як казала моя бабця - "повії сци в очі, вона скаже дощ іде". такі зазвичай бачать лише те що хочуть бачити.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

як казала моя бабця - "повії сци в очі, вона скаже дощ іде". такі зазвичай бачать лише те що хочуть бачити.

зараз прикріплю фото. хвилинку.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на одному фото засов в середині мого стовпчика. тобто вони зсередини закрились.

на іншому - з вулиці вони закрили хвіртку, висунувши свій засов мені на стопчик. щоб вона не відкрилась всередину.

обведено також де налазить їхня хвіртка на мій стовпчик.

зображення_viber_2022-08-25_12-46-03-791.jpg

зображення_viber_2022-08-25_17-20-35-872.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, ozor сказал:

Я думаю, варто переговорити вам з тим хлопом, шо то всьо робив.

Може щось і вигорить.

Буду вартувать, коли сусідка буде на базарі. а я делікатно проведу з ним бесіду:

ДД. ви майстрували хвіртку? а чому вирішили моїм стовпчиком скористатись, а не поставити свій?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, belosnezka сказал:

Буду вартувать, коли сусідка буде на базарі. а я делікатно проведу з ним бесіду:

ДД. ви майстрували хвіртку? а чому вирішили моїм стовпчиком скористатись, а не поставити свій?

 

можна просто сказати, що якщо наступного разу вирішить псувати чуже майно, то варто у власника попередньо дозволу спитати, а поки винен 500грн. за вже заподіяну шкоду. ніщеброди пекельно абсіраються коли їм про гроші говориш...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, US7IGN сказал:

можна просто сказати, що якщо наступного разу вирішить псувати чуже майно, то варто у власника попередньо дозволу спитати, а поки винен 500грн. за вже заподіяну шкоду. ніщеброди пекельно абсіраються коли їм про гроші говориш...

а не подумає ніщеброд, що стовпчик після того наша спільна власність?

я від цих сусідів забор робила на своїх стовпчиках, хоча їхні частково стояли. можна було зекономить.

але я не хотіла з ними спільної власності.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як відшкодування шкоди відновити попередній стан. отвір сам не відремонтується.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, US7IGN сказал:

можна просто сказати, що якщо наступного разу вирішить псувати чуже майно, то варто у власника попередньо дозволу спитати, а поки винен 500грн. за вже заподіяну шкоду. ніщеброди пекельно абсіраються коли їм про гроші говориш...

або поговорить. або заклеяти дірку в своєму стовпчику чи викинути його засов є ще варіанти.

але почну таки з поговорить з проханням ставить свій стовпчик і обпилять обзели.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

як відшкодування шкоди відновити попередній стан. отвір сам не відремонтується.

чоловікові років 50-55.

я молодша набагато. і я дЄвАчка.

і я б таке зробить в чужому не придумала.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

як відшкодування шкоди відновити попередній стан. отвір сам не відремонтується.

мені ще перекрасить треба стовпчик. бо він доки міряв хвіртку гарно подряпав його.

а дірка то взагалі огонь = довбо.б.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, belosnezka сказав:

Буду вартувать, коли сусідка буде на базарі. а я делікатно проведу з ним бесіду:

ДД. ви майстрували хвіртку? а чому вирішили моїм стовпчиком скористатись, а не поставити свій?

 

Можна й так,і він нарешті зверне на вас увагу, і щось вигорить😁

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ozor сказал:

Можна й так,і він нарешті зверне на вас увагу, і щось вигорить😁

та ви знаєте, я не люблю увагу.

вигорить? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, belosnezka сказал:

 

зображення_viber_2022-08-25_12-46-03-791.jpg

зображення_viber_2022-08-25_17-20-35-872.jpg

Я думала що це тільки мій сусід ставить такі мальовничі забори. Ан ніт, це виявляється, загальноукраїнський тренд.

Судячи з забору, ваш сусід все прекрасно знав, чиї то стовпчики. Такі "хазяїни на всі руки" викочують очі і відповідають: "а тобі шо? жалко?" І при цьому про себе думають що сусіди "зажравшиєся богачі"

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Nic-олаевна сказав:

Я думала що це тільки мій сусід ставить такі мальовничі забори. Ан ніт, це виявляється, загальноукраїнський тренд.

Судячи з забору, ваш сусід все прекрасно знав, чиї то стовпчики. Такі "хазяїни на всі руки" викочують очі і відповідають: "а тобі шо? жалко?" І при цьому про себе думають що сусіди "зажравшиєся богачі"

 А хіба ні?

Змінено користувачем ozor
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, belosnezka сказав:

та ви знаєте, я не люблю увагу.

вигорить? 

Як казав один вчитель: а ти попробуй.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...