Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як правильно приклеїти пароізоляцію в моєиу випадку. Комбіновані стіни.

grafwinter

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім здоров'я!

Заздалегідь вибачаюся, за створення теми, не дуже хотів цього робити через те, що вже неодноразово обговорювали, але у мене ситуація трохи не стандартна і  конкретно мого випадку я не знайшов.
1. Планую затягти пароізоляцією одразу три кімнати: кухню, коридор і ванну, щоб мінімізувати кількість примикань пароізоляції до стін. Чи це гарна ідея?
2. Як кріпити пароізоляцію на стіни з шлакоблоку у кухні, якщо фінішна обробка стін буде виконуватися гіпсокартоном по профілях? На штукатурку вже немає ані сил, ані часу. Та й нерівності треба перекрити, які штукатуркою не вирівняти.
3. Як кріпити пароізоляцію на стіни, які зроблені монолітом зі шлакобетону (гранульований шлак+вапно+цемент)? Шлакобетон тримається досить міцно, але все ж таки потроху обсипається під дією механічним факторів. Облицювання цієї стіни, теж буде гіпсокартоном по профілях.
4. Як обійти пароізоляцією трубу, в якій прокладено ввідний кабель? Чи може краще зробити невеличку штробу та завести трубу в неї і замазати поверх цементно-пісчаною сумішшю? А трубу по внутрішньому діаметру де виходить кабель герметизувати?
5. Маю дещо складну ділянку стіни у майбутній ванні, на якій стіна має і шлакоблок і силікатну цеглу. Як бути з примиканням пароізоляції до цієї комбінованої ділянки? Стелю планую робити у ванній - натяжною.

6. Якій пароізоляції віддати перевагу? Доступна в продажу:

а) звичайна поліетиленова з армуванням ниткою;

б) cіра плетена ламінована, але ніхто не може напевне сказати чи це гідро чи пароізоляція.

в) купити рулон STROTEX PP110 - цей варіант найдорожчий.

7. З'єднувати вздовж пароізоляцію між собою на стрічку К2 з додатковою проклейкою мультібендом? К2 зараз продається від різних виробників. Хто з них якісний?

Можливо хтось з форумчан може допомогти з придбанням всього необхідного в одному місці?

Заздалегідь ДУЖЕ вдячний кожному за допомогу та роз'яснення! Мирного неба!

Bathroom.jpg

Coridor.jpg

Kitchen.jpg

Kitchen_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Привіт, дивно що тобі так і ніхто з майстрів і не відписав. Стіни доволі в тебе рівні) В мене тоже комбіноване виходить керамоблок+шлакоблок, а десь ще й термоблок (полістиролбетон) - гримуча смісь. Перекриття як і в тебе деревянне, купи ПП110 стротекс і не парюсь, шви заскочити плівкою.

Стіни в мене криві дуже навіть кути не 90 градусів. Але профіль не буду ставити, буду ГКЛ клеїти на стіни з попереднім вирівненням маяками. 

 

Навіщо тобі пароізоляцію на стіну кріпити? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю)

Знайшов відповіді на свої питання на інших форумах.

Монтував STROTEX PI110 на дерев'яні балки за допомогою степлера, заклеюючи скобки з напуском на плівку шматочками DeltaMultiband, або можна бітумно-каучукою лентою К2. Потім, монтував рейку 25*50мм поперек балок. В жодному разі не став PP110, лише PI110  в якості пароізоляції. PI - ПароІзоляційна плівка, в той час PP - ПароПроникна.

Стики проклеював (після очищенні від пилу та знежирення) DeltaMultiband. Так, дуже не дешево, але ДІЄВО! Вона дуже міцна! Саме для цього і розроблена. На стіни заводив десь 10-15см і приклеював до попередньо прогрунтованої стіни (а де шлак, то робив смужку штукатурки цементо-пісчаної з пластифікатором.) на Delta-TIXX. Теж, ДУЖЕ не дешево, але знову ж таки, максимально надійно. Використовувати раджу лише матеріали, які розроблено спеціально за призначенням. Будуємо один раз і назавжди. Для тесту, приклеїв в кімнаті на шлакоблок смужку РІ110 до стіни знизу на Delta-TIXX. Після полімеризації (висихання), клей перетворюється на міцну еластичну гумку та тримає пароізоляцію намертво. Пробував клеїти на К2, на світлинах чорна стрічка), але залишився незадоволений результатом. Тож тільки Delta-TIXX та Delta Multiband.

Усі кути розрізав, підганяв та проклеював Delta-TIXX та Delta Multiband.

Витрати на скотч DeltaMultiband та клей Delta-TIXX чималі, але я впевнений тепер на всі 100%, що так буде добре триматися і мій утеплювач Knauf Nord шаром 200мм буде сухим).

 

Навіщо тобі пароізоляцію на стіну кріпити? Якщо цього не зробити, то пара разом з повітрям буде проходити через утеплювач і осідати конденсатом. Зпаскудиш утеплювач. Тож до стін приклеювати ОБОВ'ЯЗКОВО! Все має вийти герметично, щоб виключити обмін повітрям між кімнатою та горищем. Тільки так!

Будуть питання - звертайся)

Бажаю успіху)

20230310_091954.thumb.jpg.6e97910582294aaa77bebdb6f3cff2e4.jpg

20230310_091934.thumb.jpg.cc78180bb2956d801fdc78a7bab9984d.jpg

20230310_092008.thumb.jpg.3e2cc962413b07fd6dee8ff16fa2204e.jpg

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.09.2022 в 10:50, grafwinter сказал:

Як кріпити пароізоляцію на стіни з шлакоблоку у кухні, якщо фінішна обробка стін буде виконуватися гіпсокартоном по профілях? На штукатурку вже немає ані сил, ані часу. Та й нерівності треба перекрити, які штукатуркою не вирівняти.
3. Як кріпити пароізоляцію на стіни, які зроблені монолітом зі шлакобетону (гранульований шлак+вапно+цемент)? Шлакобетон тримається досить міцно, але все ж таки потроху обсипається під дією механічним факторів. Облицювання цієї стіни, теж буде гіпсокартоном по профілях.

 

Screenshot_8.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, grafwinter сказал:

Вітаю)

Знайшов відповіді на свої питання на інших форумах.

Монтував STROTEX PI110 на дерев'яні балки за допомогою степлера, заклеюючи скобки з напуском на плівку шматочками DeltaMultiband, або можна бітумно-каучукою лентою К2. Потім, монтував рейку 25*50мм поперек балок. В жодному разі не став PP110, лише PI110  в якості пароізоляції. PI - ПароІзоляційна плівка, в той час PP - ПароПроникна.

Стики проклеював (після очищенні від пилу та знежирення) DeltaMultiband. Так, дуже не дешево, але ДІЄВО! Вона дуже міцна! Саме для цього і розроблена. На стіни заводив десь 10-15см і приклеював до попередньо прогрунтованої стіни (а де шлак, то робив смужку штукатурки цементо-пісчаної з пластифікатором.) на Delta-TIXX. Теж, ДУЖЕ не дешево, але знову ж таки, максимально надійно. Використовувати раджу лише матеріали, які розроблено спеціально за призначенням. Будуємо один раз і назавжди. Для тесту, приклеїв в кімнаті на шлакоблок смужку РІ110 до стіни знизу на Delta-TIXX. Після полімеризації (висихання), клей перетворюється на міцну еластичну гумку та тримає пароізоляцію намертво. Пробував клеїти на К2, на світлинах чорна стрічка), але залишився незадоволений результатом. Тож тільки Delta-TIXX та Delta Multiband.

Усі кути розрізав, підганяв та проклеював Delta-TIXX та Delta Multiband.

Витрати на скотч DeltaMultiband та клей Delta-TIXX чималі, але я впевнений тепер на всі 100%, що так буде добре триматися і мій утеплювач Knauf Nord шаром 200мм буде сухим).

 

Навіщо тобі пароізоляцію на стіну кріпити? Якщо цього не зробити, то пара разом з повітрям буде проходити через утеплювач і осідати конденсатом. Зпаскудиш утеплювач. Тож до стін приклеювати ОБОВ'ЯЗКОВО! Все має вийти герметично, щоб виключити обмін повітрям між кімнатою та горищем. Тільки так!

Будуть питання - звертайся)

Бажаю успіху)

20230310_091954.thumb.jpg.6e97910582294aaa77bebdb6f3cff2e4.jpg

20230310_091934.thumb.jpg.cc78180bb2956d801fdc78a7bab9984d.jpg

20230310_092008.thumb.jpg.3e2cc962413b07fd6dee8ff16fa2204e.jpg

У мене питання, а чому Ви не використали  комплект рішень від KNAUF INSULATION, якщо ви його купуєте.

image.png.c58df74ecd73af8dc064bf9c1e6e6b16.png

Тоді б точно все було б гуд, да і утеплювача Вам потрібно було б по більше.

При нормі  Rqmin, м2 ·К/Вт,=6 , у вас 0,2/0,048 = 4,16.

image.png.a68ef5c22e2b1cdc934346bed1ef05de.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Сергей Шкляр сказал:

У мене питання, а чому Ви не використали  комплект рішень від KNAUF INSULATION, якщо ви його купуєте.

image.png.c58df74ecd73af8dc064bf9c1e6e6b16.png

Тоді б точно все було б гуд, да і утеплювача Вам потрібно було б по більше.

При нормі  Rqmin, м2 ·К/Вт,=6 , у вас 0,2/0,048 = 4,16.

image.png.a68ef5c22e2b1cdc934346bed1ef05de.png

У нас в місті, взагалі нічого нормального купити не можна. За утеплювачем їздив до обл.центру. Ремонт виконується максимально бюджетно. З цього і 200мм утеплювача. Планую в майбутньому збільшити товщину шару утеплювача разом із утепленням решти горища. 200мм - це мінімальне рекомендоване значення.

Не розумію до чого тут комплектне рішення. У мене своє рішення. Знизу тепер буду оздоблювати вагонкою або ГКЛ. Перше більш до вподоби. Не люблю штучні оздоблювальні матеріали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Як альтернативу Delta-TIXX, можу запропонувати свій вибір PENOSIL Premium Membrane Fix. Мені сподобалось і ціна 160 грн флакон. На 140 м2 будинку пішло 8 флаконів. Пробував на стрічку К-2 теж недуже сподобалось, навіть грунтував газоблок та кирпич бітумом результат поганий. Може К-2 поганої якості або щось інше... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Так. К-2 не дуже. У неї свої моменти. Я між собою полотна пароізоляції strotex, склеїв за допомогою к-2 і поверху Delta MultiBand. Результат - СУПЕР. А до стін, попередньо поштукарених і місцях приклеювання, delta-tixx. Теж результатом задоволений. Одне але, довго мучався з підрізкою в кутах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...