Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна допомога по старому будинку

roma_k

Рекомендовані повідомлення

Потрібна допомога.
Старий дерев'яний будинок, обшитий цеглою, прошарок близько 15см.
На фото виділено місця. Змінюватиму вікна на пластикові, встановлюватимуть їх не в старі отвори, а ближче до цегляної стіни.
Планую в це місце встановити два аркуші мін.вати Чим її потім зміцнити? Звичайною штукаторкою?

Дякую.

IMG_7264.jpg

IMG_7265.jpg

Змінено користувачем roma_k
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, roma_k сказал:

Планую в це місце встановити два аркуші хв

а що таке хв?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю гіпсокартоном можна, але якщо ви вікно поставите в районі залізобетонної перемички, то по ній буде місток холоду, відкос зсередини буде мокріти. Якщо ж будете ставити вікно глибше, там де в вас якраз отой зазор, то я думаю в зазор простіше пінопласт вставити і запінити щілини

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Maryan_bhfz сказал:

Я думаю гіпсокартоном можна, але якщо ви вікно поставите в районі залізобетонної перемички, то по ній буде місток холоду, відкос зсередини буде мокріти. Якщо ж будете ставити вікно глибше, там де в вас якраз отой зазор, то я думаю в зазор простіше пінопласт вставити і запінити щілини

так, як раз вікна і будуть біля перемички (

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна лист еппс приклеїти на верхній відкос, щоб він повністю перекрив все від зовнішнього краю перемички, до внутрішнього краю стіни, ну і пінопласт в зазор засунути. Якщо візьмете 5 см еппс, буде думаю все супер, але тільки питання, чи готові ви пожертвувати 5 см висоти вікна. Еппс заодно сформує рівну поверхню відкосу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я взагалі думав вікна ставити на місце старих, але всі мастера чьомусь кажуть що туди краще не ставити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, roma_k сказал:

Еппс - біля нього не буде містка холоду ? 

Ні, еппс же ж теплоізолятор, якраз для цього і призначений, все буде добре.

 

2 минуты назад, roma_k сказал:

я взагалі думав вікна ставити на місце старих, але всі мастера чьомусь кажуть що туди краще не ставити

Я би теж ставив в цегляну стіну, воно так естетичніше, коли вікно ближче до зовнішнього краю стіни

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Maryan_bhfz сказал:

Я би теж ставив в цегляну стіну, воно так естетичніше, коли вікно ближче до зовнішнього краю стіни

И технологичней)

Вставлять пластик в стену из говна и палок не очень удачное решение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то тоді можно не жертвувати 5 см, а положити еппс на перегородки, а зверху вже будуть ті листи мінвати.

еппс заштукатурити, норм схема буде ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, DimaF сказал:

И технологичней)

Вставлять пластик в стену из говна и палок не очень удачное решение.

я еще за мышей переживаю, любят они пенопласт жевать (

Змінено користувачем roma_k
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 - мін. вата 2 листи.
2 - екструдований пінополістирол 5см.
3 - сітка
4 – страт. штукатурка

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, roma_k сказал:

то тоді можно не жертвувати 5 см, а положити еппс на перегородки, а зверху вже будуть ті листи мінвати.

еппс заштукатурити, норм схема буде ?

Може ми не зовсім зрозуміли один одного, я і мав на увазі, що еппс приклеїти знизу до бетонної перемички та до дерев'яної частини стіни, а в зазор або вати напхати, або пінопласт і запінити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Maryan_bhfz сказал:

Може ми не зовсім зрозуміли один одного, я і мав на увазі, що еппс приклеїти знизу до бетонної перемички та до дерев'яної частини стіни, а в зазор або вати напхати, або пінопласт і запінити

да, тільки я думав в саму перегородку еппс заложити (поністю по ширині, перекрити), одразу після мін.вати, щоб місце зекономити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приклейте знизу хоч 2 см еппс, так в вас буде цільна, рівна поверхня, яку легко обробляти, на якій не буде тріщин. Ну і додаткова ізоляція бетону від внутрішнього простору

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Maryan_bhfz сказал:

Приклейте знизу хоч 2 см еппс, так в вас буде цільна, рівна поверхня, яку легко обробляти, на якій не буде тріщин. Ну і додаткова ізоляція бетону від внутрішнього простору

Дякую 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Алік сказал:

Взагалі весь проріз було б добре вирівняти за допомогою ЕППС.

а зверху мін.вату ? достатньо буде щоб в середині хати потім не промерзало ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Maryan_bhfz сказал:

 От типу так, ЕППС або зі всіх сторін, або хоча б зверху16648813999775102154572593505933.thumb.jpg.a5d1b3f576b7d938c1dc87b41d1997f2.jpg

 

Дякую ! Буду на вихідних пробувати, скину фото результату... я більше за все переживаю щоб зверху де буде еппс і мін.вата не промерзало в середину кімнати за вікнами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, roma_k сказав:

Дякую ! Буду на вихідних пробувати, скину фото результату... я більше за все переживаю щоб зверху де буде еппс і мін.вата не промерзало в середину кімнати за вікнами

1801701737_.png.31bfd306ca75294421a9673011702277.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, roma_k сказав:

а зверху мін.вату ?

Всі пустоти слід заповнити мінватою, пінопластом чи піною.

Не бачу всю картину, але я би в даному випадку розмістив вікно не під перемичкою, а одразу за нею.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Алік сказал:

а одразу за нею.

Там непонятно к чему крепить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...