Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Напруга на виході електрогенератора - чому сервісники її підняли?

Mykola87

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Маємо старенький далгакіран дизельний, прийшли сервісники, обслужили, і підняли напругу на ньому. Тепер видає 240 (???). Сказали, «так краще для генератора». На жаль я не був присутній при цьому. Можете пояснити, в чому логіка (чим керувались) сервісники? Чи може мені треба замінити сервісників? В чому плюс підняття напруги? Дякую!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Mykola87 сказал:

Доброго дня! Маємо старенький далгакіран дизельний, прийшли сервісники, обслужили, і підняли напругу на ньому. Тепер видає 240 (???). Сказали, «так краще для генератора». На жаль я не був присутній при цьому. Можете пояснити, в чому логіка (чим керувались) сервісники? Чи може мені треба замінити сервісників? В чому плюс підняття напруги? Дякую!

Гостована мереда 230В +/- 10%. Так що не партесь. Долгокіран це не контора з гаражів, знають що роблять, ну якщо це справжній долгокіран. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ці нові стандарти ще неприйняти. Звідки інформація, що це вже законні акти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, karapuz74 сказал:

Ці нові стандарти ще неприйняти. Звідки інформація, що це вже законні акти?

ДСТУ EN 50160:2014

Стандартна номінальна напруга Un для мереж низької напруги загальної призначеності має значення Un= 230 В між фазним і нульовим проводом або між фазним проводами:

для трифазних чотирипровідних мереж:

Un= 230 В між фазним та нульовим проводом;

для трифазних трипровідних мереж:

Un= 230 В між фазними проводами.

Примітка. У мережах низької напруги величини заявленої та номінальної напруги однакові.

Національна примітка

Стандартна номінальна напруга Un для мереж низької напруги загальної призначеності в Україні тимчасово має значення Un= 220 В.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...