Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Плиты перекрытия из газобетона

Lino

Рекомендовані повідомлення

Не нашел  поиском тему с интересующим вопросом. Планируется постройка одноэтажника с плоской кровлей. Вижу из плюсов легкость( нагрузка на стены), теплопроводность( доп. изоляция). Кто использовал? стоит ли заморачиваться или брать железобетон или монолитное перекрытие? благодарю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Lino сказал:

Не нашел  поиском тему с интересующим вопросом. Планируется постройка одноэтажника с плоской кровлей. Вижу из плюсов легкость( нагрузка на стены), теплопроводность( доп. изоляция). Кто использовал? стоит ли заморачиваться или брать железобетон или монолитное перекрытие? благодарю.

Вкажіть спочатку, в якому місті будуєтесь, від цього буде залежати відповідь на ваше питання

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Lino сказал:

кременчук планую

тоді позвонить на аерок (якщо вони працюють після введення зовнішнього управління), попитайте в них, чи зроблять вони вам 100 м2 плит, чи ні.

 

Відповідь буде така (вангую) -

Спойлер

ні

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гаразд, вас почув... але питання було не про зроблять,чи ні.. взагалі цікавить сама ідея використання цих плит. Іх плюси та мінуси. Саме досвід використання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Lino сказал:

гаразд, вас почув... але питання було не про зроблять,чи ні.. взагалі цікавить сама ідея використання цих плит. Іх плюси та мінуси. Саме досвід використання.

Так суть в тому, що на скільки я слідкую за форумом останні років 5 не було жодного звіту про будівництво, де б такі плити використовувались, а взагалі штука цікава, якби вони були в наявності

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Lino сказал:

гаразд, вас почув... але питання було не про зроблять,чи ні.. взагалі цікавить сама ідея використання цих плит. Іх плюси та мінуси. Саме досвід використання.

так досвіду ні в кого немає, бо в Україні їх ніколи не виробляли. Ми можемо теоретично подискутувати про життя на Марсі, але де ми, а де Марс....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Lino сказав:

взагалі цікавить сама ідея використання цих плит. Іх плюси та мінуси. Саме досвід використання.

аерок не випускає, а ті що  були плити перекриття з газобетона за рядянських часів, теж знайти складно. тоді що тут обговорювати. плоский дах може бути, як  деревяна основа так і зборний чи монолітний залізобетон і тут вам вже вибирати яки саме варіант підходить вам, бо факторів багато. саме простіше з монтажа це зборні з/б плити перекриття, якщо порівнювати між зборним і монолітним перекритям.  якщо вибирати дерево, то це вага і відсутніть мокрих процесів.... і тд   

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Lino сказал:

aeroc-vin.com.ua/info/production/plity-perecritiya-aeroc.html   хіба?  trivita.ua/ru/gazobetonnye-plity-perektytiya-aeroc 

там знизу на сторінці є телефони, подзвоніть завтра та запитайте....

хіба ж ви перший. Я теж 5 років тому хотів ці плити, але зась...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це все зрозуміло..дерево,моноліт, залізобетон..питання про плити з ГАЗОБЕТНУ..

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Lino сказав:

питання про плити з ГАЗОБЕТНУ.

так їх неіснує, а якщо і знайдите, якмй сенс, логістика і монтаж, може все помножити на 0.  також потрібне додаткове утеплення. 

пс. для розуміння що плити з ГБ вироблялися, ще за радянських часів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.11.2022 в 15:56, Lino сказал:

Планируется постройка одноэтажника с плоской кровлей. Вижу из плюсов легкость( нагрузка на стены), теплопроводность( доп. изоляция). Кто использовал? стоит ли заморачиваться или брать железобетон или монолитное перекрытие?

 

В 02.11.2022 в 16:20, Lino сказал:

гаразд, вас почув... але питання було не про зроблять,чи ні.. взагалі цікавить сама ідея використання цих плит. Іх плюси та мінуси. Саме досвід використання.

Це на ваш вибiр,що купите то i поставите. Чув, що таке перекриття з (ГБ-плит) воно у когось там лопнуло i провалилось,бiльше нiчого не можу добавити.

По перекриттю характеристики;

1. Монолiт - холодне, тяжке та багато роботи i дороге.

2. Плити - тяжкi, холоднi i багато роботи (проблемнi з проход вент-кан.та димохiд)

3. Терiва - набiрне, холодне i тоже тяжке ( качество-?)

4. Дерево - кропiтне, дороге i в подальшому проблеми(но,саме легке)

5. Керамiчне -набiрне,тепле та легке.(лекше вiд Ж/б -2,5 раз,..вiд плити в 2 рази,..вiд терiви в 1,5 раз) в повному комплексi з утепленням периметра.

По цiнi плит +/- .. тут монтаж -https://www.youtube.com/watch?v=Dwi7H16KybQ

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, volkoff сказал:

 

Це на ваш вибiр,що купите то i поставите. Чув, що таке перекриття з (ГБ-плит) воно у когось там лопнуло i провалилось,бiльше нiчого не можу добавити.

По перекриттю характеристики;

1. Монолiт - холодне, тяжке та багато роботи i дороге.

2. Плити - тяжкi, холоднi i багато роботи (проблемнi з проход вент-кан.та димохiд)

3. Терiва - набiрне, холодне i тоже тяжке ( качество-?)

4. Дерево - кропiтне, дороге i в подальшому проблеми(но,саме легке)

5. Керамiчне -набiрне,тепле та легке.(лекше вiд Ж/б -2,5 раз,..вiд плити в 2 рази,..вiд терiви в 1,5 раз) в повному комплексi з утепленням периметра.

По цiнi плит +/- .. тут монтаж -https://www.youtube.com/watch?v=Dwi7H16KybQ

 

Ви ще забули ціни написати за готовий 1м2, по перекриттям. А заодно і вагу готового перекриття на 1м2. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, -Angel- сказал:

Ви ще забули ціни написати за готовий 1м2, по перекриттям. А заодно і вагу готового перекриття на 1м2. 

Вверху я написав,по цiнi "плит" перекриття. Як рахувалось два роки тому на прикладi (100/м2) з плитами, то розрахунок на керамiчне перекриття "було" на 600уе. менше. Де на 600,а де на 400уе. У застройщика по плитам на 100/м2 виходило =58$ за 1/м2. По кер-перекрит. виходило 52уе. за 1/м2. (а пять рокiв тому -було 55уе. за м2) Цей рiк по перекриттям не було роботи, то i не знаю що за м2?,а ще мат. i робота здорощали. По мат.перекриття це до Хелуз, по якiй цiнi вам продадуть,а потiм по якiй цiнi бiтон (B20)вiзьмете i по роботi як домовитесь =м2?

Та нехай i на 600-800уе. буде дорощiм за плити,так всеж воно краще по всiм показникам i за два днi готове на 100%(монтаж лего,тепле и легке) 

По вагi (кг)на м2, тут багато нюансiв. Якщо рахувати перекриття по "осям"-625мм. то 1/м2=195/200кг.  Якщо по "осям"-500мм =210-215кг.  Тут багато нюансiв по бетону,яка фракцiя (5/10 чи 5/20?) i др.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
03.11.2022 в 20:18, volkoff сказав:

По цiнi плит +/- .. тут монтаж -https://www.youtube.com/watch?v=Dwi7H16KybQ

Ось,знайшла .І дякую Автору ,за допис!!! Тільки замість цих блоків ,люди використали піноблок десятку . І замість купованих довгих штук ,зробили самі арміровку між рядами піноблоків . А піноблоки ,садили - один до одного, на піну. Потім наверх ще сітку ложили (здається,точно не пам"ятаю)І вже потім ,залили то все бетоном з машини. Як що хтось таке робив ,поділіться досвідом!!

Змінено користувачем Harmonia
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Harmonia сказал:

Тільки замість цих блоків ,люди використали піноблок десятку . І замість купованих довгих штук ,зробили самі арміровку між рядами піноблоків . А піноблоки ,садили - один до одного, на піну. Потім наверх ще сітку ложили (здається,точно не пам"ятаю)І вже потім ,залили то все бетоном з машини. Як що хтось таке робив ,поділіться досвідом!!

При чому тут пiноблок десятка, i яких купованих довгих штук?

Якщо ви про тi блоки з газобетону,то марна праця i воно проблемне. А хто його монтуе,то я не бачив i не чув.

Вище я написав що краще,теплiше i экономнiше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, volkoff сказав:

При чому тут пiноблок десятка, i яких купованих довгих штук?

Якщо ви про тi блоки з газобетону,то марна праця i воно проблемне. А хто його монтуе,то я не бачив i не чув.

Вище я написав що краще,теплiше i экономнiше.

Ну мій допис ,був для того,щоб люди просто поділились своїм досвідом! А Вам ,я просто подякувала за ваш пост! Бо благодаря Вашому допису,я змогла пояснити,що саме шукаю,щоб більше дізнатися - про збірномонолітне перекриття. 

Один реальний досвід людей ,у мене вже є! Та хтілося просто іще позитивних реальних досвідів від людей. Щоб вже спокійно обрати це ,чи не обирати - для себе особисто.

п.с. довгі штуки - у вашому доданому відео від теріва - довгі балки - уж вибачте дуру ,по іншому не знаю!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, Harmonia сказал:

Ну мій допис ,був для того,щоб люди просто поділились своїм досвідом! А Вам ,я просто подякувала за ваш пост! Бо благодаря Вашому допису,я змогла пояснити,що саме шукаю,щоб більше дізнатися - про збірномонолітне перекриття. 

Один реальний досвід людей ,у мене вже є! Та хтілося просто іще позитивних реальних досвідів від людей. Щоб вже спокійно обрати це ,чи не обирати - для себе особисто.

п.с. довгі штуки - у вашому доданому відео від теріва - довгі балки - уж вибачте дуру ,по іншому не знаю!!!

Це вам треба все "крок за кроком" показати в зрiвнянi з др. матерiалом перекриття,а так я неможу бо тут треба багато писати. Напишу вам в приват з ким звязатись.  

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подивився відео по посиланню - як на мене маячня якась з тими блоками і всим іншим... Там цінник мабудь космос виходить. Чи не простіше перекрити плитами пк/пб чи монолітом і потім то всьо утеплити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, kovalenko сказал:

Подивився відео по посиланню - як на мене маячня якась з тими блоками і всим іншим... Там цінник мабудь космос виходить. Чи не простіше перекрити плитами пк/пб чи монолітом і потім то всьо утеплити?

От ви любите комусь давать поради, когось обiсрать,а у самого так, ще нескiнченi проблеми по коробцi.(а вся рiзниця по материалам на коробку - що у нас це все робиця один раз з якiстю i одразу, а ви ще помучайтесь)), i коробка виходе економнiше чим у вас.  Подивився там де вашi дверi в повне скло,так там у вас проблема з установкою,"проем" (там уже вам пiдказали) так от, якщо ще не зробили пiдлогу, знiмайте тi дверi i робiть по периметру "пройми/проем теплий мiсток" (знизу видалити цеглу, зробити теплоiзоляцiйну прокладку "20-30мм" i прокладку полiстирол(квадрат 10-12см.) пiд дверi,..(i проем вiкон/дверi з теплим мостом у нас тоже е, а у вас?) подивiця на моему фото -теплий мiсток по периметру.  А ви говорите що то "якась маячня", а маячня у вас!.

А тут по перекритю подробно уже писав, якщо поймете,бо у вас ще буде з перекритям... - https://www.stroimdom.com.ua/topic/233287-kak-ya-provel-leto-dom-petrushkah-220m2/page/18/#comment-5172359

 

023347o1.jpg

020286o1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, volkoff сказав:

От ви любите комусь давать поради, когось обiсрать,а у самого так, ще нескiнченi проблеми по коробцi.(а вся рiзниця по материалам на коробку - що у нас це все робиця один раз з якiстю i одразу, а ви ще помучайтесь)), i коробка виходе економнiше чим у вас.  Подивився там де вашi дверi в повне скло,так там у вас проблема з установкою,"проем" (там уже вам пiдказали) так от, якщо ще не зробили пiдлогу, знiмайте тi дверi i робiть по периметру "пройми/проем теплий мiсток" (знизу видалити цеглу, зробити теплоiзоляцiйну прокладку "20-30мм" i прокладку полiстирол(квадрат 10-12см.) пiд дверi,..(i проем вiкон/дверi з теплим мостом у нас тоже е, а у вас?) подивiця на моему фото -теплий мiсток по периметру.  А ви говорите що то "якась маячня", а маячня у вас!.

А тут по перекритю подробно уже писав, якщо поймете,бо у вас ще буде з перекритям... - https://www.stroimdom.com.ua/topic/233287-kak-ya-provel-leto-dom-petrushkah-220m2/page/18/#comment-5172359

 

023347o1.jpg

020286o1.jpg

Шановний, ви не за адресою. З моєю коробкою якрпз все гуд. Шо ви за фото виклали і чиї вони - поняття не маю, але власник мабудь подякує за дуже цінні поради )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...