Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Постоянно КЛАЦАЕ стабилизатор от работы генератора - ПРОШУ ПОМОЧЬ !

evgeniyk

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

І так по порядку:

  1. придбав генератор Hyundai HHY 3050FE
  2. зробив заземлення, підключив на клему на генераторі
  3. цеж заземлення кинув на один з контактів виходу 220в генератора, для того щоб зробити йому НУЛЬ ( так как індикатор показував Фаза + Фаза)
  4. все скомутував і що почалося:

після запуску генератор почав постійно клацати стабілізатор напруги на 1кв котрий стоїть біля котла, то є він клацає кожні 2 сек не важно з навантаженням стаб зараз чи без навантаження - постійно клацає :(  ... пробував також заземлити сам стабілізатор - теж саме, пробував не заземляти генератор - теж саме, пробував не робити НУЛЯ в генераторі - теж саме ...

 

По заміру тестором після стабілізатора ток при цих скачках показує 230в потом 200в, потомім знов 230в і знов 200в

Сам генератор порцює чудово, тримає нагрузки, ток 230 на виході стабільний, герцовка 54 за замовчуванняс

 

Що робити, в чому причина, що ще спробувати ?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, evgeniyk сказал:

Спасибо, читаю .... но там так проблема и не решена :((((

 

Там проблема ещё не появилась :-) человек заранее переживает 

Попробуйте генератор чем то нагрузить в вашем случае ват на 700-1000 фен у жены стащите :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mib сказал:

Там проблема ещё не появилась :-) человек заранее переживает 

Попробуйте генератор чем то нагрузить в вашем случае ват на 700-1000 фен у жены стащите :-)

Пробовал, все уже перепробовал что можно ((((  Luxeon LDR-1000VA  клацает что бы я не делал .... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може прибрати взагалі стабілізатор? Просто байпасно обійти його 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав_В сказал:

Може прибрати взагалі стабілізатор? Просто байпасно обійти його 

Конечно могу, но я не хочу рисковать котлом за 30 000 тыс грн (((((((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так подумав, що стабілізатор захищає під час живлення від мережі (кидки напруги). При роботі від генератора імовірність виникнення кидку напруги трохи нижча, але це не точно.  По темі - враження, що виникає коливальний процес, якійсь резонанс. Хоча Ви намагалися змінювати параметри кола (змінювали навантаження), але як я зрозумів - не допомогло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну это да, но я не знаю или электронике котла понравится эта "коссмисеская синусоида" генератора, и к томуже при запуске микроволновки или чего мощного ток упадет до 200 вольт, и котел будет влючаться-выключаться ... это тоже не очень будет хорошо

Посему пытаюсь понять куда мне идти дальше - или покупать другой стабилизатор или разбираться в чем тут может быть проблема .. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно спочатку розбиратись. Знайти конденсатор на 600 вольт, не полярний, мікрофарад  на 20. Паралельно до виходу генератора під'єднати. Глянути, що буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Генератор работает нормально, зачем мне конденсаторы искать ))))  

Проблема смотю частая - решение так ни у кого еще нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, evgeniyk сказал:

Генератор работает нормально, зачем мне конденсаторы искать ))))  

Проблема смотю частая - решение так ни у кого еще нет

Ну как проблема- вот если палец в розетку сунуть - е#анет.Вот проблема , и решения нет.

А работа стаба от генератора никогда не была в приоритете.Ставите онлайн ИБП - вопрос решен

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене рідний брат вашого гени, але без електростарту - KS 3000. Підключав без заземлення генератора, на котлі зв'язка стаб LUXEON FDR-2000 і реле напруги DigiTOP Vp-10AS. Стаб працює нормально хоч при навантаженні (і своєму - на ньому ще і холодильник; і власне генератора - на ньому глибинний насос) хоч без, а от реле напруги сходить з розуму - періодами працює нормально, періодами вимикає/вмикає котел з періодичністю 10-60 с, хоча на екрані реле нормальна індикація без скачків напруги. Тому користуюсь лише тільки зі стабілізатором. Котел, якщо що, Italtherm City Class 25F...

З відгуків форумних спеців ці наші Люксеони не найнадійніші, може пробувати поміняти стаб? Бо якщо до нього стабільні 220-230, а після 200/220 і він постійно переключається між реле - то справа ж явно в порушенні логіки роботи стабілізатора

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО тут або генератор має бути інверторний. або, як вище сказали, замінити стабілізатор на он-лайн ИБП. В цих класичних генераторах синусоїда не правильна видається і якась техніка для цього не критична а якась критична.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Offroad сказал:

В мене рідний брат вашого гени, але без електростарту - KS 3000. Підключав без заземлення генератора, на котлі зв'язка стаб LUXEON FDR-2000 і реле напруги DigiTOP Vp-10AS. Стаб працює нормально хоч при навантаженні (і своєму - на ньому ще і холодильник; і власне генератора - на ньому глибинний насос) хоч без, а от реле напруги сходить з розуму - періодами працює нормально, періодами вимикає/вмикає котел з періодичністю 10-60 с, хоча на екрані реле нормальна індикація без скачків напруги. Тому користуюсь лише тільки зі стабілізатором. Котел, якщо що, Italtherm City Class 25F...

З відгуків форумних спеців ці наші Люксеони не найнадійніші, може пробувати поміняти стаб? Бо якщо до нього стабільні 220-230, а після 200/220 і він постійно переключається між реле - то справа ж явно в порушенні логіки роботи стабілізатора

З власних спостережень за стабом Luxeon - мало того що він працює дивно, так ще й "стабілізує лише на своєму табло" 😁 за ним цікаві цифри в реалі скачуть як навіжені, принаймні в мене. Тому "гена" може й не ідеальний дає струм, але ці стабілізатори самі по собі цікаві

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, evgeniyk сказал:

Генератор работает нормально, зачем мне конденсаторы искать ))))  

Проблема смотю частая - решение так ни у кого еще нет

Есть решение. Выкинуть стаб и не делать себе и другим мозги. 

Но если есть предрассудки по поводу что стаб что то там исправляет, отвертка, ключик, снимаэм крышку альтернатора, находим блок avr и крутим потенциометер напруги. Так сместим рабочую точку по напруге и эфект на время уйдет

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Shturman1 сказал:

ИМХО тут або генератор має бути інверторний. або, як вище сказали, замінити стабілізатор на он-лайн ИБП. В цих класичних генераторах синусоїда не правильна видається і якась техніка для цього не критична а якась критична.

И погрязнуть еще в большем хаосе. Ибо онлайн ибп не примет то что дает гена, и уже именно по форме синуса первично и по частоте вторично

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Offroad сказал:

З відгуків форумних спеців ці наші Люксеони не найнадійніші

Луччій з того що є в Кітаю , папрашу вас.

FDR2000 це дуже непогана , як для китайця стаб

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Offroad сказал:

то справа ж явно в порушенні логіки роботи стабілізатора

Або ж використання не по призначенню

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Dalet сказал:

И погрязнуть еще в большем хаосе. Ибо онлайн ибп не примет то что дает гена, и уже именно по форме синуса первично и по частоте вторично

Не спора , а ради истины - у онлайна же на входе стоит сразу  АС/DC + PFC ,и транзита как такового нет.По крайней мере так у распространённых Rucelf/Luxeon/Ritar/Challenger и иже подобных близнецах.

А потом нарезалка DC/AC 

И что ему входная частота и форма ? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, dneprstab сказал:

И что ему входная частота и форма ? 

Ну, мож я отстал, ибо крайние года два онлайны не ставил. По железу да, проблемы нет,  а вот по коду, 52Гц уже сеть не понтная и аварийная + форма которую поробуй измерь, если не стрелочный вольтметр в нем.

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, dneprstab сказав:

Не спора , а ради истины - у онлайна же на входе стоит сразу  АС/DC + PFC ,и транзита как такового нет.По крайней мере так у распространённых Rucelf/Luxeon/Ritar/Challenger и иже подобных близнецах.

А потом нарезалка DC/AC 

И что ему входная частота и форма ? 

Если примитивный - тупая работа через батарею - то нет проблем
а в умных там где резервная линия, статик свич на байпасс итд - там вопрос синхронизации, выход 50 Гц должен быть сфазирован со входным чтобы в случае аварии и перехода на байпасс небыло нежданчиков

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кому интерестно что выяснил и что получилось, опять-таки потратил день что бы подучит ответы:

 

1. Технически запрещено подключать любой релейный стабилизатор к генераторрам  ( кроме инверторный ) та как стабилизатор давит AVR генератора - ответ главного инженера Хундай, подробности я не понял но как он сказал в день везут десятки генераторов на ремонт сейчас по АВР

2. Технтенки никакое реле не будет нормально работать с генератором типа ЗУБР, обычнык блочки в розеку реле напряжения -  у меня так и вышло, ничего не запустилочл а только клацало да и только.

3. Что бы пользоваться техникой "с токонкой натурой" типа котлы, инверторный холодильники, современные девайсы нужно в обязательном порядке ставить на дом стационарные стабилизатоы - это такие огромные ящики которые вешаться на стену или стоят стационарно 

 

Спорить тут не с кем не собираюсь, если у вач есть сове мнение я лишь по фактам общения   - общался с инженером Хундай Украина ( именно главный офис Хундай ) бензо техника, инженер Люксон официалы, инженер Зубр Украина  ( главный офис Зубр)

Как они все сказали может работать может нет - но технически это запрещено, а работать может долго а может и гореть через час ... тут 50 на 50 .. 

 

Я сделал вывод для себя - и заказал Инверторный генератор Хундай на 3.2 киловата что бы не трахаться с изобретениями и не иметь проблем 

 

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И да ... у меня сгорела зарядка к ноуту через 30 мин работы ... вот и результат в ответах на лицо 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, evgeniyk сказал:

1. Технически запрещено подключать любой релейный стабилизатор к генераторрам  ( кроме инверторный ) та как стабилизатор давит AVR генератора - ответ главного инженера Хундай, подробности я не понял но как он сказал в день везут десятки генераторов на ремонт сейчас по АВР

то не изза стаба везут, а изза перегрузки

38 минут назад, evgeniyk сказал:

2. Технтенки никакое реле не будет нормально работать с генератором типа ЗУБР, обычнык блочки в розеку реле напряжения -  у меня так и вышло, ничего не запустилочл а только клацало да и только.

потому что мало кто умеет мерять TrueRMS 

39 минут назад, evgeniyk сказал:

3. Что бы пользоваться техникой "с токонкой натурой" типа котлы, инверторный холодильники, современные девайсы нужно в обязательном порядке ставить на дом стационарные стабилизатоы - это такие огромные ящики которые вешаться на стену или стоят стационарно 

и что? включать их на генератор?

40 минут назад, evgeniyk сказал:

Спорить тут не с кем не собираюсь, если у вач есть сове мнение я лишь по фактам общения   - общался с инженером Хундай Украина ( именно главный офис Хундай ) бензо техника, инженер Люксон официалы, инженер Зубр Украина  ( главный офис Зубр)

Как они все сказали может работать может нет - но технически это запрещено, а работать может долго а может и гореть через час ... тут 50 на 50 .. 

т.е. они и сами не знают как будет

41 минуту назад, evgeniyk сказал:

Я сделал вывод для себя - и заказал Инверторный генератор Хундай на 3.2 киловата что бы не трахаться с изобретениями и не иметь проблем

это правильно. а если умрет сам инвертор в нем. то.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...