Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подключение генератора на 110V

sam1971

Рекомендовані повідомлення

Ищу повышающий трансформатор 110/220, но пока нахожу только понижающие. Заказал с дуру генератор на американском сайте, а у него только частота выбирается 50/60, а напряжение 110. Нужно подключить к дому, мощность максимум 2.5кВт, но в принципе от 1кВт уже интересно, если с защитой. Такие вообще в природе существуют? На алике что-то подобное нашел, но не известно, сколько будет ехать

Змінено користувачем sam1971
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

трансформатор небуває понижуючих чи підвищуючих.ивони всі однакові. беріть любий 220\110 щоб обмотки витримали вашу потужність

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це питання термінології. Зрозуміло, що мова йшлась не про трансформатор, як окремий електротехнічний елемент, а про пристрій із входом, виходом, захистом, можливо, елементами індикації. Бо генератор максимально витримує 4.8кВт, але мені потрібно, щоб при цьому пристрій не згорів, а аварійно вимкнувся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/transformator-peretvoryuvach-preobrazovatel-z-120v-na-220v-2500w-IDQ8YIq.html?reason=seller_profile
Можу порекомендувати цього продавця, брав у нього 220V на 110V 2.5kw, дуже якісно зроблений корпус, усі силові елементи, мідний тороідальний трансформатор, практично не шумить і не гріється. Особисто з ним зустрічався у Львові при купівлі, він розповідав також, що вони займаються їх виробництвом багато років і під замовлення можуть зробити на будь-яку потужність.
Єдиний недолік, що за місяць значно ціни виросли у нього, але тепер так з усім.

3 часа назад, sam1971 сказал:

Ищу повышающий трансформатор 110/220, но пока нахожу только понижающие. Заказал с дуру генератор на американском сайте, а у него только частота выбирается 50/60, а напряжение 110. Нужно подключить к дому, мощность максимум 2.5кВт, но в принципе от 1кВт уже интересно, если с защитой. Такие вообще в природе существуют? На алике что-то подобное нашел, но не известно, сколько будет ехать

 

Змінено користувачем ctpelok
уточнив
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@ctpelokдякую, продавця бачив в пошуку неодноразово, але саме цей прилад якось пропустив

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ого, наші зовсім з глузду з'їхали такі ціни за трансформатори ломити.
Я брав типу такого www.ebay.com/itm/153731579108 там навіть якийсь захист є, але мене не дуже цікаволо (я його на не планував навантажувати на більш ніж половину потужності).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...