Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Господа у кого ЭЛЕКТРОКОТЕЛ? Расскажите, сколько платите в месяц зимой?

borissuchman

Рекомендовані повідомлення

36 хвилин тому, henko сказав:

А нашо потрібна водяна тепла підлога в будинку лише з електрикою?

Теж вірно, так і робіть собі. А коли захочете поставити тепловий насос повітря-вода, знімите плитку, стяжку, покладете труби теплої підлоги, зробите стяжку та повернете плитку на місце.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, henko сказал:

А нашо потрібна водяна тепла підлога в будинку лише з електрикою?

О, прогрес - раніше ви дивувалися навіщо той будинок якщо стільки квартир навколо, а тут вже до різноманіття систем опалення дійшли...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Vikctor сказал:

О, прогрес - раніше ви дивувалися навіщо той будинок якщо стільки квартир навколо, а тут вже до різноманіття систем опалення дійшли...

То ви мене з кимось сплутали.

То нашо робити теплу підлогу водяним контуром і гріти його електрикою? Ні, я зтикаюся останнім часом з різними збоченнями штибу пшонка-стайл. Але чим тут хизуватись? Просто цікаво

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, BugS сказал:

Теж вірно, так і робіть собі. А коли захочете поставити тепловий насос повітря-вода, знімите плитку, стяжку, покладете труби теплої підлоги, зробите стяжку та повернете плитку на місце.

Да нашо мені це все в приватному будинку? Я краще бахну палубну дошку и батареї. Це ж приватний будинок, а не бетонна панелька

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі ці теплі насоси і підлоги - марнотратство і годування шарлатанів. Вкладатися треба в продумане оздоблення,  облаштування, зі смаком підібрані меблі. А не в усі ці зайві бочки, які в плюс почнуть виходити років за 10 лише, якщо не зламаються до того часу.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, henko сказав:

Да нашо мені це все в приватному будинку? Я краще бахну палубну дошку и батареї. Це ж приватний будинок, а не бетонна панелька

У панельному будинку, на відміну від приватного будинку, знизу плюс 22 градуси, і теплого підлога там не потрібна. А от в приватному, де знизу плюс пару градусів зимою, вона не буде зайвою. Але вам то не треба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, henko сказал:

То ви мене з кимось сплутали.

То нашо робити теплу підлогу водяним контуром і гріти його електрикою? Ні, я зтикаюся останнім часом з різними збоченнями штибу пшонка-стайл. Але чим тут хизуватись? Просто цікаво

Тобто це не ви свого часу створили тему в курилці щось на кшталт квартира чи будинок і років 5 на будівельному форумі пропагували "переваги" життя у кваритирі? Бо я чомусь запам'ятав пивний нікнейм.

Як можна пояснити людині для чого водяна ТП, якщо він нею не користувався? Хай і далі живе з думкою що радіатори прикрашають будь-яке приміщення й дають комфортний обігрів.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Тобто це не ви свого часу створили тему в курилці щось на кшталт квартира чи будинок і років 5 на будівельному форумі пропагували "переваги" життя у кваритирі? Бо я чомусь запам'ятав пивний нікнейм.

Я створював тему, що не треба будувати нову хату, коли стільки покинутих, які можна реконструювати невеличкими вкладеннями.

4 минуты назад, Vikctor сказал:

Як можна пояснити людині для чого водяна ТП, якщо він нею не користувався? Хай і далі живе з думкою що радіатори прикрашають будь-яке приміщення й дають комфортний обігрів.

В мене в квартирі плитка і тепла підлога водяна, але там центральне опалення і якщо б його не було, то тепла підлога була б електрична. А в будинку я взагалі ніякої плитки не хочу - лише підлогова дошка 35мм по всьому будинку і в санвузлах - зручно, просто і тепло

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, BugS сказал:

У панельному будинку, на відміну від приватного будинку, знизу плюс 22 градуси, і теплого підлога там не потрібна. А от в приватному, де знизу плюс пару градусів зимою

А утеплити шаром пенопласту не пробували?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, henko сказав:

А утеплити шаром пенопласту не пробували?

То все марнотратство та годування шарлатанів. Вкладатися треба в гламурні капці та халат.

  • Дякую 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, henko сказал:

...А в будинку я взагалі ніякої плитки не хочу - лише підлогова дошка 35мм по всьому будинку і в санвузлах - зручно, просто і тепло

Вам хтось забороняє це зробить чи ви як зазвичай намагаєтесь донести думку, що лишень ви знаєте єдине вірне рішення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, BugS сказал:

То все марнотратство та годування шарлатанів. Вкладатися треба в гламурні капці та халат.

Ну ви передьоргуєте тему так наче торгуєте тими тепловими насосами  

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Вам хтось забороняє це зробить чи ви як зазвичай намагаєтесь донести думку, що лишень ви знаєте єдине вірне рішення?

Та ні, я хочу посперечатись - раптом в вас виникнуть аргументи, які доведуть, що моя думка хибна. Поки що ніхто так і не відповів в чому перевага теплої підлоги. Ну якщо обговорювати ї з людиною яка її має, а не яка з нею ніколи не зтикалася.

От в мене є тепла підлога в квартирі і я жив в будинку де уся підлога була встелена палубною дошкою. Другий варіант тактильно сподобався більше

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, henko сказав:

Ну ви передьоргуєте тему так наче торгуєте тими тепловими насосами  

ну не всім же торгувати палубною дошкою

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, henko сказал:

Та ні, я хочу посперечатись - раптом в вас виникнуть аргументи, які доведуть, що моя думка хибна. Поки що ніхто так і не відповів в чому перевага теплої підлоги. Ну якщо обговорювати ї з людиною яка її має, а не яка з нею ніколи не зтикалася.

От в мене є тепла підлога в квартирі і я жив в будинку де уся підлога була встелена палубною дошкою. Другий варіант тактильно сподобався більше

Так і втілюйте в життя своє бачення. Вас ніхто не відмовляє. Тут домовласники обрали найбільш комфортний вид опалення та ще й багато хто опалює лишень вночі. Зробить те саме зі своєю палубною дошкою та електрорадіаторами, а потім посперечаємось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, henko сказав:

Та ні, я хочу посперечатись - раптом в вас виникнуть аргументи, які доведуть, що моя думка хибна. Поки що ніхто так і не відповів в чому перевага теплої підлоги.

Всі джерела енергії можна перетворити на гарячу воду. Припустимо, років через 10-20 будуть доступні домашні реактори холодного синтезу. Що ви будуте робити зі своїми радіаторами, ставити перетворювач гарячої води в електрику та гріти радіатори?

Змінено користувачем BugS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, BugS сказал:

ну не всім же торгувати палубною дошкою

Та вона копійки коштує. Її можна будь де купити. Будинок треба будувати з простих матеріалів, а не робити з нього теслу. Будинок не має бути схожим на одну дитину в сім'ї яку затарюють усіма можливими іграшками і водять по усіх кружках навкруги.

Змінено користувачем henko
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, henko сказав:

Та вона копійки коштує. Її можна будь де купити. Будинок треба будувати з простих матеріалів, а не робити з нього теслу. Будинок не має бути схожим на одну титину в сім'ї яку затарюють усіма можливими іграшками і водять по усіх кружках навкруги.

схоже, ви не розумієте, що палубна дошка - то трохи не для приміщення. Ваш варіант паркетна або інженерна дошка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, BugS сказал:

Всі джерела енергії можна перетворити на гарячу воду. Припустимо, років через 10-20 будуть доступні домашні реактори холодного синтезу. Що ви будуте робити зі своїми радіаторами, ставити перетворювач гарячої води в електрику та гріти радіатори?

Та я не планую 20 років жити в одному місці. А ви що хочете родовоє імєніе заснувати у своєму селі, з дворєцкім і горнічной?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, BugS сказал:

схоже, ви не розумієте, що палубна дошка - то трохи не для приміщення. Ваш варіант паркетна або інженерна дошка.

Дизайнери її називають палубною. Паркетна в моєму розумінні то йолочкою🤮

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, henko сказав:

Дизайнери її називають палубною. Паркетна в моєму розумінні то йолочкою🤮

ууу, все набагато гірше, ніж очикувалось. Погугліть

Змінено користувачем BugS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, henko сказав:

Та я не планую 20 років жити в одному місці. А ви що хочете родовоє імєніе заснувати у своєму селі, з дворєцкім і горнічной?

який зв'язок між жити в своєму домі 30 років і родовим імєнієм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, BugS сказал:

який зв'язок між жити в своєму домі 30 років і родовим імєнієм?

Ну я так зрозумів, що ви плануєте там пустіть корні)

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, henko сказав:

Ну я так зрозумів, що ви плануєте там пустіть корні)

так ви навіть не розумієте, що таке родове "імєніє"

 

2 хвилини тому, henko сказав:

spacer.png

на фото підлогова шпунтована дошка, ймовірно гарно висушена та оброблена, але це не палубна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...