Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рахуємо об,єм дров

budivnyk

Рекомендовані повідомлення

Вітаю.   Вже не перший раз купую дрова, але в черговий раз виникає непорозуміння.

Так ось привезли мені дрова у вигляді колод добре складених.  Їх об,єм на кузові 8м3, і кажуть що це 10 скл. м3.

Раніше привозили порубані, запитань не виникало.   Знаю що є коефіцієнт 0,75    між чистим м3(з викиданням пустот)  і  скл. м3(порубані і добре складені).  А як тоді рахувати колоди?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, budivnyk сказал:

Вітаю.   Вже не перший раз купую дрова, але в черговий раз виникає непорозуміння.

Так ось привезли мені дрова у вигляді колод добре складених.  Їх об,єм на кузові 8м3, і кажуть що це 10 скл. м3.

Раніше привозили порубані, запитань не виникало.   Знаю що є коефіцієнт 0,75    між чистим м3(з викиданням пустот)  і  скл. м3(порубані і добре складені).  А як тоді рахувати колоди?

Складометр це 1*1*1м. Коефіцієнт рідко хто використовує. Загалом як продають, складають щільно в кузов, а ви можете потім рулеткою заміряти кузов і визначити обьєм. Якщо використовувати коефіцієнт, то для колод там десь 0,7. Для колотих 0,8. А краще за все, під час замовлення, чітко обговорити метод обрахунку в складометрах. Бо зустрічав деяких, у котрих складометр це по 1,2м, але це краще для покупця. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
05.02.2023 в 12:33, budivnyk сказав:

Вітаю.   Вже не перший раз купую дрова, але в черговий раз виникає непорозуміння.

Так ось привезли мені дрова у вигляді колод добре складених.  Їх об,єм на кузові 8м3, і кажуть що це 10 скл. м3.

Раніше привозили порубані, запитань не виникало.   Знаю що є коефіцієнт 0,75    між чистим м3(з викиданням пустот)  і  скл. м3(порубані і добре складені).  А як тоді рахувати колоди?

Так, 8м3 це вийшло коли переміряли дрова ДВШ фактично без коефа?

якщо так , то вам привезли 8складометрів, наприклад кузов внутр об*єм повітр*я 8кубів і там дрова чітко складені , так би мовити по вінця.

якщо рахують справжі куби то потрібно використовувати коеф.

дрова завжди потрібно купувати в складометрах так правильно(хоча сам вожу навалом) але я знаю скільки складометрів привезу.

ще мене дивують продавці, що возять на спринтерах по 10склд!!!! один складометр дуба має масcу ~700кг. і цей продавець стверджує, що спринтер 10склд привезе в якого 15радиус колещат та привезе 7т. ось де лохотрон. по словам везе 10 а при складувані 7. 

дуже класний лайфхак: замовляєте дрова в склд, та послугу укладки(контролюєте процес складування) потім у себе переміряєте та розраховуєтесь.

дуже важливо не казати, що вкінці будете переміряти і слідкувати щоб якісно складували, а ще головне дрова мають бути +- одного розміру зазвичай це 30-33см.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...

Коли приймаю дрова на виробництві (на підприємстві) то банально зважую машину з дровами і без дров.

Потім брав поліно наближене до ідеальної циліндричної форми, рахував його чистий об'єм і важив на вагах, з точністю до 10грам. Розраховуємо густину.

Далі шляхом ділення різниці до і після вивантаження на густину отримував чистий об'єм.

Основна масса "продаванів" дров тихенько блідла від такого методу розрахунку. 

Так, маємо похибку на вологість. Але +/- точно розраховуємо фактичний об'єм в кубах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.03.2023 в 19:13, ангелос сказал:

Так, 8м3 це вийшло коли переміряли дрова ДВШ фактично без коефа?

якщо так , то вам привезли 8складометрів, наприклад кузов внутр об*єм повітр*я 8кубів і там дрова чітко складені , так би мовити по вінця.

якщо рахують справжі куби то потрібно використовувати коеф.

дрова завжди потрібно купувати в складометрах так правильно(хоча сам вожу навалом) але я знаю скільки складометрів привезу.

ще мене дивують продавці, що возять на спринтерах по 10склд!!!! один складометр дуба має масcу ~700кг. і цей продавець стверджує, що спринтер 10склд привезе в якого 15радиус колещат та привезе 7т. ось де лохотрон. по словам везе 10 а при складувані 7. 

дуже класний лайфхак: замовляєте дрова в склд, та послугу укладки(контролюєте процес складування) потім у себе переміряєте та розраховуєтесь.

дуже важливо не казати, що вкінці будете переміряти і слідкувати щоб якісно складували, а ще головне дрова мають бути +- одного розміру зазвичай це 30-33см.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА.

 

Сусіду так привезли дуб колотий , 2-3 місячної витримки. Зі слів продавця бусом мерседес Rex (старий, з угловатою мордою) привезли 15 складометрів. І тут я прозрів. Камаз 5511 самосвал мабуть стільки не візьме

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...