Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, Alvalk сказав:

:pozor: ви взагалі моє посилання відкривали?  Там є посилання на звіт GRECO 

Я про звіт, де Україну внесено у чорний список у 2021 році?

Чи вкид про 2021 рік?

Про 2019 я надав посилання, повторююсь.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

Я про звіт, де Україну внесено у чорний список у 2021 році?

 

Иди за русским кораблем, Пердолуж...

Там все написано, фирштейн?

rm.coe.int/fourth-evaluation-round-corruption-prevention-in-respect-of-members-of/1680a64e60

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, 7351 сказал:

Я про звіт, де Україну внесено у чорний список у 2021 році?

Чи вкид про 2021 рік?

Про 2019 я надав посилання, повторююсь.

Десь в звіті 2019 сказано про чорний список? Отож. В 2021 теж не сказано.  

Все буксувало як до 2019, так и до 2021

звіт 2019:

III. ВИСНОВКИ

183. З огляду на вищевикладене GRECO дійшла до висновку, що Україна виконала задовільно або в задовільний спосіб п’ять з тридцяти однієї рекомендації, що надані в Оціночному звіті в рамках четвертого раунду оцінювання. Щодо решти рекомендацій, то п'ятнадцять з них виконано частково і одинадцять не виконано.

Звіт 2021:

III. ВИСНОВКИ

158. З огляду на вищевикладене GRECO дійшла висновку, що Україна виконала задовільно або в задовільний спосіб дев'ять з тридцяти однієї рекомендації, що надані у Звіті за результатами оцінки в рамках четвертого раунду оцінювання. Щодо решти рекомендацій, то чотирнадцять з них виконано частково і вісім не виконано

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кацап з одеським  політолухом ( одеситом за національністтю ) зрадником , який 24 лютого 2022  був під Києвом у кацапському обозі  у якості політконсультанта "маріонеточного уряду України" намагаються з'ясувати , чому в них нічого не вийшло , і хто в тому винен :lol:

 

Нічого особливо нового , але прикольно вони у власних  обісраних штанях копирсаються .:lol:

 

 

одеський зрадник навіть дозволив собі декілька ризикованих тверженнь :lol:

в них  залишається  одна надія - дочекатися , поки США охолонуть до війни в Україні:pozor:

Каменти під відео 

на протяжении почти часа разговор идет о том, что у России нет шансов на победу, что война идет ради сохранения «лица» власти, но в заголовок вынесена фраза сказанная вскользь и не имеющая никакого объяснения:lol:

Сразу видно что Дмитриев с Украины, голова хоть и отбитая но думающая. Русня же тупорогая, бухая свиножопа. Их будущее это новая татаро-монголия.

Спойлер

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Alvalk сказав:

Десь в звіті 2019 сказано про чорний список? Отож. В 2021 теж не сказано.  

Тобто, про чорний список, в який хтось начеб-то вносив Україну у 2021 році -- суцільна брехня від посіпак окупантів України, які роблять все, що можуть, для припинення, або призупинення військової та економічної допомоги Україні від Заходу.

Україна переможе!

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

“Історична постанова”: Уряд дав старт масовому виробництву дронів в Україні

Кабінет міністрів на засіданні 24 березня запустив експериментальний проєкт щодо оборонних закупівель безпілотних систем вітчизняного виробництва. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

Мова йде про спрощення усіх бюрократичних процедур та створення сприятливих умов для вітчизняних виробників БПЛА для налагодження масового виробництва.

“Відтепер виробники зможуть розвиватися і конкурувати з іноземними компаніями. Це можливість технологічно посилити наших захисників та захисниць на фронті, а також активно розвивати власне виробництво безпілотників. Зазначена постанова змінює підхід до застарілих бюрократичних правил і буде відповідати умовам сучасного світу”, – зазначили у Міноборони.

Міністр оборони Олексій Резніков нагадав, що Міноборони на сьогодні вже отримало заявки від українських виробників на 75 БПЛА різних типів. 16 державних контрактів з українськими виробниками БПЛА вже укладено. А у 2023 році Міноборони збільшує закупівлі БПЛА для Збройних Сил України і планує спрямувати на це близько 20 млрд грн.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

Тобто, про чорний список, в який хтось начеб-то вносив Україну -- суцільна брехня від посіпак окупантів України, які роблять все, що можуть, для припинення, або призупинення військової та економічної допомоги Україні від Заходу.

Ну мабуть Вам відніше. Але мені здавалось, що Вячеслав63  на посіпаку окупантів не схож :pardon:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

Ну мабуть Вам відніше. Але мені здавалось, що Вячеслав63  на посіпаку окупантів не схож :pardon:

Я вже дописав, для тих, "хто в бронепоїзді" -- мова про вкид про 2021 рік.

Впевнений, Ви розумієте все одразу.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Canton сказал:

 

Там все написано, фирштейн?

rm.coe.int/fourth-evaluation-round-corruption-prevention-in-respect-of-members-of/1680a64e60

Перекладаю гугл-перекладачем початок - 

Другий звіт про відповідність оцінює заходи, вжиті владою Україна має виконати невиконані рекомендації, надані в Четвертому раунді Оціночний звіт по Україні (див. параграф 2), у якому йдеться про «Корупцію профілактика щодо народних депутатів, суддів і прокурорів». 2. Звіт Четвертого раунду оцінки щодо України було прийнято на 76-му засіданні GRECO Пленарне засідання (23 червня 2017 р.) та оприлюднено 8 серпня 2017 р., після дозвіл України. Відповідний Звіт про відповідність прийнято GRECO на 84-му пленарному засіданні (6 грудня 2019 р.) та оприлюднено 26 березня 2020, після дозволу України. 3. Відповідно до Правил процедури GRECO, органи влади України подали a Ситуаційний звіт, що містить інформацію про вжиті заходи для реалізації рекомендації. Цей звіт було отримано 18 серпня 2021 року та надіслано разом з додатковою інформацією, поданою органами влади, як підставу для Другого Звіт про відповідність.

По ходу, з корупцією ніхто і не намагався боротися. Тільки імітація для отримання чогось від Заходу. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Я вже дописав, для тих, "хто в бронепоїзді" -- мова про вкид про 2021 рік.

Ви вже не перший раз  дописуєте щось після відповіді,  і  потім на на підставі змін звинувачувати  оппонента :pozor:

І хто після цього в бронепоїзді? :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

Ви вже не перший раз  дописуєте щось після відповіді,  і  потім на на підставі змін звинувачувати  оппонента :pozor:

І хто після цього в бронепоїзді? :lol:

Коли бачу, що "якби" не розуміють, про що я.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Ви вже не перший раз  дописуєте щось після відповіді,  і  потім на на підставі змін звинувачувати  оппонента :pozor:І хто після цього в бронепоїзді? :lol:

Он не в бронепоезде, он в засаде...злобный гномик...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

Ну мабуть Вам відніше. Але мені здавалось, що Вячеслав63  на посіпаку окупантів не схож :pardon:

Ви мене з Кантоном сплутали. Від мене було лише те, що Україну викреслили з "чорного" списку (це у всіх новинах) і питання - хто і коли її туди вніс. А Кантон каже, що в 2021-ому Україна отримала "червону" картку. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

Ви мене з Кантоном сплутали. Від мене було лише те, що Україну викреслили з "чорного" списку (це у всіх новинах) і питання - хто і коли її туди вніс. 

Поздно...уже посчитали...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Коли бачу, що "якби" не розуміють, про що я.

та що там розуміти? Звісно, якщо хтось натякає на чорний список до 2019, то він справжній патріот, а якщо після - то посіпака окупантів :lol:

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

та що там розуміти? Звісно, якщо хтось натякає на чорний список до 2019, то він справжній патріот, а якщо після - то посіпака окупантів :lol:

Наскільки я зрозумів, Україну лише зараз викреслили з "чорного" списку, а до цього вона й не була в "білому". 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Ви мене з Кантоном сплутали. Від мене було лише те, що Україну викреслили з "чорного" списку (це у всіх новинах) і питання - хто і коли її туди вніс. А Кантон каже, що в 2021-ому Україна отримала "червону" картку.

Нічого я не сплутав. Про чорний список принесли ви з посиланням на якусь статтю. Хоча ніхто тут самого чорного списку так і не знайшов (а впевнений - шукав не тільки я)

Про червону картку Canton теж давав інфу зі статті (я посилання вище кидав). Але червона карта і чорний список - це не те ж саме, як по мені.

Тобто що виходить? То журналісти - посіпаки окупантів? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Alvalk сказал:

“Історична постанова”: Уряд дав старт масовому виробництву дронів в Україні

Кабінет міністрів на засіданні 24 березня запустив експериментальний проєкт щодо оборонних закупівель безпілотних систем вітчизняного виробництва. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

 

Это все хорошо...

А можно было раньше просто руками не трогать рабочую схему по БПЛА? И было бы их у нас нормально.

Убили производство БПЛА целенаправлено, постановой Кабмина 363 от 3 марта 2021 года.

И опять 2021 год

"Совпадение? Не думаю" (С)

Просто так вышло...

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

Але червона карта і чорний список - це не те ж саме, як по мені.

 

В следующий раз напишу "Клеймо "ВОР"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Alvalk сказал:

Нічого я не сплутав. Про чорний список принесли ви з посиланням на якусь статтю. Хоча ніхто тут самого чорного списку так і не знайшов (а впевнений - шукав не тільки я)

Про червону картку Canton теж давав інфу зі статті (я посилання вище кидав). Але червона карта і чорний список - це не те ж саме, як по мені.

Тобто що виходить? То журналісти - посіпаки окупантів? 

Не зовсім так. Умовна назва "чорний список" - це ті, хто незадовільно виконує рекомендації. Іншими словами - "двієчники". Україна вже "трієчниця", бо виконала задовільно половину рекомендацій, тому можна вважати, що її викреслили з "чорного" списку "двієчників". 

І, мабуть-таки, моя здогадка вірна - Україна була завжди "двієчницею" і не виходила з "чорного списку". 

"Сьогодні GRECO оприлюднила свій четвертий раунд проміжного звіту про відповідність Україні (стосується запобігання корупції щодо членів парламенту, суддів і прокурорів), прийнятого GRECO на її 93-му пленарному засіданні (Страсбург, 20-24 березня 2023 р.). У світлі досягнутого прогресу GRECO дійшла висновку, що поточний рівень дотримання її рекомендацій більше не є «незадовільним у всьому світі», і, таким чином, Україна виходить з процедури невиконання GRECO. GRECO визнає тверду прихильність, продемонстровану Україною щодо роботи GRECO у надзвичайно важкий час для цієї держави-члена, після агресійної війни з боку Російської Федерації. Воєнний час призвів до необхідності введення воєнного, надзвичайного стану та перестановки пріоритетів. У такому контексті примітно, що Україна все ж продовжила роботу над виконанням рекомендацій GRECO. Навіть якщо робота ще попереду, вчасне надання Україною інформації GRECO, а також повідомлений прогрес заслуговують високої оцінки."

 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Наскільки я зрозумів, Україну лише зараз викреслили з "чорного" списку, а до цього вона й не була в "білому". 

Я вже було з вами погодився і лайкнув, але... Хоч самого чорного списку я так і не бачив... ось що пишуть журналісти:

www.eurointegration.com.ua/news/2023/03/24/7158602/

Наприкінці 2019 року, GRECO підтвердила, що ми виконали лише 5 з 31 рекомендацій. Результат був близький до катастрофічного, але влада переконала, що вона – новообрана, і це спадок від попередників.

Україні дали ще два роки, і наприкінці 2021-го нова оцінка показала, що ми довели показник "аж" до 9 виконаних рекомендацій з 31. Тобто зміна влади не допомогла.

Як наслідок, Група дала згоду на те, щоби перевести Україну у чорний список держав, де відбуваються структурні зміни, що руйнують протидію корупції, або ті, де стан протидії корупції є "глобально незадовільним".

 

Тобто виходить, таки Canton був правий? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але додам ложку меда:

Треба зауважити, утім, що навіть на цьому фоні ми не видавалися "найгіршими учнями у класі". Сайт Групи має таку собі "дошку догани", де України немає, але є Греція, Польща, Румунія та Словенія, процеси в яких викликають занепокоєння.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Alvalk сказав:

Я вже було з вами погодився і лайкнув, але... Хоч самого чорного списку я так і не бачив... ось що пишуть журналісти:

www.eurointegration.com.ua/news/2023/03/24/7158602/

Наприкінці 2019 року, GRECO підтвердила, що ми виконали лише 5 з 31 рекомендацій. Результат був близький до катастрофічного, але влада переконала, що вона – новообрана, і це спадок від попередників.

Україні дали ще два роки, і наприкінці 2021-го нова оцінка показала, що ми довели показник "аж" до 9 виконаних рекомендацій з 31. Тобто зміна влади не допомогла.

Як наслідок, Група дала згоду на те, щоби перевести Україну у чорний список держав, де відбуваються структурні зміни, що руйнують протидію корупції, або ті, де стан протидії корупції є "глобально незадовільним".

 

Тобто виходить, таки Canton був правий? 

Читаємо в звіті GRECO за 6 грудня 2019 року:

"II. АНАЛІЗ 

5. GRECO надала Україні 31 рекомендацію в Оціночному звіті. Оцінку виконання цих рекомендацій наведено нижче.

6. У липні 2019 року було обрано новий Парламент, і новий Уряд почав працювати з серпня 2019 року. Хоча попередніми законодавчими органами були розпочаті деякі законодавчі ініціативи для виконання рекомендацій GRECO, як виявилося, жодна із них не була успішною. Разом з тим новообраний Президент запропонував декілька законопроєктів, деякі з яких вже прийнято та є надзвичайно важливими для досягнення антикорупційних цілей. Запобігання корупції стосовно усіх категорій осіб."

.................

nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/Greko.pdf

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Alvalk сказал:

Я вже було з вами погодився і лайкнув, але... Хоч самого чорного списку я так і не бачив... ось що пишуть журналісти:

www.eurointegration.com.ua/news/2023/03/24/7158602/

Наприкінці 2019 року, GRECO підтвердила, що ми виконали лише 5 з 31 рекомендацій. Результат був близький до катастрофічного, але влада переконала, що вона – новообрана, і це спадок від попередників.

Україні дали ще два роки, і наприкінці 2021-го нова оцінка показала, що ми довели показник "аж" до 9 виконаних рекомендацій з 31. Тобто зміна влади не допомогла.

Як наслідок, Група дала згоду на те, щоби перевести Україну у чорний список держав, де відбуваються структурні зміни, що руйнують протидію корупції, або ті, де стан протидії корупції є "глобально незадовільним".

 

Тобто виходить, таки Canton був правий? 

Кантон був правий, але все не так "однозначно". Україну занесли в "чорний список" при Зеленському, тому, що рекомендації його влада виконувала так же, як і при Порошенку. Вони ж не розділяють Україну Порошенка і Україну Зеленського. Перше попередження ("жовта" картка) була в 2019-ому, а в 2021-ому повторно, а це вже по футбольним правилам "червона". 

"Виявилося, що за рік великої війни зрушилися з місця ті реформи, про вимогу щодо яких Київ знав вже понад п'ять років, але не міг або не хотів їх втілювати.

Затверджена на сесії оцінка свідчить, що Україна "задовільно виконала або втілює задовільною мірою" 15 з 31 рекомендації (рік тому, нагадаємо, таких було 9). Ще 9 перебувають у процесі виконання, 7 лишаються не виконаними, за європейською оцінкою (в тогорічному звіті було 14 та 8 відповідно).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Читаємо в звіті GRECO за 6 грудня 2019 року:

"II. АНАЛІЗ 

5. GRECO надала Україні 31 рекомендацію в Оціночному звіті. Оцінку виконання цих рекомендацій наведено нижче.

6. У липні 2019 року було обрано новий Парламент, і новий Уряд почав працювати з серпня 2019 року. Хоча попередніми законодавчими органами були розпочаті деякі законодавчі ініціативи для виконання рекомендацій GRECO, як виявилося, жодна із них не була успішною. Разом з тим новообраний Президент запропонував декілька законопроєктів, деякі з яких вже прийнято та є надзвичайно важливими для досягнення антикорупційних цілей. Запобігання корупції стосовно усіх категорій осіб."

.................

nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/Greko.pdf

 

Навіщо о це перепощувати ще раз?  Чи  від цього якось висновки поміняються? :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...