Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Privet сказал:

Саме тому я люто ненавиджу місцевих ганд-ів - навіть більше ніж московитів.

Странно, когда я говорю тоже самое - меня называют сепаром, предателем и прочими синонимами

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Потрошитель сказав:

Странно, когда я говорю тоже самое - меня называют сепаром, предателем и прочими синонимами

так, ти своїх гандонів з нашими не змішуй!

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vinsol2009 сказав:

Баканов де?

Чомусь не дивує, що той, для кого "всі тупі" навіть пошук в гуглі не зміг "асіліть".

Баканов не ховається за кордоном, на відміну від тебе -- можешь приїхати в Україну та спробувати задати йому питання особисто.

Читай:

Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, представник президента в парламенті Федір Веніславський заявив, що екс-голова Служби безпеки Іван Баканов перебуває в Україні.

Як повідомляє Укрінформ, він нагадав, що службова перевірка діяльності Баканова на посаді голови Служби безпеки України вже проведена і підкреслив, що її результати містять державну таємницю. Саме з цієї причини він жодних деталей не розповів.

Член оборонного парламентського комітету запевнив, що Баканов перебуває в Україні.

"Баканов в Україні. Він перебуває за місцем свого проживання в центрі держави"

www.unian.ua/politics/venislavskiy-rozpoviv-de-zaraz-perebuvaye-bakanov-12196464.html

Успіхів!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 років позбавлення волі отримав 53-річний мешканець Салтівки, який у соцмережах повідомляв, де у Харкові розташовуються українські підрозділи ППО.

times.kharkiv.ua/2023/04/29/na-5-rokiv-zasudili-harkiv-yanina-yakij-zdavav-pozitsiyi-ukrayinskih-ppo/

 

400_0_1645608158-5158.webp

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Canton сказал:

Наши щас хреначат Севас...

Марчелло пишет - весьма и весьма...

бухту чи місто ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Бездомный сказав:

 

Так нет , найдём же блин , 

куда ввести войска 

вражьи кости нам -

как снег под каблуком 

1988

 

під власним прапором

Війна у Молдові ( Придністров'я) , війна у Таджикістані , Війна у  Грузії ( Абхазька ) , Війна у Вірменії ( Карабах ) , Перша  Чеченська , війна у Югославії , Друга Чеченська . війна у Грузії ( Південна Осетія ) , війна у Сирії , війна в Україні ( з 2014 ) 

 

Лоханувсь Хyйло з Україною. Можна ж було захопити Вірменію, Грузію, Білорусь, Молдову і все те без спротиву і майже без санкцій. І залишився б собіратєлєм русскіх зємєль. Але ж закортіло йому Київ. Скрєпи, хулє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Бездомный сказав:

бухту чи місто ?

Кальянний ринок у Москві:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Privet сказав:

Саме тому я люто ненавиджу місцевих ганд-ів - навіть більше ніж московитів.

У нас місцевий упирь (громада 30 тис.осіб) отримує заробітну плату вищу ніж Зеленський (зона відповідальності 45 млн. осіб)  - у три рази !!!

Нещодавно я дізнався з рішення суду, що той упирь у 2019 році заключив договір на оренду 4,5 гектарів землі на березі річки - без аукціону та без будь-яких правовстановлючих документів (землевідвід та т.п.). Там підписи і керуючого справами і архітектури і юриста... Ті суки теж заробітні плати собі намалювати вищі ніж у Зеленського.

Суд відмінив цей договір, але ці упирі не були покарані від слова - зовсім.

Зараз готую заяву до поліції - буду їх кошмарити з цього приводу. ст. 364 КК України. (Зловживання владою або службовим становищем)

Так отож. І навіть після перемоги ті гандони нікуди не дінуться. Причому те, що у вас в Черкасах, чи де там, то суцільні квіточки в порівнянні з Києвом і областю. Мало виграти війну на полі бою, треба її виграти в головах. В мене песимістичний сценарій, Україна виграє війну військовим шляхом, але програє політичним. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цей гоблін продовжує дивувати..наразі хвалиться зброєю, яку в свій час в нас  спиzдили

Змінено користувачем Корнил
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Лоханувсь Хyйло з Україною. 

 

Як і будь який демократично обираємий посадовець , який залежить від рейтингу у виборців , фуцін - всього лише висуванець , який втілює жадання свого виброрця - глибинного кацапа .

 

фуцін розумів , що його скрєпний глибинний кацап  жадає саме Україну .

 

на меньше  глибинний кацап не погодився б .

 

І , якщо послухати хазіна - в кацапів зараз відкрилося вікно можливостей - Захід стоїть на розтяжці , послаблений ковідом . 

Напад на Україну - то лише ланка в ланцюгу запланованих  подій  по переділу світу 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Корнил сказав:

цей гоблін продовжує дивувати..наразі хвалиться зброєю, яку в свій час в нас  спиzдили

VID_20230501_193106_174.mp4.mov

Діду, краще розкажіть нам про те, як ви боретесь проти місцевих підарасів у вашому селі. Результати є?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Діду, краще розкажіть нам про те, як ви боретесь проти місцевих підарасів у вашому селі. Результати є?

ти о яких підарасах, онук?..у нас тут різних багато

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Бездомный сказав:

 

Як і будь який демократично обираємий посадовець , який залежить від рейтингу у виборців , фуцін - всього лише висуванець , який втілює жадання свого виброрця - глибинного кацапа .

 

фуцін розумів , що його скрєпний глибинний кацап  жадає саме Україну .

 

на меньше  глибинний кацап не погодиться 

 

 

Ви погано розумієте Росію, фактично ніяк. Ваше розуміння обмежується в віртуальних чатах з такими ж не дуже розумними індивідами, як і ви. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Ви погано розумієте Росію, фактично ніяк. Ваше розуміння обмежується в віртуальних чатах з такими ж не дуже розумними індивідами, як і ви. 

вважаю , що достаньо розуміти , що зараз відбувається вже  четверта поспіль розв'язана кацапами світова війна .

Відліком  її початку  слід вважати  11.09.2001

September_11_Photo_Montage.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Корнил сказав:

ти о яких підарасах, онук?..у нас тут різних багато

Мені не відомо, які там конкретно підараси у вас в селі, але я впевнений, що вони в вас є. Почніть із вашої сільради. Там у вас наче з мастервовіком одне село, так що є кому скооперуватись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Україна виграє війну військовим шляхом, але програє політичним. 

С разгромным счетом проиграет...вдребезги и пополам...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...