Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, Canton сказал:

С разгромным счетом проиграет...вдребезги и пополам...

кац пропонує  здатися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Мені не відомо, які там конкретно підараси у вас в селі, але я впевнений, що вони в вас є. Почніть із вашої сільради. Там у вас наче з мастервовіком одне село, так що є кому скооперуватись.

Мастервовік живе з Кірєю, а в моєму селі підараси є, але їх не так багато..в основному зараз дрючемо нашого мера, бо щось зовсім приhуїв, тільки зп собі начисляє в двісті штук, так що зараз ми його разкуркулюєм..а тобі, онук нахєра воно треба?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

кац пропонує  здатися?

Ні. Починати працювати з дебілами вашого міста. Ви для цього щось уже зробили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Корнил сказав:

Мастервовік живе з Кірєю, а в моєму селі підараси є, але їх не так багато..в основному зараз дрючемо нашого мера, бо щось зовсім приhуїв, тільки зп собі начисляє в двісті штук, так що зараз ми його разкуркулюєм..а тобі, онук нахєра воно треба?

Діду, та воно ж зрозуміло нафіга мені воно треба, хочу стати мером у вас і отримувати двісті штук.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Dmitriy_S сказав:

Діду, та воно ж зрозуміло нафіга мені воно треба, хочі стати мером у вас і отримувати двісті штук.

хотіти можна все шо хочеш, онук, а от щоб стати мером двісті штук тобі не вистачить 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Діду, та воно ж зрозуміло нафіга мені воно треба, хочу стати мером у вас і отримувати двісті штук.

То, Вам сюди:

t.me/dniprotv/39329

 

image.png.cc75fd05d4f68629da954400dbf2c068.png

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, US7IGN сказал:

я не про те. а от останні новини з тих про що просять до офіційного повідомлення генштабом не варнякати :lol:

І хто з Ваших друзів має такий довгий язик? Йому нема чого робити, ніж ділитися інфою, що не для розголошення? Чи Ви вже на передку і від цієї інформації залежать Ваші дії при заході в Донецьк? Я ось ну зовсім не розумію, коли пересичені громадяни намагаються удавати, що мають доступ до таємниць на рівні штабів або навідь ставки ... Хоча фактично отримають ту інформацію максимум від сраних блогерів ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, рыбак сказал:

Все зависит , в первую очередь , от личности , от стремления , желания  добиться  цели или желаемого результата. А  созданные искуственные преграды ( для личности , а не  обывателя ), только подтолкнут к еще большим усилиям по преодолению препятствий. 

Тоесть, если мне надо ехать в универ на учебу, то пробки на дороге это только плюс. А тот, кто живет в пешей доступности, лох и не имеет того профита? Логика интересная ... 

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, US7IGN сказав:

як казав мій дід - "людина мого рівня в штатах офіційний мільйонер та має власний літак, а тут я не можу навіть нову чорну волгу купити"

Про це ще Райкін в монолозі "Діфсіт" все популярно пояснив )

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати, с праздником!

В цей чарівний день хотілося б нагадати:

- Соціалізм не працює,

- Пролетаріат вже з три покоління як не може претендувати на клас-гегемон,

- Марксизм та його нащадки - абсолютні чемпіони з людовбивств за всю історію ідеологій.

З першотравнем, шановні. (С)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Canton сказал:

С разгромным счетом проиграет...вдребезги и пополам...

колективний Захід програє ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Украина смогла сохранить свою военную промышленность, вопреки заявлениям Путина, – The Wall Street Journal

Газета отмечает, что способность Киева производить собственное оружие сейчас играет ключевую роль на поле боя.

Киев производит собственные снаряды, ракеты и беспилотники, пишет The Wall Street Journal.

Юрий Гусев, исполнительный директор "Укроборонпрома", заявил, что за последний год компания поставила украинским военным более чем в 8 раз больше оружия, чем годом ранее.

Чтобы обезопасить производство российских атак и увеличить выпуск снарядов, "Укроборонпром" и другие оборонные компании распределили производство по всей Украине и создали цеха в соседних странах, в том числе в Польше и еще одной стране, которую Гусев не стал называть.

В "Укроборонпроме" также заявили, что находятся в процессе налаживания производства снарядов калибра 155 мм — стандарта НАТО.

www.dialog.ua/war/272743_1682948592

7b856dc215322296d717dc78bd1d6b21.webp

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Корнил сказав:

хотіти можна все шо хочеш, онук, а от щоб стати мером двісті штук тобі не вистачить 

А скільки вистачить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

А скільки вистачить?

Завтра спитаю у мера

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Корнил сказал:

 зп собі начисляє в двісті штук

У вас они сами себе начисляют?

Завтра расскажу местным - и воевать не придется)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Корнил сказав:

Завтра спитаю у мера

Добре, спитаю у спонсорів. Передчуваю, що мером Донецька бути значно дорожче, ніж вашого села.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Потрошитель сказав:

У вас они сами себе начисляют?

Завтра расскажу местным - и воевать не придется)

В раз десять меньше моей зарплаты, но дофига. Я бы сказал, что зарплаты чиновников в Украине офигенные. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Evgenich сказав:

Ага, а при режимі хуіла зовсім не так 🫤 

Той самий советский режим, скоро буде здаватись як вільні, демократичні часи. Я власними очами бачу, як в рабзії не то що гайки закручюють, а ще і хомутами затягують, а зверху синьою ізолентою, для надійності. Хоча... Є велика імовірність, на що я дуже сподіваюсь, що скоро пересічному мешканцю болота буде не до високих матерій. Критична думка... Пффф, де що пожерти видрати, та дрова урвати! От така програма очікує недорейх у найближчому майбутньому!

Проблема в тому, що хоч ситі, хоч голодні, вони шукатимуть нашої крові. Де знайти дармовий хлЄбушек? У хахлов....

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Корнил сказал:

йобана мафія!..буквально на днях мій товариш зіштовхнувся з  ними, робив собі травмат..робив через журналістську редакцію, бо у нас травмати можуть отримати тільки вибрані, депутати, судді, чиновники, коротше ота вся пиzдота..

То бишь, они йобана мафія!, а ваш корефан красавэло?

И шо тут скажешь? Усі коментарі будуть зайві. :pardon:
 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Бездомный сказал:

колективний Захід програє ?

А какое отношение Украина имеет к "коллективному Западу"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Музей сказал:

Проблема в тому, що хоч ситі, хоч голодні, вони шукатимуть нашої крові. Де знайти дармовий хлЄбушек? У хахлов....

треба перенправити їх "шукати хлєбушек" в напрямку Рубльовки 

50ff146993846d1f104661eb1a952ca4.jpeg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Музей сказав:

Проблема в тому, що хоч ситі, хоч голодні, вони шукатимуть нашої крові. Де знайти дармовий хлЄбушек? У хахлов....

Так не чесно. Я вам відповідав на одне, а ви на інше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Фрай сказав:

То бишь, они йобана мафія!, а ваш корефан красавэло?

И шо тут скажешь? Усі коментарі будуть зайві. :pardon:
 

 

"красавели" Фрай відлистують триста баксів і особливо не паряться 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

Мастервовік живе з Кірєю, а в моєму селі підараси є, але їх не так багато..в основному зараз дрючемо нашого мера, бо щось зовсім приhуїв, тільки зп собі начисляє в двісті штук, так що зараз ми його разкуркулюєм..а тобі, онук нахєра воно треба?

Про всяк випадок, живу я з сім'єю)

З Кірєю ми односельці.

І мера в нас нема, т.як в нас мала громада і нас об'єднали в слобожанську громаду, залиши тут старосту.

Не знаю як в Слобожанському в в Олександрівці всі цьому дуже раді насправді.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...