Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, Корнил сказал:

та хєр там, коли була срака раздили  скількось тисяч стволів з переляку, а потім бігали за людьми, щоб повернули

в Дніпрі теж калаші  роздавали ?

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Бездомный сказав:

в Дніпрі теж роздавали ?

тю, я ж про Дніпро і кажу, раздача  була під контролем Резніченко..ти все проїбав

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Alvalk сказал:

 

 

P.S. Які ж ви всі однакові...

 

Это я -то "всі однакові" ??)))))-Это ты и большинство из вас , одинаковые и приспособленцы. У вас даже личное мнение отсуствует напрочь. Мыслите шаблонами и пропагандой. Меня этот вопрос еще с юных лет интересовал, почему вокруг  столько ...непонятных людей . Вот тебе пример -

IMG_9726 - копия.JPG

IMG_9727 - копия.JPG

Змінено користувачем рыбак
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Корнил сказал:

тю, я ж про Дніпро і кажу, раздача  була під контролем Резніченко..ти все проїбав

роздача тренеркам фітнес-центру Хьюману ? :pozor:

хто не смокче - автомат не отримає ?:lol:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

У Зеленського впервые в истории было монобольшинство, при желании можно было принять любые законы. Желания не было.

Щоб таке написати, треба геть не розуміти процедуру. "Просто так" ніякий закон не прийметься. Більше того, дуже багато дебільних пропозицій від різних депутанів подаються, але не проходять через процедури, це було та є, на жаль.  В тому числі зараз є й ті, які потрапили останнім часом до рук очей журналюг, яким тільки й треба, що якусь сенсаційну статейку тиснути та хвилю хайпу здійняти.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, рыбак сказал:

Так было при советском режиме.

Ага, а при режимі хуіла зовсім не так 🫤 

Той самий советский режим, скоро буде здаватись як вільні, демократичні часи. Я власними очами бачу, як в рабзії не то що гайки закручюють, а ще і хомутами затягують, а зверху синьою ізолентою, для надійності. Хоча... Є велика імовірність, на що я дуже сподіваюсь, що скоро пересічному мешканцю болота буде не до високих матерій. Критична думка... Пффф, де що пожерти видрати, та дрова урвати! От така програма очікує недорейх у найближчому майбутньому!

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, Корнил сказал:

буквально на днях мій товариш зіштовхнувся з  ними, робив собі травмат..робив через журналістську редакцію

Так пішов би в ТРО, отримав справжній автомат :) Це ж краще, та й шансів когось підстрелити та сісти надовго все-таки менше... А то всі "озброєні" зараз ну поголовно журналісти хто зна яких видань.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Vinsol2009 сказал:

Упоротым нет смысла отвечать, а вменяемому Я ответил. Доказательно, со ссылкой на источник.

Посилання твоє було про область, це коли окупант був на окружній з боку Циркунів вже вдень 24го. Але ж ти пишеш за всю Харківську ТрО і про виключно мисливську зброю, а це не правда.

В Харкові було так:

"Ветерани "Азова", футбольні хулігани та добровольці в Харкові отримали зброю від офіцерів ГУР МО України ввечері 23 лютого 2022 року, за декілька годин до повномасштабного вторгнення РФ"

www.pravda.com.ua/news/2023/03/7/7392302/

я на власні  очі бачив людей з АК у центрі в перші дні. Вони могли бути  без чого завгодно, без броні, без форми  але  синя пов'язка і калашмат були завжди. І ніякої мисливської зброї, можливо в області хіба що і була. ,

А от тобі і Харобласть від 28го лютого:

https://www.facebook.com/kharkivtro/videos/321505223332715?locale=ru_RU

Одже ти нагло брешеш і про область, вкотре. Ти майнув за кордон і звідти потихеньку гадиш тут. Я не читав жодного твого допису, де було  б видно бажання підтримати Україну. Це без огляду на політичні питання, то вже таке

Змінено користувачем tort
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Бездомный сказал:

 

Як це "зовнішній ворог " зник ? :unknown:

 

А з ким кацапи зараз воюють ? :unknown:

З зовнішнім другом ? :pozor:

Имелся ввиду период с 1991 и до (ориентировочно ) 2022 г.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Всравсь той, хто призначав зрадників. Де Баканов?

Про Баканова вже обговорювали. Докази саме зрадництва є? Якщо немає, то не треба херню писати просто так. Звільнили його не за зраду, а за те, що чорний бізнес сбушний почав ще більше розвивати та нові схеми для старих друзів організовував. А у військовий час на паливі схематоз кришувати то вже край, за те й поплатився. Проте щодо реальних зрадників в службі, то абсолютна більшість їх саме при гетьмані була призначена. І це вже факт. 

  • Лайк 3
  • Сумно 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Бездомный сказал:

нє , в нас все більше  емочки популярні

Маєш на увазі AR-ки? Ну да, але набої до них... Дорожчі за огірки та помідори. На калашмати хоч набоїв як гімна. 

Доречі що до мисливської зброї. ТРО діляться на підрозділи у складі ЗСУ, і їм видавали зі складів, та ДФТГ, там (за рідким виключенням) кожен зі своїм приходив. Я коли у військоматі тусився у перший день, то люди приходили навіть з Флоберами, арбалетами та мілкашками! Як ми вже не один раз згадували, "з голими руками". 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, tort сказал:

 

А от тобі і Харобласть від 28го лютого:

https://www.facebook.com/kharkivtro/videos/321505223332715?locale=ru_RU

 

Выдача желаемого за действительное

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, рыбак сказал:

Имелся ввиду период с 1991 и до (ориентировочно ) 2022 г.

Ориентировочно 😆

Ну ти і чудило

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, tort сказал:

 

В Харкові було так:

"Ветерани "Азова", футбольні хулігани та добровольці в Харкові отримали зброю від офіцерів ГУР МО України ввечері 23 лютого 2022 року, за декілька годин до повномасштабного вторгнення РФ"

 

Тільки трошечки не так...

Кто и получил, то только те, кто был в списках прошедших вышкол на Азове. Я там был пару раз. Были отдельные занятия для людей с опытом. Там были все данные. Вот из них и сформировался костяк. 

В области не было ничего от слова ни...я

В моей кацапетовке неделю даже руководства поссовета не было. А местного военкома на блудхате выловили, уже грузился на выезд...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

три сотні бакинських на секундочку, раніше була сотня, отака хєрня малята

Саме тому я люто ненавиджу місцевих ганд-ів - навіть більше ніж московитів.

У нас місцевий упирь (громада 30 тис.осіб) отримує заробітну плату вищу ніж Зеленський (зона відповідальності 45 млн. осіб)  - у три рази !!!

Нещодавно я дізнався з рішення суду, що той упирь у 2019 році заключив договір на оренду 4,5 гектарів землі на березі річки - без аукціону та без будь-яких правовстановлючих документів (землевідвід та т.п.). Там підписи і керуючого справами і архітектури і юриста... Ті суки теж заробітні плати собі намалювати вищі ніж у Зеленського.

Суд відмінив цей договір, але ці упирі не були покарані від слова - зовсім.

Зараз готую заяву до поліції - буду їх кошмарити з цього приводу. ст. 364 КК України. (Зловживання владою або службовим становищем)

 

 

 

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 14
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, рыбак сказал:

Имелся ввиду период с 1991 и до (ориентировочно ) 2022 г.

 

Так нет , найдём же блин , 

куда ввести войска 

вражьи кости нам -

как снег под каблуком 

1988

 

під власним прапором

Війна у Молдові ( Придністров'я) , війна у Таджикістані , Війна у  Грузії ( Абхазька ) , Війна у Вірменії ( Карабах ) , Перша  Чеченська , війна у Югославії , Друга Чеченська . війна у Грузії ( Південна Осетія ) , війна у Сирії , війна в Україні ( з 2014 ) 

 

а ще , нагадаю , що кацапи під чужим прапором підірвали башти близнюки , щоб спрямувати США на війну у Афганістані ,тобто гібридну війну проти США та колективного Заходу  кацапи не припиняли ні на мить .

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За резолюцію Генасамблеї ООН, де рф названо агресором, проголосували Вірменія, Бразилія, Казахстан і Китай.

www.5.ua/svit/za-rezoliutsiiu-henasamblei-oon-de-rf-nazvano-ahresorom-proholosuvaly-virmeniia-brazyliia-kazakhstan-i-kytai-304483.html

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Evgenich сказал:

Маєш на увазі AR-ки? Ну да, але набої до них... Дорожчі за огірки та помідори.

проте влучити шансів набагато більше

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Privet сказал:

За резолюцію Генасамблеї ООН, де рф названо агресором, проголосували Вірменія, Бразилія, Казахстан і Китай.

www.5.ua/svit/za-rezoliutsiiu-henasamblei-oon-de-rf-nazvano-ahresorom-proholosuvaly-virmeniia-brazyliia-kazakhstan-i-kytai-304483.html

і що те змінює ?

 

Угорщина утрималася ?

Теж визнала кацапію аґресором .

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Privet сказал:

За резолюцію Генасамблеї ООН, де рф названо агресором, проголосували Вірменія, Бразилія, Казахстан і Китай.

www.5.ua/svit/za-rezoliutsiiu-henasamblei-oon-de-rf-nazvano-ahresorom-proholosuvaly-virmeniia-brazyliia-kazakhstan-i-kytai-304483.html

Всi хто утримались або проголосували проти показали що не вмiют читати базовi документи ООН.
Резолюция ООН 3314 статья 3 або 5.

www.un.org/ru/documents/decl_conv/conventions/aggression.shtml

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Vladdi сказав:

Так пішов би в ТРО, отримав справжній автомат :) Це ж краще, та й шансів когось підстрелити та сісти надовго все-таки менше... А то всі "озброєні" зараз ну поголовно журналісти хто зна яких видань.

Він був в тро і автомат у нього був, зараз комісований..чувак пішов проти системи..сказав піде до кінця,  завтра поїде на главпоштамт дасть запит, чи відправлялись і приходили листи в цю йобану контору

..а шо касаємо журналістів, нахєр би воно кому  впало, як що би людям було дозволено мати цю зброю, а то в нас тільки депутати і інша пиzдота має всюди привілеї 

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Vladdi сказав:

Щоб таке написати, треба геть не розуміти процедуру. "Просто так" ніякий закон не прийметься. Більше того, дуже багато дебільних пропозицій від різних депутанів подаються, але не проходять через процедури, це було та є, на жаль.  В тому числі зараз є й ті, які потрапили останнім часом до рук очей журналюг, яким тільки й треба, що якусь сенсаційну статейку тиснути та хвилю хайпу здійняти.

Я прекрасно знаю. Профильный комитет, парк висновків, пару голосований. Желания не было.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...