Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, US7IGN сказав:

А цей парадокс коли кацапи робили для України більше ніж українці

Це не парадокс, це хтось йобнувся

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Костянычь сказав:

Советую вместе с памятниками Лениным и Щорсам декомуннизировать также ДнепроГЭС, Криворожсталь, все АЭС и прочие блага индустриального развития, все, построенное до 1991-го года

Если кто не заметил, то все это уже больше года декомунизируют кацапы.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Privet сказав:

Війна у нас з 14-ого року. Це якщо ви забули.

А той громадянин на відео не простий сільський мешканець - це з перших кадрів видно. 

Он с 16 года, когда закончилась активная фаза держал в доме ворованное оружие? Херой. Откуда у него короткоствол и гранаты?Те он не простой, а рецидивист?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Откуда оно у человека в первые дни войны? Харьковская тероборона полностью была вооружена охотничьим оружием, официалом.. когда подвезли реальное оружие , через месяц, им сказали расходитесь по домам, они даже нигде не были зарегистрированы.

Примерно так и было...

Только нам никто не подвозил.

Удалось мальца урвать на личных контактах. Передали прямо из ВЧ. Через короткий промежуток времени пришлось сдать. Потом еще с обысками приезжали к некоторым. Без особого усердия, но пальчиком погрозили.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, murava сказав:

Ну кагбэ есть же ещё один б-гоизбранный народ, с которым есть немало общего

Та да, стоит Библию открыть, особенно Ветхий Завет - оттуда так и прет "человеколюбием" и манечкой всех поубивать.

И где это я такое уже видел:

Цитата

О катехоне в 1997 году говорил правый философ Александр Дугин, понимая под ним Россию как Третий Рим, Святую Русь и «геополитический ковчег»[9].

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Canton сказав:

Примерно так и было...

Только нам никто не подвозил.

Удалось мальца урвать на личных контактах. Передали прямо из ВЧ. Через короткий промежуток времени пришлось сдать. Потом еще с обысками приезжали к некоторым. Без особого усердия, но пальчиком погрозили.

Не так все было. Гуля в помощь.

vikna.tv/ru/istorii/rozpovidi/nikolaj-kovalev-istoriya-pensionera-iz-harkovskoj-oblasti-o-boe-s-okkupantami-i-sluzhbe/amp/

Нашел после боя, а когда добрался в Харьков, сказали иди нах, оружия для молодых не хватает. Попал в армию через Закарпатье. Пропаганда очень далека от грустной реальности.

х

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, tort сказав:

пруф неси на цю брехню

ти працюєш як типовий пропагандон - по декілька разів повторюєш одне й те саме

 

 

 

 

Упоротым нет смысла отвечать, а вменяемому Я ответил. Доказательно, со ссылкой на источник.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Canton сказав:

прямо из ВЧ.

Везёт некоторым, а мое вч расформировали вследствие отсутствия современной аппаратуры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, allanek сказав:

Залишити що? Того, чого в мене не було?

"біограф". Лапки забули.

Ал,ну чого ж Ви така вредна?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Не так все было. Гуля в помощь.

vikna.tv/ru/istorii/rozpovidi/nikolaj-kovalev-istoriya-pensionera-iz-harkovskoj-oblasti-o-boe-s-okkupantami-i-sluzhbe/amp/

Нашел после боя, а когда добрался в Харьков, сказали иди нах, оружия для молодых не хватает. Попал в армию через Закарпатье. Пропаганда очень далека от грустной реальности.

х

Я не про него писал, а в целом про "принципы" вооружения теров на начальном этапе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Везёт некоторым, а мое вч расформировали вследствие отсутствия современной аппаратуры.

Мы тоже не в своем получали...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, vadimv сказав:

Та да, стоит Библию открыть, особенно Ветхий Завет - оттуда так и прет человеколюбием и манечкой всех поубивать.

И где это я такое уже видел...

Вадім, Ви особисто читали?

Якщо ігнорувати контекст, то варто заборонити електрику, силу тяжіння. А фармацевти та хірурги взагаді серійні вбивці.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, МаТраС сказав:

Ал,ну чого ж Ви така вредна?))

Хіба?)))  От я вчора намагалась бути чемною з отим, що сидить під бруднодупими і чогось пруться до нас. Не тільки Костянич , в них вчора, наче масований запуск шахедів був- дирчали цілий день тут. Навіщо? В мене і думки нема в те лайно до них лізти? Навіщо вони тут? Не буде з ним ніякої спільної мови.

Стосовно беріз. До речі, бачила, що Костянич до пізньої ночі не міг заспокоїтись, що зрубали скрепу бруднодупих. В мене їх не було ніколи, сусіди можуть вийти і гуляти поміж тих беріз скільки завгодно, їх в лісі багато.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Музей сказав:

Вадім, Ви особисто читали?

Я не просто читав, а олівцем підкреслював найбільш дикунські і ксенофобські цитати.

1 хвилину тому, Музей сказав:

Якщо ігнорувати контекст

А навіщо його ігнорувати? Приблизно в ті ж самі часи існувало конфуціанство і буддизм, і шось я там не зустрічав такого розгулу звірячої ненависті до людей, як в Біблії і Корані (який з нею має спільні корені).  

1 хвилину тому, Музей сказав:

то варто заборонити електрику, силу тяжіння.

Якщо вже заборонили Майн Кампф - то Біблію з Кораном забороняти треба обов'язково, бо те, що там понаписано - це 100% пропаганда ненависті, шовінізму, расизму і нацизму в найгіршому вигляді.

1 хвилину тому, Музей сказав:

А фармацевти та хірурги взагаді серійні вбивці.

Серійні вбивці просто малята порівняно зі "святими".

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Корнил сказав:

кацапи у розпачі

Там не тільки розпач. Не знаю, чим можна назвати те, що вони кадри з Умані, де жінка з руками в крові плаче та каже, щоб кацапи всі здохли- вони це  пустили по своїм новинам, як будинок в Донецьку, куди прилетіло від ЗСУ.

 

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, allanek сказал:

Там не тільки розпач. Не знаю, чим можна назвати те, що вони кадри з Умані, де жінка з руками в крові плаче та каже, щоб кацапи всі здохли- вони це  пустили по своїм новинам, як будинок в Донецьку, куди прилетіло від ЗСУ.

 

я ж і  кажу - там слід люструвати всіх брахманів та кшатріїв - ВСІХ 

 

повністтю деурбанізовувати , деіндустріалізовувати ,  архаїзовувати та примітивізовувати систему освіти

 

освічений кацап - смертельно небезпечний кацап 

навіть , якщо зі зброї в нього - клавіатура комп'ютера

 

до ніштяків цивілізації необхідно дозріти ментально - соціально

 

Ще раз пропоную "Спілку старих людей" Джека Лондона 

Кацапи подібні старійшинам племені "Біла риба" , які намагалися вбивствами блідолицих  зупинити настання невідворотнього майбутнього . 

Так в дикунів індіанців , війну майбутнему оголшосили лише старійшини індіанців , молодь намагалася адаптуватися на свій розсуд , а не воювала з майбутнім  на їхньому боці .

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, vadimv сказал:

Я не просто читав, а олівцем підкреслював найбільш дикунські і ксенофобські цитати...Серійні вбивці просто малята порівняно зі "святими".

Не вздумай конспектировать Тору. :sorry:

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Canton сказал:

Я не про него писал, а в целом про "принципы" вооружения теров на начальном этапе

а в Донецьку та Луганську 2014 чому ТРО нічого не роздавали?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

а в Донецьку та Луганську 2014 чому ТРО нічого не роздавали?

роздавали - але вони йшли у  ополченці - воювати на боці кацапів 

даунбасяни навіть без зброї блокували техніку ЗСУ 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, allanek сказал:

вони кадри з Умані, де жінка з руками в крові плаче та каже, щоб кацапи всі здохли- вони це  пустили по своїм новинам, як будинок в Донецьку, куди прилетіло від ЗСУ.

А ви міркуєте, навіщо мешканці окупованого Донецьку моніторять українські сайти ?

Кацапи самі до цього би не здогадалися.

 

 

 

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Фрай сказав:

Не вздумай конспектировать Тору. :sorry:

Тут есть нюанс - Тору не пытаются распространять по всему миру как истину в последней инстанции и образец для подражания.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, vadimv сказал:

Тут есть нюанс - Тору не пытаются распространять по всему миру как истину в последней инстанции и образец для подражания.

вона для внутрішнього користування. місцями ДСП та навіть секретні розділи є :lol:

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...