Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, sergio сказал:

Бабло не поделили?! 

Сидор Сидору очко не видовбить!

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, sergio сказал:

Бабло не поделили?! 

А шо, їм за це платили ?!🤣

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну Фейгин и в правду нудный и предсказуемый) По-началу ппрокатывало, а потом он меня даже начал немного раздражать. Хотя до Арестовича пока из его интервьюеров ни кто не дотягивает. И Латынина и трио в студии все нудно, не где ему на полную раскрыться)

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Privet сказал:

 

Насправді це крінж, що "стратегічний проект України" є лише у такого персонажа як Арестович. Принаймні він заявляє про цей проект і про ці плани, озвучує деякі з них, і це цілком правильні речі, які треба для нашої держави. 
Хотілось би від ЗЕ, ПОПа і інших системних теж побачити якесь толкове стратегічне бачення, а не просто "за все хороше проти всього поганого". 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, mastervovik сказал:

Ну Фейгин и в правду нудный и предсказуемый) По-началу ппрокатывало, а потом он меня даже начал немного раздражать. Хотя до Арестовича пока из его интервьюеров ни кто не дотягивает. И Латынина и трио в студии все нудно, не где ему на полную раскрыться)

Думаете, действительно следующий Президент?! 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mastervovik сказал:

Ну Фейгин и в правду нудный и предсказуемый) По-началу ппрокатывало, а потом он меня даже начал немного раздражать. Хотя до Арестовича пока из его интервьюеров ни кто не дотягивает. И Латынина и трио в студии все нудно, не где ему на полную раскрыться)

А хто реально може тягатись з Арестовичем? Хіба що Дацюк, Романенко і Фельдман. Але вони буває заглядають йому в рота, моляться на нього і мовчать, коли він несе пургу. 
КГБшниця латиніна це взагалі треш. Фейгін - чувак рубає бабло на ютубі. 0.5-1млн переглядів на ютубі кожного дня - це тисячі доларів капає йому монетизація.
Що було б реально цікаво - побачити як Арестович вів би себе з таким титаном як Корчинський - було б весело і цікаво, поки у Льоші не сгорів би пукан на якомусь ефірі. 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, SermenK сказал:

А хто реально може тягатись з Арестовичем? Хіба що Дацюк, Романенко і Фельдман. Але вони буває заглядають йому в рота, моляться на нього і мовчать, коли він несе пургу. 
КГБшниця латиніна це взагалі треш. Фейгін - чувак рубає бабло на ютубі. 0.5-1млн переглядів на ютубі кожного дня - це тисячі доларів капає йому монетизація.
Що було б реально цікаво - побачити як Арестович вів би себе з таким титаном як Корчинський - було б весело і цікаво, поки у Льоші не сгорів би пукан на якомусь ефірі. 

умний в гору не пайдьот

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, sergio сказал:

Думаете, действительно следующий Президент?! 

Правильно казати президентКА!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, mastervovik сказал:

Ну Фейгин и в правду нудный и предсказуемый) По-началу ппрокатывало, а потом он меня даже начал немного раздражать. Хотя до Арестовича пока из его интервьюеров ни кто не дотягивает. И Латынина и трио в студии все нудно, не где ему на полную раскрыться)

Щасливий, що не дивлюсь взагалі ніяких блогерів. Всім раджу.

Краще підтягуйте фізичну форму і базову військову підготовку 😁

  • Лайк 12
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Юрий Киев сказал:

Щасливий, що не дивлюсь взагалі ніяких блогерів. Всім раджу.

Краще підтягуйте фізичну форму і базову військову підготовку 😁

Мені вистачає Арестовича, по меншій мірі мені він цікавий.)

Фейгін і Романенко так собі, інших в загалі слухати не можу.

Арті грін подобаєтся коли на позитивні, коли зрада, теж не слухаю)

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, sergio сказал:

Думаете, действительно следующий Президент?! 

Не думаю, в нього як не смішно більше шансів на Росії)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, mastervovik сказал:

Не думаю, в нього як не смішно більше шансів на Росії)

Тут не все так однозначно... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, SermenK сказал:

Насправді це крінж, що "стратегічний проект України" є лише у такого персонажа як Арестович. Принаймні він заявляє про цей проект і про ці плани, озвучує деякі з них, і це цілком правильні речі, які треба для нашої держави. 
Хотілось би від ЗЕ, ПОПа і інших системних теж побачити якесь толкове стратегічне бачення, а не просто "за все хороше проти всього поганого". 

Завжди казав що він чувак ідейний,в нього є своє бачення з яким може більшість не згодна, але його це не хитає)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mastervovik сказал:

Завжди казав що він чувак ідейний,в нього є своє бачення з яким може більшість не згодна, але його це не хитає)

Зараз в нього більшість ідей позитивні, але чи не прийдуть до нього якісь проросійські ідеї? Достатньо згадати його минулі проросійські заяви, пестливе ставлення до російської мови. В 2019 був порохоботом і називав виборців ЗЕ дегенератами, а коли його взяли в офіс - почав чмирити порохоботів і возвеличувати ЗЕ. 
На жаль персонаж нестабільний. Але його можна використати в позитивному ключі. Наприклад він зіграв консолідуючу роль зимою-весною 2022 і допоміг нам морально витримати. Мабуть для нього треба куратор зверху, щоб корону поправляв і українською патріотичною методичкою періодично п*здив по голові. 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, mastervovik сказал:

Завжди казав що він чувак ідейний,в нього є своє бачення з яким може більшість не згодна, але його це не хитає)

Нема зараз інших ідей окрім вистояти в війні і прорватись в ЄС та НАТО)))

серйозно.

все інше повинно вписуватись в вищеназване.

  • Лайк 9
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міністр закликав військових ставати бійцями дипломатичного фронту.

www.kmu.gov.ua/news/dmytro-kuleba-zaprosyv-veteraniv-prykhodyty-na-robotu-v-mzs

Нарешті! Головне зброю залишити і тоді ефективність буде ще вища. Уявіть, посол України в Німеччині не просто називає їх президента ліверною ковбасою, а ще й дає чергу вгору або під ноги. А США точно не відмовлять віддати всі наявні Ф-16:flag1:

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як би форумські клоуни не сміялись, але включати ветеранів в управління державою - це на користь. Хто має більше право бути у владі, як не люди, які проливали кров за цю державу? 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, SermenK сказал:

Як би форумські клоуни не сміялись, але включати ветеранів в управління державою - це на користь. Хто має більше право бути у владі, як не люди, які проливали кров за цю державу? 

Український Талібан? А ви чому досі не на фронті?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

Український Талібан? 

Що, образились сильно за 🤡?)) 

 

5 минут назад, US7IGN сказал:

 А ви чому досі не на фронті?

А хтось дійсно вважає, що зможе уникнути мобілізації, і що когось омине ця війна? до кожного дійде черга у потрібний час, не хвилюйтесь за мене 😀

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, SermenK сказав:

Хех, а чому мій комент видалили?) щось заборонене написав? 😆

Ваш комент задвоївся  і я один приховала...не шукайте чорну кішку.... вертаю

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, SermenK сказал:

Що, образились сильно за 🤡?)) 

 

А хтось дійсно вважає, що зможе уникнути мобілізації, і що когось омине ця війна? до кожного дійде черга у потрібний час, не хвилюйтесь за мене 😀

я не вмію ображатися, це не має сенсу. а ви давно були в Афганістані? сподобалося?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

я не вмію ображатися, це не має сенсу. а ви давно були в Афганістані? сподобалося?

ні, але я був у такій країні як США - в них цілий культ ветеранів. Нам би не завадило таке відношення як у них там заведено. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...