Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, OlaR сказав:

Ні. Вони були у раші. А ось чому місцеві підтримували з ними зв'язок, розповідали про події в селі, то друге питання ... 

Я вже почитав і розібрався, просто на той момент ще не бачив новину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, OlaR сказал:

Так їх в нас не вигідно купувати - багато хто готов за копійки працювати. Якби не можна було копійки платити, то знайшлись би кошти у власників на робота. А так з'єкономлені гроші йдуть на джипи та замки ...

Я би вам виклав фотки утеплення сусідів з однієї сторони й з іншої по вулиці. В одних лише з однієї сторони пінопласт і з іншої частина. В інших кути виступали на 3 см, так пінопластом вирівняли і клеєм затягнули. Ну а на зекономлені гроші джипів накупили - повен двір. За замки мовчать. Мабуть, думають, що я заздрити буду. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, OlaR сказал:

Так. З тих пір з'єкономлені гроши пішли на підвищення зарплати лікарям та вчителям, на дороги ... Зараз війна, а до війни ... Особливо до Зе - команди, яка різко повернула хабарницьтво ...

Можете навести цифри, на скільки зростала економіка з 14-го року?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, 7351 сказал:

А це в Європі помітили, чи тільки Ви та 24 відсоткові?

Звісно, цікавлять тільки посилання на офіційні документи євросоюзу.

Це я помітила в медицині та освіті. Я в цих сферах маю багато знайомих та особисто мала досвід. Мені документи евросоюзу для цього не потрібні. Один Степанов як міністр охорони здоров'я чого вартий ... А  Шкарлет, то зовсім зашквар ... 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

Міністерство оборони України спільно з Генеральним штабом поставило за мету підвищити рівень володіння іноземними мовами серед військовослужбовців. Планується, що до 2026 року кожен військовий зможе вільно розмовляти англійською.

hromadske.ua/posts/do-2026-roku-kozhen-ukrayinskij-vijskovij-povinen-vilno-rozmovlyati-anglijskoyu-genshtab

 

 

Коли потрібно, вчать і англійську, і французьку. Я нещодавно спілкувався з ремотниками, які не знали англійської зовсім, тим не менш і в Британії відучились, і тех. документацію опановують, звісно з гугл перекладачем, і не без проблем, але є потреба і є бажання, і ніхто не скигле, що перекладу не має (хоча це недолік КСЛ). Потрібно вивчити англійську, вчать. Працюють і вчать. Тож не бачу нічого смішного або неможливого, в такому починанні. Я сам думав що непогано знаю англійську, поки не зіткнувся з технічною літературою. 

Особисто я дуже позитивно оцінив ідею прокату х/ф в кінотеатрах на мові оригіналу. В майбутньому нам треба забувати російську мову, а "другою державною" поступово вводити англійську, адже це справжня міжнародна мова. І для армії такий крок є дуже важливим.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Бездомный сказал:

родичі - їм родинні зв'язки часто важливіші за "політику"

Ну то "якщо ти не цікавишся політикою, то вона прийде до тебе" :(

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Потрошитель сказал:

Но хозяин иногда договаривается)

После известных событий с украинскими морскими дронами, хозяин корыта должен быть очень рисковым человеком, как и наниматель/пассажиры.

Потому как разрешают выход, точнее "закрывают глаза на выход", одни люди, а стреляют на поражение совсем другие люди, с которыми не договаривались и не поделились. 

Прецеденты уже были...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, SergiyUA сказав:

незнание — сила ©

Знаменитый колумбийский писатель Габриэль Гарсия Маркес после поездки в 1957 г. в Москву на фестиваль молодежи и студентов заявил:"Счастье советского народа и правительства заключается в том,что народ просто не знает, как он плохо живет".

Его книги сразу перестали издавать в СССР

Був такий письменник, Джон Стейнбек, їздив по СРСР після війни, написав книжку "Русскій днєвнік", приведу кілька цитат нижче. Цікаво... порівнював росіян, українців, грузинів. Бажано читати повністю, цитати вибирав навмання, але він багато вірного підмітив в різниці між народами.

Прихований текст

 

Прихований текст

Нам говорили, что за пределами Москвы все будет совершенно иначе, что там мы не встретим такой суровости и напряженности. Так оно и оказалось. На аэродроме нас встретили украинцы из местного ВОКСа, которые все время улыбались и вообще выглядели веселее и спокойнее, чем люди, с которыми мы встречались в Москве. В них было больше открытости и сердечности. Это были крупные мужчины, почти все – блондины с серыми глазами. И у них была машина, чтобы отвезти нас в Киев.
...
Наверное, в свое время это был очень красивый город. Киев гораздо старше Москвы. Это «мать русских городов». Поставленный на холме у Днепра Киев сейчас спустился и вниз, в долину. Некоторые из его монастырей, крепостей и церквей были построены еще в XI веке. Когда-то здешние земли были любимым место отдыха русских царей, и здесь находились их летние дворцы
...
Киевские монастыри были известны по всей России, Киев был религиозным центром, а теперь он почти весь лежит в руинах. Здесь фашисты показали, на что они способны. Учреждения, библиотеки, театры, даже цирк – все было разрушено огнем и взрывами. Сожжен университет, лежат в руинах школы. Это было не сражение, а безрассудное уничтожение всех культурных заведений города и почти всех красивых зданий, которые строились в течение веков. Здесь в полной мере поработала немецкая «культура». И одним из немногих проявлений справедливости в мире является то, что теперь немецкие военнопленные помогают расчищать руины, в которых город лежит по их вине.
Нашим украинским гидом был Алексей Полторацкий, крупный мужчина, немного прихрамывавший из-за раны, полученной под Сталинградом. Этот украинский писатель обладал прекрасным знанием английского языка, большим чувством юмора, от него исходили теплота и дружелюбие.
...
Нас иногда вводят в заблуждение, рассказывая о том, что в колхозах люди жили в бараках. Это неправда. Каждая семья имела свой дом, палисадник, в котором росли цветы, и большие огороды с ульями. Большинство этих участков занимало площадь около одного акра (сорок соток). Поскольку немцы вырубили все фруктовые деревья, сейчас здесь заново посажены молодые яблони, груши и вишни.
...
Наконец обед был готов. Украинский борщ – им одним можно наесться. Яичница с ветчиной. Свежие помидоры и огурцы, нарезанный лук. Горячий ржаной хлеб. Мед, фрукты, колбасы. Все это выставили на стол сразу. Хозяин налил в стаканы водку, которая настаивалась на горошках черного перца и переняла его аромат.
...
Они хотели больше узнать об американской сельскохозяйственной технике, поскольку именно ее им сейчас больше всего не хватало. Они расспрашивали о комбайнах и сеялках, о хлопкоуборочных комбайнах и оборудовании для разбрасывания удобрений; интересовались выведением новых сортов, в том числе холодостойких и устойчивых к ржавчине сортов зерновых, расспрашивали о тракторах и ценах на них. В частности, их интересовало, может ли человек, работающий на своей маленькой ферме, позволить себе купить трактор?

 

 

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, SergiyUA сказал:

После известных событий с украинскими морскими дронами, хозяин корыта должен быть очень рисковым человеком, как и наниматель/пассажиры.

Потому как разрешают выход, точнее "закрывают глаза на выход", одни люди, а стреляют на поражение совсем другие люди, с которыми не договаривались и не поделились. 

Прецеденты уже были...

Пассажир живёт в Донецке, по нему стреляют 9 лет - он привык)

Про хозяина лучше промолчу

Змінено користувачем Потрошитель
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, OlaR сказав:

Це я помітила в медицині та освіті. Я в цих сферах маю багато знайомих та особисто мала досвід. Мені документи евросоюзу для цього не потрібні. Один Степанов як міністр охорони здоров'я чого вартий ... А  Шкарлет, то зовсім зашквар ... 

Зрозуміло -- одна бабця (це не про вас!) сказала, друга повторила -- тобто, як на мене, -- брехня. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Дядя_Вова сказал:

Я би вам виклав фотки утеплення сусідів з однієї сторони й з іншої по вулиці. В одних лише з однієї сторони пінопласт і з іншої частина. В інших кути виступали на 3 см, так пінопластом вирівняли і клеєм затягнули. Ну а на зекономлені гроші джипів накупили - повен двір. За замки мовчать. Мабуть, думають, що я заздрити буду. 

Так. Якби газ був дешевий, то вони б не утеплювали будинки - нащо, якщо з бюджету різницю заплатять? Причому чим більший будинок і заможніші люди, тим більши дотації вони отримували і на з'економлені кошти джипи купували або в ресторанах сиділи. Ті, хто має маленькі будиночки або квартирки, дотацій отримували меньше. Але теж не заморочувались економією - навіщо?

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Дядя_Вова сказав:

Можете навести цифри, на скільки зростала економіка з 14-го року?

 

Opera Знімок_2023-10-11_214859_index.minfin.com.ua.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Дядя_Вова сказал:

Можете навести цифри, на скільки зростала економіка з 14-го року?

 Вас у гуглі забанили? Перше ж посилання www.epravda.com.ua/publications/2021/08/23/677115/

 

image.png.ab209fe23e9e56fa4b09dcc58d845dfb.png

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

Зрозуміло -- одна бабця (це не про вас!) сказала, друга повторила -- тобто, як на мене, -- брехня. 

Ні. Це те, що я ОСОБИСТО дуже гарно знаю. Про інші сфери не знаю, а в цих сферах ОСОБИСТО в курсі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, OlaR сказав:

 Вас у гуглі забанили? Перше ж посилання www.epravda.com.ua/publications/2021/08/23/677115/

 

image.png.ab209fe23e9e56fa4b09dcc58d845dfb.png

О, пішло-поїхало, математики з нархоза полізли в економіку. Нє бить добру(с)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

Так. Якби газ був дешевий, то вони б не утеплювали будинки - нащо, якщо з бюджету різницю заплатять? Причому чим більший будинок і заможніші люди, тим більши дотації вони отримували і на з'економлені кошти джипи купували або в ресторанах сиділи. Ті, хто має маленькі будиночки або квартирки, дотацій отримували меньше. Але теж не заморочувались економією - навіщо?

Яке це має відношення до економіки (не економії), промисловості й т. ін.? Я розумію, що у вас в голові міцно засіло утеплення приватного сектору й лед-освітлення, мабуть, сонячна енергія й подібні еклолгічні ініціативи. А, ще роботи. І з цієї точки вас не зсунеш. Ну ок, виробникам пінопласту й ін. утеплювачів це плюс, також лед-освітлювальних приладів. А, наприклад, виробникам азотних добрив, для яких газ є сировиною? Як зростання його ціни допоможе? Це лише те, що в голову приходить (бо я не експерт). У хімічній промисловості він ще десь по ідеї має застосовуватися. Просто нескладні міркування. Ціна на базу (енегроносії) росте - ростуть ціни на все. Йде інфляція (що у нас і спостерігалося). Бізнес завжди переміщується туди, де дешевше і сприятливіше. Приклад - Китай (у свій час). Там дешевша роб. сила. Останнім часом, наприклад, з Європи йде передислокація до США, бо там дешевші енергоносії. Як здорожчення енергоносіїв сприяє росту економіки, можете пояснити? В Європі енергоносії дорогі, бо вони розвивалися свого часу і витратили свої ресурси. А не вони підняли на них ціну і почали розвиватися. Це з ніг на голову. Розвинені країни кратно більше енергії тратять (писав уже), тому для них і економія актуальна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, OlaR сказав:

Ні. Це те, що я ОСОБИСТО дуже гарно знаю. Про інші сфери не знаю, а в цих сферах ОСОБИСТО в курсі.

Ви написали взагалі про ВСЮ Україну -- не вірю, що помилково....

Про "особисто" -- берете, чи даєте, чи те і те, чи при Вас регулярно?

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, OlaR сказал:

Вас у гуглі забанили? Перше ж посилання www.epravda.com.ua/publications/2021/08/23/677115/

Якби ви трохи розібралися в питанні, то розуміли б, що це інфляційне зростання, а не фактичне. Фактично було значне падіння (через втрату територій і, відповідно, підприємств), а там десь, здається, у 18-му році - на 3 (знову ж, фактичних) відсотки зросло, бо зросли на світовому ринку ціни на сировину. А так можна легко ВВП збільшувати: збільшив усі ціни вдвічі - от і маєш 100% приросту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, iiigolkin сказав:

image.png.b9647fcc8563b744432cfa899971d39a.png

Советское правительство нарушило договоры с Германией и намерено с тыла атаковать Германию, в то время как она борется за свое существование. Фюрер поэтому приказал германским вооруженным силам противостоять этой угрозе всеми имеющимися в их распоряжении средствами».

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Дядя_Вова сказал:

Яке це має відношення до економіки (не економії), промисловості й т. ін.? Я розумію, що у вас в голові міцно засіло утеплення приватного сектору й лед-освітлення, мабуть, сонячна енергія й подібні еклолгічні ініціативи. А, ще роботи. І з цієї точки вас не зсунеш. Ну ок, виробникам пінопласту й ін. утеплювачів це плюс, також лед-освітлювальних приладів. А, наприклад, виробникам азотних добрив, для яких газ є сировиною? Як зростання його ціни допоможе?

Ну звісно, якщо з бюджета відправляти гроши на дотації на газ, то виробники азотних добрив отримають додатковий прибуток (на суму дотації). Крім того, бажання впроваджувати нові технології, що допоможуть заощадити буджетні витрати, теж  не буде. Але якщо гроши з бюджету витрачати на підвищення прибутку виробників азотних добрив, а коштів на медицину та освіту не буде ... І на дороги теж. А ще є армія, яка теж фінансується з бюджету. Так зрозуміло? Якби ціну газу можна було зробити низькою без дотацій з бюджету, то не питання ... Але як?

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Дядя_Вова сказав:

Якби ви трохи розібралися в питанні, то розуміли б, що це інфляційне зростання, а не фактичне. Фактично було значне падіння (через втрату територій і, відповідно, підприємств), а там десь, здається, у 18-му році - на 3 (знову ж, фактичних) відсотки зросло, бо зросли на світовому ринку ціни на сировину. А так можна легко ВВП збільшувати: збільшив усі ціни вдвічі - от і маєш 100% приросту.

В доларах?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, OlaR сказал:

Ну звісно, якщо з бюджета відправляти гроши на дотації на газ

Ще раз (уже питав): розкажіть мені про дотації на газ для промисловості. Що ви про це знаєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...