Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, outdoor24 сказав:

був зайнятий мабуть кацапощелепними вчительками

На порнхабі з'явилась нова категорія відосиків?

Banderovets punishes a russian teacher...

  • Хаха 8
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Поцікавтеся скільки заробляють таксисти у Нью-Йорку

Для початку раджу поцікавитись взагалі, що та як заробляють американці, а не тільки таксисти. Там практично всюди роботи є досхочу, а якщо ще є кваліфікація та бажання і знання мови, то заробити на дуже пристойне життя взагалі без проблем. В різних галузях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vladdi сказал:

Для початку раджу поцікавитись взагалі, що та як заробляють американці, а не тільки таксисти. Там практично всюди роботи є досхочу, а якщо ще є кваліфікація та бажання і знання мови, то заробити на дуже пристойне життя взагалі без проблем. В різних галузях.

Мені здається я знаю то краще за вас. Це не про кількість роботи, а про умови для того щоб заробляти. В Україні до біса роботи, але заробляти чесно неможливо.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

але заробляти чесно неможливо.

Я ж кажу, зрада. Всюди. Тільки чомусь з-за кордону на форумі сидите тут, а не "там", на місцевих. Поради давати та батьківщину любити краще з безпечної відстані, то правда.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому в рашці тупа пропаганда? (і дай Б-г, щоб і далі так).
От якби їм 10 мільйонів, вертоліт і фломастер...

image.thumb.png.990db129574215ac6f8001eccb1b2ec6.png

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dr.alf сказал:

клавиши и ноут, осталось айфон последней модели и можно в форбс))) а по кредитвагену может и неплохое решение, если вовремя взял и умеет считать и планировать, или по старому русскому обычаю "сегодня гуляем, завтра будет завтра"

Якщо враховувати, що він туди виїхав, бо тут не міг заробити грошей і жив в квартирі, де ремонт робився ще в совку, то, можна сказати, що в нього тепер "процвітання" в порівнянні з життям в Україні в останній час. Вже не пам'ятаю де я бачив (читав), що вага римлянина (вгодованість) свідчила про його "процвітання". Так от він завжди худий зараз вже важить під 90 кг і "морда ліца" в екран телефона не дуже влазить. Так це звичайний музробітник в будинку культури, плюс чорнобильска пенсія в надцять тисяч рублів. А що балакати про корінних росіян, які мають нормальну роботу? Висновок один - санкції не діють, від слова "зовсім". Я вже постив посилання на статтю в "Українській правді", де якраз і писалося про не дієвість західних санкцій. І Буданов вже каже те саме. Пророкували ж зовсім інше минулого року. Треба щось змінювати, бо з такими санкціями раша ще дуже довго зможе воювати.

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Dana Yarovaya

Це довбана серія нашого серіалу. Ліпше її не було б, але тут на сцену вихожу я у футболці «А я казала».

Величезне підприємство Пожмашин, власником якого є Олег Аверьянов, у якого працевлаштовано 750 працівників, та 150 мільйонів сплачених податків за минулий рік, стали просто переможцями нашого трагічного серіалу.

Коли я починала писати щодо висновків Державна аудиторська служба України (абсолютно абсурдних, якщо не сказати вже нецензурною лексикою) щодо прирівнювання врегульованого державою рівня прибутків підприємств військово-промислового комплексу до збитків держави, для всіх це була якась далека та незрозуміла історія.

А тепер на пальцях. А я казала.

За 25 років моєї бізнес-діяльності, я знаю що з державою не можна грати в азартні ігри. І знаєте, що це мені нагадує? Часи опального президента України, який зараз знаходиться десь у ростові.

Так от, першу кримінальну справу на підставі висновків державного аудиту відкрито. Просто на підставі висновків. Ні розʼяснення Мінекономіки по 335 постанові КМУ, ні Постанова Верховна Рада України, проголосована Конституційною більшістю, не зупинили ні Аллу Басалаєву, ні Державне бюро розслідувань від відкриття кримінальної справи проти підприємства.

Хотілось би тільки позначити два питання.

1. Висновки Держаудиту стосуються періоду 2022 року. Податок на прибуток платиться згідно Податкового кодексу до 1 травня 2023. А сплачено підприємством 150 мільйонів гривень в бюджет нашої країни. То якщо підприємство немає право, на думку Алли Басалаєвої, отримувати прибуток, то має право витребувати повернення податку на прибуток, сплачений державі. Але з мого 25 річного досвіду ведення бізнесу держава НІКОЛИ НІКОМУ НІЧОГО не повертала.

2. Я була в прямому етері з Олегом з цього питання десь місяць тому, і він сказав, що хотів розвертати ще одне виробництво потужних машин в Львівській області, але після цих всіх історій, вирішив розвернути його у Польші. Внаслідок цього наша Україна не отримає ні інвестиції, ні створення продукту з високою додатковою вартістю, ні створення нових робочих місць, ні сплачених в бюджет податків, з яких потім нам тягнути пенсіонерів, людей з обмеженою дієздатністю, та й війну в кінці кінців.

З чим всі гілки влади я вітаю.

Правильною дорогою йдете, товарищі.

Господь, жгі, нас вже мало чим здивуєш.

Але ще повоюємо.

Ваша Мати Драконів

  • Дякую 1
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, US7IGN сказал:

Мені здається я знаю то краще за вас. Це не про кількість роботи, а про умови для того щоб заробляти. В Україні до біса роботи, але заробляти чесно неможливо.

А якщо програміст працює в Україні, але в філіалі американської фірми і заробляє чесно непогані гроші, то можна вважати "в Україні"?

До речі, сьогодні, коли снідав ввімнув телевізор і там якась дівчина розказувала про вакансії бухгалтера з зарплатою в 40 тисяч гривень і водія зі своєю машиною - в 60 тисяч. От тільки я не спочатку дивився і про який регіон вони говорили не знаю. Ще й подумав, де такі гроші платять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А якщо програміст працює в Україні, але в філіалі американської фірми і заробляє чесно непогані гроші, то можна вважати "в Україні"?

Ні. Це не український бізнес.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

Ні. Це не український бізнес.

В українському теж непогано платять. Можете навіть якогось сраного одинесника взяти з зарплатою в 50к.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

Ні. Це не український бізнес.

А чималенькі податки платяться в Україні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, US7IGN сказал:

В Україні до біса роботи, але заробляти чесно неможливо.

Євген Лященко, який очолив державну Укрзалізницю лише в березні цього року, спрямував на погодження в Міністерство інфраструктури фінансовий план компанії на 2024 рік. Ми отримали документ від своїх джерел.

Фінплан держмонополії передбачає виплату самому Лященко 9 млн грн заробітної плати. При цьому видатки 7 членам правління складуть ще 39 мільйонів гривень. Кожен з замів Лященко отримає в середньому по 5,6 млн грн зарплатні.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

А чималенькі податки платяться в Україні.

Дурня, всі на фопах сидять і платять по мінімуму, того багато хто і не релокувався на Захід, бо там податки платить треба.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, iiigolkin сказал:

Чому в рашці тупа пропаганда? (і дай Б-г, щоб і далі так).
От якби їм 10 мільйонів, вертоліт і фломастер...

image.thumb.png.990db129574215ac6f8001eccb1b2ec6.png

тю .

будь яка кацапощелепна педовагіня - фахівчиня з ІПСО.

387834483_339708715313278_8579188187132472039_n.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

можна сказати, що в нього тепер "процвітання"

у Нєфтєюганську?

Хай щастить...

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

До речі, сьогодні, коли снідав ввімнув телевізор і там якась дівчина розказувала про вакансії бухгалтера з зарплатою в 40 тисяч гривень і водія зі своєю машиною - в 60 тисяч. От тільки я не спочатку дивився і про який регіон вони говорили не знаю. Ще й подумав, де такі гроші платять?

Нормальний бухгалтер більше заробляє. Ну і в оголошеннях зазвичай сума до податків. У випадку водія хз які умови. Все відносно. Але масового "процвітання" пролетаріату щось непомітно. Держслужба та силовики вже давно оговталися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Якщо враховувати, що він туди виїхав, бо тут не міг заробити грошей і жив в квартирі, де ремонт робився ще в совку, то, можна сказати, що в нього тепер "процвітання" в порівнянні з життям в Україні в останній час. Вже не пам'ятаю де я бачив (читав), що вага римлянина (вгодованість) свідчила про його "процвітання". Так от він завжди худий зараз вже важить під 90 кг і "морда ліца" в екран телефона не дуже влазить. Так це звичайний музробітник в будинку культури, плюс чорнобильска пенсія в надцять тисяч рублів. А що балакати про корінних росіян, які мають нормальну роботу? Висновок один - санкції не діють, від слова "зовсім". Я вже постив посилання на статтю в "Українській правді", де якраз і писалося про не дієвість західних санкцій. І Буданов вже каже те саме. Пророкували ж зовсім інше минулого року. Треба щось змінювати, бо з такими санкціями раша ще дуже довго зможе воювати.

 

 

Даже странно такое на строительном форуме читать, тут половина сделала себе ремонт или построили дом, вторая половина на этом заработали, при любых вариантах на жизнь хватило, но я согласен что игра на пианинке в Украине не всегда прибыльна, может для него, вариант уехать на крайний север за денежкой оказался правильным, я наврядле на такое решился-бы, нужно было сильно страдать в Украине, что-бы нефтеюганск как альтернативу выбрать

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Alvalk сказал:

Євген Лященко, який очолив державну Укрзалізницю лише в березні цього року, спрямував на погодження в Міністерство інфраструктури фінансовий план компанії на 2024 рік. Ми отримали документ від своїх джерел.

Фінплан держмонополії передбачає виплату самому Лященко 9 млн грн заробітної плати. При цьому видатки 7 членам правління складуть ще 39 мільйонів гривень. Кожен з замів Лященко отримає в середньому по 5,6 млн грн зарплатні.

Ви плутаєте працювати та заробляти. Ну ок, скільки відсотків населення отримують такі гроші?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А чималенькі податки платяться в Україні.

І як це сприяє займатися бізнесом в Україні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

Ну ок, скільки відсотків населення отримують такі гроші?

Ну може лише трохи менше, ніж в Нью-Йорку 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А якщо програміст працює в Україні, але в філіалі американської фірми і заробляє чесно непогані гроші, то можна вважати "в Україні"?

До речі, сьогодні, коли снідав ввімнув телевізор і там якась дівчина розказувала про вакансії бухгалтера з зарплатою в 40 тисяч гривень і водія зі своєю машиною - в 60 тисяч. От тільки я не спочатку дивився і про який регіон вони говорили не знаю. Ще й подумав, де такі гроші платять?

Зачем бухгалтер, там есть порог входа, при желании, на этом форуме можно найти, за сколько в день соглашаются работать подсобниками или разнорабочими, где требование минимальные, просто не бухать в рабочие дни

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Alvalk сказав:

Dana Yarovaya

Це довбана серія нашого серіалу. Ліпше її не було б, але тут на сцену вихожу я у футболці «А я казала».

Величезне підприємство Пожмашин, власником якого є Олег Аверьянов, у якого працевлаштовано 750 працівників, та 150 мільйонів сплачених податків за минулий рік, стали просто переможцями нашого трагічного серіалу.

Коли я починала писати щодо висновків Державна аудиторська служба України (абсолютно абсурдних, якщо не сказати вже нецензурною лексикою) щодо прирівнювання врегульованого державою рівня прибутків підприємств військово-промислового комплексу до збитків держави, для всіх це була якась далека та незрозуміла історія.

А тепер на пальцях. А я казала.

За 25 років моєї бізнес-діяльності, я знаю що з державою не можна грати в азартні ігри. І знаєте, що це мені нагадує? Часи опального президента України, який зараз знаходиться десь у ростові.

Так от, першу кримінальну справу на підставі висновків державного аудиту відкрито. Просто на підставі висновків. Ні розʼяснення Мінекономіки по 335 постанові КМУ, ні Постанова Верховна Рада України, проголосована Конституційною більшістю, не зупинили ні Аллу Басалаєву, ні Державне бюро розслідувань від відкриття кримінальної справи проти підприємства.

Хотілось би тільки позначити два питання.

1. Висновки Держаудиту стосуються періоду 2022 року. Податок на прибуток платиться згідно Податкового кодексу до 1 травня 2023. А сплачено підприємством 150 мільйонів гривень в бюджет нашої країни. То якщо підприємство немає право, на думку Алли Басалаєвої, отримувати прибуток, то має право витребувати повернення податку на прибуток, сплачений державі. Але з мого 25 річного досвіду ведення бізнесу держава НІКОЛИ НІКОМУ НІЧОГО не повертала.

2. Я була в прямому етері з Олегом з цього питання десь місяць тому, і він сказав, що хотів розвертати ще одне виробництво потужних машин в Львівській області, але після цих всіх історій, вирішив розвернути його у Польші. Внаслідок цього наша Україна не отримає ні інвестиції, ні створення продукту з високою додатковою вартістю, ні створення нових робочих місць, ні сплачених в бюджет податків, з яких потім нам тягнути пенсіонерів, людей з обмеженою дієздатністю, та й війну в кінці кінців.

З чим всі гілки влади я вітаю.

Правильною дорогою йдете, товарищі.

Господь, жгі, нас вже мало чим здивуєш.

Але ще повоюємо.

Ваша Мати Драконів

слайди

Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

1. Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, -

карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, -

карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

391654700_6714737468620800_4195087672500203522_n.jpg

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, iiigolkin сказал:

 

по ходу кораблю упростили задачу, даже особо плыть никуда не нужно, х.й подан прямо в бухту (бухта не аллегория, если что)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, dr.alf сказав:

за сколько в день соглашаются работать подсобниками или разнорабочими, где требование минимальные, просто не бухать в рабочие дни

Сьогодні об'яву бачив, 800 грн. в день. Не знаю наскільки це середнє по палаті. Київська область. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...