Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

а у тих хто "офіційно" вони будуть тільки збільшуватися.

Яким чином? Заведуть другу особову справу, чи в першу двічі запишуть?

 

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

я цю владу не обирав

Незабаром ми не знайдемо тих, хто її обирав. Вже й так всякі коти відхрещуються

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Та ніхуя, винен кожен грош та:) Багато умных такіх:)

бути винним та віддати це різні речі. я їм взагалі за війну вдячний - багато мрій здійснилося. за Пороха і далі б як лох сидів виключно в цій юрисдикції :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Дощ сказал:

Незабаром ми не знайдемо тих, хто її обирав. Вже й так всякі коти відхрещуються

А от ті, хто вибирав зека, будуть цим пишатися. Так?

Змінено користувачем ashim1990
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, ashim1990 сказав:

А от ті, хто вибирав зека, будуть цим пишатися. Так?

Без понятія - питайте у тих, хто його обирав

Але то було так давно - майже 15 років тому, за нинішніх умов це майже вічність

 

Але не відхиляйтеся від теми - ви як і 7153 топите строго по лінії партії - ну то пояснюйте чому ухвалюються саме такі рішення, а не інші, чому саме так має бути - ви ж маєте нести свою частку відповідальності - це був ваш вибір - відстоюйте його. За одно розкажете про одноразову виплату за кожні 30 днів

А то я тут віддуваюсь ні за цапову душу, і це при живих свідках єгови

Змінено користувачем Дощ
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

бгг. я б сказав що навпаки, але скоро побачимо.

Цікава логіка - якщо на "ухилянтів" інфи в базах нема, то як їх це зачепить? Кому будуть штрафи слати?

Хіба вся надія на то, що просто тотальними перевірками документів потеряшок будуть знаходити і ставити на облік.

Так це можна було і без бусифікацій робити - плановою методичною роботою. Якої ніфіга не робили.

Хоча про яку логіку може йти мова...

По факту народу сказали, що це тепер ваша, народ, проблема.

Не встиг - штраф, подвійна сума, виконавча - і відробляти в армію.

Ухилився - штраф, виконавча - в армію.

Відмовився - штраф, суд - якщо умовно, то знов повістка - і знову в армію.

Хто схеми не знайшов або інвалідність не купив - в армію.

Не жизнь - а красота. І на фоні цього у нас є головнокомандувач всєя армії з чотирма пропущеними повістками і скоро двічі легітимний :)

А ми ще з росії ржали...

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, murava сказав:

Не встиг - штраф, подвійна сума, виконавча - і відробляти в армію.

Ухилився - штраф, виконавча - в армію.

Відмовився - штраф, суд - якщо умовно, то знов повістка - і знову в армію.

Хто схеми не знайшов або інвалідність не купив - в армію.

Не встиг - штраф, подвійна сума, виконавча - ...і що далі? Наклали арешт на картки, рухоме або нерухоме майно (якщо не встиг переоформити). Де взаємозв'язок з армією?! 

P.S. Ну по схемам хтось допомагав, є покарані чи винні тільки ухилянти? Зараз буде те саме, тільки дорожче, за ризик.

Змінено користувачем XL.pro
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, murava сказав:

- в армію

Не дезінформуйте, не в армію, а на облік

Скільки можна писати - потреба армії в кілька десятків разів менша ніж облікується

7 хвилин тому, murava сказав:

Цікава логіка - якщо на "ухилянтів" інфи в базах нема, то як їх це зачепить? Кому будуть штрафи слати?

В базах є всі, принаймні в рацсах так 100% - на військовому обліку немає. 

Відповідно: немає - розшук, штраф - і далі по процедурі. Таким чином відсіють тих, хто став на облік, а відпрацювання йтиме по меншій кількості прізвищ

6 хвилин тому, XL.pro сказав:

Де взаємозв'язок з армією?! 

Правильно - ніде, зв'язок виключно з обліком

7 хвилин тому, XL.pro сказав:

Ну по схемам хтось допомагав, є покарані чи винні тільки ухилянти? Зараз буде те саме, тільки дорожче, за ризик.

Чого всі говорять про схеми? Які схеми, в законі ні слова про схеми, по суті мета лиш одна - облікувати всіх військовозобов'язаних - і пофіг вони зі схемами чи без. 

Чи слинити щоб на облік не ставили? Ну це зовсім тупо - перший же патруль випише штраф при перевірці документів

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Дощ сказав:

Чого всі говорять про схеми? Які схеми, в законі ні слова про схеми, по суті мета лиш одна - облікувати всіх військовозобов'язаних - і пофіг вони зі схемами чи без. 

Чи слинити щоб на облік не ставили? Ну це зовсім тупо - перший же патруль випише штраф при перевірці документів

Гадки не маю про які схеми йде мова. В Україні нульова толерантність до корупції. То все російські наративи. Дав слабину, піддався пропаганді.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Vinsol2009 сказав:

4 Нарит, который между войной и позором выбрал позор и в придачу получил полномасштабную войну.

Я то6і колись гніді, язик твій вирву, що6 не потякав на людей і нарід український

  • Лайк 5
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, XL.pro сказав:

Гадки не маю про які схеми йде мова. В Україні нульова толерантність до корупції. То все російські наративи. Дав слабину, піддався пропаганді.

Ладно, дарю ідею - слините гроші, вас типу ставлять на облік, вносять всі дані, видають штрих код чи що там щоб патруль не штормив - все. Тобто вас на обліку немає, але патрулю по документам чи ідентиф коду показує що в системі шлях є. Як ідея? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Дощ сказал:

Не дезінформуйте, не в армію, а на облік

 

Та воно ніби так, в ідеальному світі, але поки що всі, хто попадає в тцк, замість "поставити на облік" отримує прискорене влк і повістку на відправку.

Інакше навіщо цей цирк с запаковками в буси? Просто психанули? Значить людей нема, гребують всіх.

Отже, народ вірити не буде і в кращому випадку почне оновлювати дані в кінці всіх термінів з розрахунку "там може вже набрали, мене просто порахують", а в гіршому - ляже на дно.

Але я думаю, що по факту цей весь з вигляду потрібний і важливий процес банально захлинеться. Не вистачить просто ресурсів стискати гайки.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Дощ сказал:

Ладно, дарю ідею - слините гроші, вас типу ставлять на облік, вносять всі дані, видають штрих код чи що там щоб патруль не штормив - все. Тобто вас на обліку немає, але патрулю по документам чи ідентиф коду показує що в системі шлях є. Як ідея? 

Така схема вже є і більш філігранна  - поновити дані, отримати легальний код в воєннік - але не отримувати більше нічого, типу вийти зі словами "ідіть додому, ми вам подзвоним як треба".

Ціна - як три штрафа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Дощ сказав:

Ладно, дарю ідею - слините гроші, вас типу ставлять на облік, вносять всі дані, видають штрих код чи що там щоб патруль не штормив - все. Тобто вас на обліку немає, але патрулю по документам чи ідентиф коду показує що в системі шлях є. Як ідея? 

Якщо я досі нікому не відслинив і не виїхав з країни, то ідея так собі. Давайте ще.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, murava сказав:

Така схема вже є і більш філігранна  - поновити дані, отримати легальний код в воєннік - але не отримувати більше нічого, типу вийти зі словами "ідіть додому, ми вам подзвоним як треба".

Ціна - як три штрафа.

Це в обласних центрах чи в маленьких містах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, XL.pro сказал:

Якщо я досі нікому не відслинив і не виїхав з країни, то ідея так собі. Давайте ще.

Це тому що у вас є схема з відсрочками :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, murava сказав:

Та воно ніби так, в ідеальному світі, але поки що всі, хто попадає в тцк, замість "поставити на облік" отримує прискорене влк і повістку на відправку.

Інакше навіщо цей цирк с запаковками в буси? Просто психанули? Значить людей нема, гребують всіх

Так то ж тому що на обліку стоїтьчас  10% з тих що мають, тому й оперували лише цим числом - як можна з 10% витиснути потребу? Ніяк, тому є що є

5 хвилин тому, murava сказав:

Але я думаю, що по факту цей весь з вигляду потрібний і важливий процес банально захлинеться. Не вистачить просто ресурсів стискати гайки

Час покаже, але думаю гребти з вулиць перестануть. Не ясно чого не зробити так з початком війни, певно думали розсмокчеться раніше і виїдуть на добровольцях - не виїхали

5 хвилин тому, murava сказав:

Така схема вже є і більш філігранна  - поновити дані, отримати легальний код в воєннік - але не отримувати більше нічого, типу вийти зі словами "ідіть додому, ми вам подзвоним як треба".

Ціна - як три штрафа.

Ну, варіант в принципі, може й робочий - але таких 100% на вулицях не ловлять

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, XL.pro сказал:

Жодної

Я конечно діко ізвіняюсь і це точно не мое дєло - но на что Ви такі надєєтєсь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Дощ сказал:

 

Час покаже, але думаю гребти з вулиць перестануть. Не ясно чого не зробити так з початком війни, певно думали розсмокчеться раніше і виїдуть на добровольцях - не виїхали

А я думаю ні - джин випущений з пляшки.

Та й політична ситуація не сприяє затишшю - у президента формально спливає строк повноважень. 

Щоб не було заворушень, градус терору треба як мінімум не знижувати.

Ми доречі йдем чітко по кацапському сценарію, просто с запізненням на рік-півтора.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, murava сказав:

Я конечно діко ізвіняюсь і це точно не мое дєло - но на что Ви такі надєєтєсь?

На авось))). Про відмову від другої вищої освіти і роботу в державній компанії зі 100% бронюванням (це наче вже й не схеми) писати не буду, так як проклянуть, але тема не про мене.

За оновленим законодавством виписали штраф 25 + виконавче провадження 25 + комісія 10% = 55 тис.грн. Буде звернення до суду, позбавлення права керування ТЗ, арешт карткових рахунків і майна.

Далі що? Штраф в 1400 у.о. і арешт на відчуження майна змусить стати на облік і піти воювати?

Змінено користувачем XL.pro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, murava сказав:

Я конечно діко ізвіняюсь і це точно не мое дєло - но на что Ви такі надєєтєсь?

Він єврей, я чустую, але морду жидовську набить не можу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, XL.pro сказал:

На авось))). Про відмову від другої вищої освіти і роботу в державній компанії зі 100% бронюванням (це наче вже й не схеми) писати не буду, так як проклянуть, але тема не про мене.

За оновленим законодавством виписали штраф 25 + виконавче провадження 25 + комісія 10% = 55 тис.грн. Буде звернення до суду, позбавлення права керування ТЗ, арешт карткових рахунків і майна.

Далі що? Штраф в 1400 у.о. і арешт на відчуження майна змусить стати на облік і піти воювати?

Про відмову і бронювання - в наших реаліях будем чесними - це схема :)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, XL.pro сказав:

Це в обласних центрах чи в маленьких містах?

 

10 хвилин тому, XL.pro сказав:

На авось))). Про відмову від другої вищої освіти і роботу в державній компанії зі 100% бронюванням (це наче вже й не схеми) писати не буду, так як проклянуть, але тема не про мене.

За оновленим законодавством виписали штраф 25 + виконавче провадження 25 + комісія 10% = 55 тис.грн. Буде звернення до суду, позбавлення права керування ТЗ, арешт карткових рахунків і майна.

Далі що? Штраф в 1400 у.о. і арешт на відчуження майна змусить стати на облік і піти воювати?

Ви трохи не поняли, це плюс до того, що підете воювати. Я, канєшно, не юрист, але тут на форумі такі случаються:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...