Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Панорамні вікна

Ripit Aftami

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, плануємо встановлювати панорамні вікна які будуть виходити з кухні-вітальні на терасу, розмір 4,6 х 2,6м систему думаємо роздвижну і мабуть алюмінієвий профіль, роздвижна буде одна секція. Порадьте виробника, до кого звернутися і приблизний бюджет. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, виробника слід шукати серед відомих, причому не тендерними досягненнями. Бюджет від 200К, якщо ПВХ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть де в Києві є шоуруми з панорамними вікнами з роздвижними системами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, DimaF сказал:

Шо, уже построились?)

Хахаха, как смешно, да вы прям король каламбуров) Пересмотрели Аншлага небось ) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.04.2023 в 21:46, Ripit Aftami сказал:

Всім привіт, плануємо встановлювати панорамні вікна які будуть виходити з кухні-вітальні на терасу, розмір 4,6 х 2,6м систему думаємо роздвижну і мабуть алюмінієвий профіль, роздвижна буде одна секція. Порадьте виробника, до кого звернутися і приблизний бюджет. 

Якщо стулка буде на всю висоту, то з ПВХ не вийде зробити. В ПВХ максимум 2500 і то не у кожній системі і дивлячись ще, яка ширина стулки.
Ви, щоб половина всієї ширини від'їжджала? 
Ціна, приблизно, від 700-750у.е/м.кв. 
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧП Ненашев А Б сказал:

Виберіть варіант по відкриванню.

Безымянный.jpg

Розмір вже зменшився 3,90х2,30, відкривання як перший або другий варіант. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перший варіант може бути PSK (ухильно-зсувна система) - це суттєво дешевше рішення бо не вимагає застосування спеціальних профілів, а другий вже вимагає HST/AST. Взагалі не бачу потреби в алюмінії при таких розмірах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Алік сказал:

Перший варіант може бути PSK (ухильно-зсувна система) - це суттєво дешевше рішення бо не вимагає застосування спеціальних профілів, а другий вже вимагає HST/AST. Взагалі не бачу потреби в алюмінії при таких розмірах.

Просто в метало пластиковому варіанті буде поріжок сантиметрів 8, за який усі будуть чіплятися і за короткий час він буде знищений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Ripit Aftami сказал:

Розмір вже зменшився 3,90х2,30, відкривання як перший або другий варіант. 

Відправила запит на прорахунок комплектуючих для алюмінію.
Буде готово, то напишу.

Профіль ALUPROF.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Ripit Aftami сказал:

Просто в метало пластиковому варіанті буде поріжок сантиметрів 8, за який усі будуть чіплятися і за короткий час він буде знищений.

А у вас є балконі двері? Як часто ви чіплялися за поріг двері? За який час ви його знищили?

Це я до того, що, щоб знищити цей поріг, треба не чіплятися за нього, а їздити по ньому на колесах. Майже у всіх металопластикових дверей є високий поріг. Ще жодного не бачила знищеного. Особливо у приватних будинках. 
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Яло сказал:

А у вас є балконі двері? Як часто ви чіплялися за поріг двері? За який час ви його знищили?

Це я до того, що, щоб знищити цей поріг, треба не чіплятися за нього, а їздити по ньому на колесах. Майже у всіх металопластикових дверей є високий поріг. Ще жодного не бачила знищеного. Особливо у приватних будинках. 
 

Погане порівняння, на балкон за день я можу вийти раз а можу й не відкривати його тижнями, а вихід на терасу через який будуть ходити і гості і мешканці будинку і діти це зовсім інше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ripit Aftami сказал:

Погане порівняння, на балкон за день я можу вийти раз а можу й не відкривати його тижнями, а вихід на терасу через який будуть ходити і гості і мешканці будинку і діти це зовсім інше.

А є ж люди, яки виходять на балкон по 20 раз на день... 

Коли мені кажуть, що через пластиковий поріг будуть постійно спотикатися, я завжди привожу у приклад двері в будинку моєї мами. В селі.
Їх там дві. Встановили їх років 16-17 тому. Ні разу ніхто не зачепився через поріг. Поріг навіть не пошкрябаний. Двері пережили і дні народження, і похорони. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пороги убиваются не жителями, а как правило еще на этапе ремонта мастерами. Это пошесть какая-то

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як взагалі можна вбити пороги і при цьому самому залишитись з цілою головою? Шось не за ті частини ви переживаєте :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Ripit Aftami сказав:

буде поріжок сантиметрів 8

Існують і т.зв. безбар'єрні рішення з порогом 20 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, ЧП Ненашев А Б сказал:

Відправила запит на прорахунок комплектуючих для алюмінію.
Буде готово, то напишу.

Профіль ALUPROF.

В 17.04.2023 в 22:44, Ripit Aftami сказал:

Розмір вже зменшився 3,90х2,30, відкривання як перший або другий варіант. 

У мене вже готова інформація для обох варіантів відкривання.
Ripit Aftami, куди відправити для ознайомлення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...