Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вы когда-нибудь жили на яхте?

henko

Рекомендовані повідомлення

Чо все миллиардеры так фапают на эти яхты? Кто-нибудь из вас пробовал жить на судне? Если вы думаете что это прикольно, то прикольно ровно первую неделю. Мы отдыхали раз с друзьями на небольшой яхте. Сперва это казалось даже прикольно, пока была хорошая погода и мы стояли в порту.

Может у кого-то более приятные впечатления? А то тут все спорят лучше дом или квартира, давайте пообсуждаем что-то с более серьезными ценниками.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви про сУдно чи про суднО?

Жити на яхті - на якій саме? Повірте що яхта 8 метрів завдовжки і 80 то різні яхти. Те саме можна сказати і про порівняння монобота з катамараном чи тримараном в тих самих розмірах. Човен під парусом чи з ДВЗ, або наразі набирає попиту електрика? А взагалі, десятки тисяч людей (сімей і навіть з дітьми) роками живуть на різних човнах і отримують від цього задоволення. Тут так само як з альпінізмом. Це треба любити і мати на це гроші. Немалі. Рік на яхті невеликого розміру для родини може коштувати від ста тисяч мертвих президентів. Це не враховуючи вартість самого човна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Humanite сказал:

Ви про сУдно чи про суднО?

Жити на яхті - на якій саме? Повірте що яхта 8 метрів завдовжки і 80 то різні яхти. Те саме можна сказати і про порівняння монобота з катамараном чи тримараном в тих самих розмірах. Човен під парусом чи з ДВЗ, або наразі набирає попиту електрика? А взагалі, десятки тисяч людей (сімей і навіть з дітьми) роками живуть на різних човнах і отримують від цього задоволення. Тут так само як з альпінізмом. Це треба любити і мати на це гроші. Немалі. Рік на яхті невеликого розміру для родини може коштувати від ста тисяч мертвих президентів. Це не враховуючи вартість самого човна.

Вы жили на яхте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, henko сказав:

Вы жили на яхте?

Мы ехали. Примерно часа полтора (по ощущениям - примерно полжизни). После чего я сполз на берег, весь зеленый, мне дали выпить чего-то бодрящего и где-то часа через три я уже смог ходить. )

Но я-то ладно - еще и не такое переживал, привык. А одна девушка все время порывалась спрыгнуть с борта, лишь бы это закончилось.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чого ви вирішили, що вони там живуть? Впевнений, що більшість з них навіть не знайдуть свою яхту в марині.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, henko сказав:

Вы жили на яхте?

Ні. Невеликий перехід по середземному морю на катамарані. Але запросили мене туди знайомі, які родиною з двома дітьми на ній живуть років з десять. Доречі молодший син народився саме на яхті в морі. На звичайній "крейсерській" яхті ходив свого часу по Дніпру. В дитинстві займався яхтингом кілька років. З "оптиміста" дойшов до "470". Навіть приймав участь у змаганнях.

9 годин тому, vadimv сказав:

Мы ехали. Примерно часа полтора (по ощущениям - примерно полжизни). После чего я сполз на берег, весь зеленый, мне дали выпить чего-то бодрящего и где-то часа через три я уже смог ходить. )

Це треба розуміти та любити.  Не кожному "заходить".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Humanite сказав:

Це треба розуміти та любити.  Не кожному "заходить".

Треба ще фізично мати певну будову вестибулярного апарату.

Не кожний може годинами гойдатися на гойдалці.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

 

spacer.png

Это все равно что ЖК в котором вы живете перенести на необитаемый остров со всеми жильцами и обслугой

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Humanite сказал:

Це треба розуміти та любити.  Не кожному "заходить".

Для чего нужны плавсредства?

1.Рыболовля

2.Грузоперевозки

3.Война

Для каких практических целей нужны яхты? (которые невозможно достичь более простыми способами)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, henko сказал:

Это все равно что ЖК в котором вы живете перенести на необитаемый остров со всеми жильцами и обслугой

Причем здесь ЖК?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, DimaF сказал:

Причем здесь ЖК?

Вы сможете прожить 2 недели в многоэтажном здании, пусть даже фешенебельном, вокруг которого лишь море?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, henko сказал:

Вы сможете прожить 2 недели в многоэтажном здании, пусть даже фешенебельном, вокруг которого лишь море?

Заставил бы себя как нибудь))

Учитывая что здание может двигаться по морю)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, DimaF сказал:

Учитывая что здание может двигаться по морю)

Так ведь и море двигается, иногда даже до рвоты

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, DimaF сказал:

Заставил бы себя как нибудь))

Но сколько бы Вы себя заставили? Пару недель? А тут Вам предлагается жить там постоянно и платить за это уйму денег.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, henko сказал:

Но сколько бы Вы себя заставили? Пару недель? А тут Вам предлагается жить там постоянно и платить за это уйму денег.

Вас взяли в заложники и заставляют жить на яхте?)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, henko сказав:

Для чего нужны плавсредства?

1.Рыболовля

2.Грузоперевозки

3.Война

Для каких практических целей нужны яхты? (которые невозможно достичь более простыми способами)

Вибачте що російською... 

Я спросил тебя: - Зачем идете в горы вы?-
А ты к вершине шла, а ты рвалася в бой.
- Ведь Эльбрус и с самолета видно здорово! -
Рассмеялась ты и взяла с собой.

Тут у кожного свої бажання. Комусь в гори, комусь в море, комусь багатоповерхівка, комусь будинок... А хтось пішки вештається світом.

Якось у мене на 30 поверсі гостила знайома. Поки їхали в ліфті, поки заходили в квартиру все було добре. До того часу, поки вона не підійшла до вікна. Вона так злякалася що вчепилася в підвіконня зламавши нігті і відчипляти пальці прийшлося прикладаючи багато сили. Вона ніколи в житті не підіймалася навіть на 10 метрів від землі, а тут 90. Швидка вколювала заспокійливе. Ні я, ні вона не знали що у неї переляк від виоти. Заставити її не те щоб жити на 30 поверсі, а навіть ще раз піднятися то марна справа. Доречі вона багато літає літаком і це їй не заважає. 

Тому хтоь не може собі уявити життя не на яхті, а хтось цього просто не розуміє. Це так і повинно бути.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Humanite сказал:

Вибачте що російською... 

Я спросил тебя: - Зачем идете в горы вы?-
А ты к вершине шла, а ты рвалася в бой.
- Ведь Эльбрус и с самолета видно здорово! -
Рассмеялась ты и взяла с собой.

Тут у кожного свої бажання. Комусь в гори, комусь в море, комусь багатоповерхівка, комусь будинок... А хтось пішки вештається світом.

Якось у мене на 30 поверсі гостила знайома. Поки їхали в ліфті, поки заходили в квартиру все було добре. До того часу, поки вона не підійшла до вікна. Вона так злякалася що вчепилася в підвіконня зламавши нігті і відчипляти пальці прийшлося прикладаючи багато сили. Вона ніколи в житті не підіймалася навіть на 10 метрів від землі, а тут 90. Швидка вколювала заспокійливе. Ні я, ні вона не знали що у неї переляк від виоти. Заставити її не те щоб жити на 30 поверсі, а навіть ще раз піднятися то марна справа. Доречі вона багато літає літаком і це їй не заважає. 

Тому хтоь не може собі уявити життя не на яхті, а хтось цього просто не розуміє. Це так і повинно бути.

 

Ни Усманов, не Абрамович не похожи на людей, которые не могут жить без моря.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Участвовал в небольших яхтенных походах по Днепру. 4-5 дней. На регаты из Днепра в Запорожье, Энергодар и назад 

Один раз на неделю брали в аренду яхту в Турции.

Есть знакомые, которые много лет живут на катамаране в морях и океанах

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Современные парусные яхты довольно комфортны. Кондиционер, посудомойка, морозилка, духовка уже считается нормальным оснащением. 

Но это очень недешево. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, henko сказав:

Ни Усманов, не Абрамович не похожи на людей, которые не могут жить без моря.

Вони не схожі, навіть, на людей що не можуть без неба, але мають власні літаки і дехто навіть не один. Але, щоправда, вони не живуть ані в літаках, ані на човнах. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так зрозумів, що меблі з каналізаційних труб дають      можливість розглядати варіанти життя на яхті.

пс В ютубі повно відосів по всім вашим питанням з цінами включно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

киянин, змінив своє життя і здійснив мрію, придбав яхту і живе на ній, подорожує - капітан Герман. Шукайте на ютубі.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, ozor сказал:

Я так зрозумів, що меблі з каналізаційних труб дають      можливість розглядати варіанти життя на яхті.

пс В ютубі повно відосів по всім вашим питанням з цінами включно.

Это все маркетинг. Интересно услышать живых людей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Катамаран более комфортный для постоянного проживания. Монокорпус - более драйвовые ощущения. Крен, качка 

Это, что касается парусных яхт. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...