Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автоматика на секционные ворота: совместимость

sam1971

Рекомендовані повідомлення

Доброго всем дня. Хочу в гараж поставить Херманн, поскольку все признают, что ворота на рынке лучшие. Но лучшая ли автоматика за свои деньги? Есть ли смысл брать все в одном месте или можно сэкономить? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для секційних, на мою думку, кращим поєднанням є ворота від хьорманн, автоматика від каме. 

Але ж офіціали розповідають жахалки про відсутність гарантії на ворота при їх автоматизації стороннім виробником. 

Хоча, на моє глибоке переконання, гарантійним буде випадок чи не гарантійним, у більшості, залежить від "глибини контактів" між продавцем воріт та офіційними представниками виробника (ТОВ хьорманн - уа, ТОВ Каме Україна, ТОВ Рітерна тощо). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, sam1971 сказал:

Доброго всем дня. Хочу в гараж поставить Херманн, поскольку все признают, что ворота на рынке лучшие. Но лучшая ли автоматика за свои деньги? Есть ли смысл брать все в одном месте или можно сэкономить?

А  ворота у двір є? - якщо ворота з автоматикою - то бажано ставити таку-ж і на гаражні ворота і обома з одного пульта керувати. Мувік мені так і зробив - на ворота у двір автоматика Каме на гаражні (Херман) теж Каме і все працює з одного пульта. Доречі у Хермана новий привід ще і з телефона по блютусу керується. Вийшов з хати - забувся пульт, - підійшов до воріт і відкрив/закрив з телефона = дуже зручно!

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Malchish сказав:

А  ворота у двір є? - якщо ворота з автоматикою - то бажано ставити таку-ж і на гаражні ворота і обома з одного пульта керувати. Мувік мені так і зробив - на ворота у двір автоматика Каме на гаражні (Херман) теж Каме і все працює з одного пульта. Доречі у Хермана новий привід ще і з телефона по блютусу керується. Вийшов з хати - забувся пульт, - підійшов до воріт і відкрив/закрив з телефона = дуже зручно!

У Вас на гаражці - хьорманн, просто із універсальним приймачем каме. 

Для тих класнючих воріт (матт делюкс) на момент замовлення були варіанти тільки з автоматикою хьорманн 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.05.2023 в 16:16, sam1971 сказал:

Доброго всем дня. Хочу в гараж поставить Херманн, поскольку все признают, что ворота на рынке лучшие. Но лучшая ли автоматика за свои деньги? Есть ли смысл брать все в одном месте или можно сэкономить? 

Вартість автоматики Hormann відповідає якості. Як правило при продажі гаражних воріт я пропоную автоматику Hormann та Came, вирішує замовник. Треба пам'ятати про вартість пультів ДК, які з часом виходять з ладу, або потрібні додаткові. Їх вартість теж відносно висока.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29.05.2023 в 16:16, sam1971 сказав:

Хочу в гараж поставить Херманн, поскольку все признают, что ворота на рынке лучшие.

Саме так.

29.05.2023 в 16:16, sam1971 сказав:

Но лучшая ли автоматика за свои деньги?

Так.

29.05.2023 в 16:16, sam1971 сказав:

Есть ли смысл брать все в одном месте или можно сэкономить?

Є. Але автоматику можна встановити пізніше.

 

30.05.2023 в 09:48, Malchish сказав:

бажано ставити таку-ж і на гаражні ворота і обома з одного пульта керувати. Мувік мені так і зробив - на ворота у двір автоматика Каме на гаражні (Херман) теж Каме і все працює з одного пульта.

В кожного привода є можливість встановлення ручного керування або приймача іншого виробника. Я б додав приймач від Хьормана, бо там кращий захист каналу керування (нема дешевих китайських брелків для системи бісекюр). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Humanite сказав:

В кожного привода є можливість встановлення ручного керування або приймача іншого виробника. Я б додав приймач від Хьормана, бо там кращий захист каналу керування (нема дешевих китайських брелків для системи бісекюр). 

сині камешні пульти мають чудовий захист від грабингу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.05.2023 в 20:24, muvic сказал:

У Вас на гаражці - хьорманн, просто із універсальним приймачем каме.

Точно. Помилився 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, muvic сказав:

сині камешні пульти мають чудовий захист від грабингу

Опис можна? А то я не знайшов опису захисту саме CAME, лише про дублікацію пультів CAME.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...