Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Страхування житла він наслідків війни

Куркуль

Рекомендовані повідомлення

Коли коробка стояла собі, то було до неї і байдуже, а як почав робити ремонт, витрачати на це час, і кошти, то ось вже місяць кожної ночі після бабахів серце стискається і думки, хоч би нічого не впало на дукплекс.

Чесно кажучи не вірю я в компенсації, тому таке питання чи може хтось стикався зі страхуванням житла саме від наслідків падіння ракет, хашедів ітд. Тобто потрібне так би мовити КАСКО для будинку. Ранніше ніколи житло не страхував тому не знаю ньюансів. Якщо таке страхування існує, але житло в ремонті, тобто з кожним місяцем його вартість зростає, то що буде застрахованим, те, що на дату страхуввння чи те, що на момент пошкодження?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, sly сказав:

від наслідків війни страхування не існує, нажаль

не існувало, але чув що вже щось на цю тему "мутять" (розробляють зміни до законодавства)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, delic сказал:

розробляють зміни до законодавства

може зміни й будуть... але або це буде коштувати космос, або страхова при розумі цього робити не буде. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, sly сказав:

від наслідків війни страхування не існує, нажаль

для людини вже є (чув рекламу), але підозрюю, що там буде 100500 виключень

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, outdoor24 сказал:

але підозрюю, що там буде 100500 виключень

я колись працював не на останній посаді у страховій... а також мав відмови у виплатах від інших страхових просто "патаму шта". Тому я не підозрюю - я впевнений в цьому. Але все одно це буде й коштувати космос

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, sly сказал:

або страхова при розумі цього робити не буде. 

може бути якась схема с компенсацією від держави наприклад, під час якої значна частина грошей десь загубиться...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

схема с компенсацією від держави наприклад

по типу того кредитування, якого насправді немає? :)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, sly сказал:

по типу того кредитування, якого насправді немає? :)

Якщо у вас немає, то це ще не означає що у інших немає

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Якщо у вас немає, то це ще не означає що у інших немає

це зрозуміло, що у тих, "у кого треба" - воно є.

 

Мене приват задовбав дзвінками про "кредити від держави". А як вирішив спробувати, то почалося "ой, а зараз не кредитуємо, лише через тиждень, бо щось там змінюють". А потім викатили купу умов. Стало цікаво - пройшовся по більшості видів кредитування - всюди були якісь перепони.

Але саме цікаве було, що коли береш кредит для бізнесу - обов'язково потрібно щоб був поручитель - власник іншого бізнесу. От який власник бізнесу, якщо він дієздатний, поручиться за чужий бізнес?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, sly сказал:

Але саме цікаве було, що коли береш кредит для бізнесу - обов'язково потрібно щоб був поручитель - власник іншого бізнесу

тому що t.me/nbu_ua/1560

4 минуты назад, sly сказал:

От який власник бізнесу, якщо він дієздатний, поручиться за чужий бізнес?

спритний власник одного бізнесу завжди знайде можливість домовитись з іншим, взяти в компанію чиновників та депутатів та розпиляти трохи державних грошей. нічого особистого, просто в цій країні бізнес так робиться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

спритний власник одного бізнесу завжди знайде можливість домовитись з іншим

а потім той інший буде сплачувати за нього борги, ага

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, sly сказал:

а потім той інший буде сплачувати за нього борги, ага

якщо все завчасно продумати, то не буде. розумні люди не беруть кредити, щоб їх потім віддавати :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

просто в цій країні бізнес так робиться

 

1 час назад, US7IGN сказал:

розумні люди не беруть кредити, щоб їх потім віддавати 

от тому й живемо у дупі...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, sly сказал:

от тому й живемо у дупі...

якщо на це так дивитися, то мабуть я все ж таки проктолог :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По досвіду нашого регіону (нема прямих потерпілих, знайомі знайомих, тому пишу що чув): компенсацію від держави виплачували тільки по тим об'єктам, що офіційно були введені в експлуатацію. Є інфо по Скибину, Богданівці, Димерці. Суми однозначно не компенсують вартість будівництва. А для будь-якої страхової війна є форс-мажором і законною та легальною  причиною у відмові у страхових виплатах. Тому власне страховка (хоча чесно не читав договори страхування конкретно житла), думаю, марна трата грошей.

А взагалі - цінуйте близьких, це найголовніше, все матеріальне можна  відбудувати...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Вчора випадкого почув по радіо рекламу Уніки, дослівно не пам'ятаю, але там було щось про захист житла від шахедів... Можливо там якась буде часткова компенсація, але краще ніж нічого. В самого каско від АХА, то вони покривають 10% вартості авто у випадку падіння літального апарату. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...