Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Забивается капельний полів

sigma_shig

Рекомендовані повідомлення

Помітив погану тенденцію - новий крапельний шланг 16мм. Рік-працює добре, на другий, вже декілька крапельниць "сочаться". На третій рік вже половина крапельниць, майже, не працює. Раніше просто міняв шланг. Цього разу - викликав фахівця. Вскрилі крапельницю. Піска-мула немає (стоять фільтри). Але в "лабіринті" сліз. Тобто синьо-зелена водорість. Як я зрозумів - боротися неможливо, якщо є корисні рослини. І що його робити? Питання до тих у кого сліпа трубка + крапельниця накладна - у вас забивається крапельниця?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, sigma_shig сказав:

Питання до тих у кого сліпа трубка + крапельниця накладна - у вас забивається крапельниця?

Так крапельницю і замінити не проблема, і зняти й промити можливо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, delic сказав:

І взагалі тенденція мабуть така, що береш найдешевшу стрічку і на наступний рік нову...

300м трубки. День роботи. Не дуже варіант...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я купил разборные. распылители.

кубовая емкость, фильтр, труба ,ПЭ 25 мм. в нее врезка штуцеров и трубка 4 мм вн. диаметр. и на конец распылитель. все разбираетсч, моется.

 

Screenshot (132).png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sigma_shig сказал:

300м трубки. День роботи. Не дуже варіант...

300 метров, конечно немало.

 

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, sigma_shig сказав:

300м трубки. День роботи. Не дуже варіант...

Маєте на увазі саме трубку багаторічну з крапельницями вбудованими?

Мені такий варіант не дуже сподобався. Бо вона громіздка і важка: незручно її прибирати/розкладати на зиму. Крапля краще і її можливо комбінувати з тією ж сліпою трубкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, в мене трубка з вбудованимі крапельницями. Тому ще це дешевше та ... 300м трубки, 3-4 крапельниці на метр, це вже 900-1200 крапельниць. Їх встановити - не просто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, sigma_shig сказав:

Так, в мене трубка з вбудованимі крапельницями. Тому ще це дешевше та ... 300м трубки, 3-4 крапельниці на метр, це вже 900-1200 крапельниць. Їх встановити - не просто.

Тоді потрібно таки промивати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це не варіант: 

Цитата

Через виділення активного хлору в результаті хімічної реакції, може негативно впливати на культурну рослину, що призводить до пригнічення кореневої системи та опіків.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добриво Пекацид. Крім того, що це добриво, воно ще призначене для промивки крапельного поливу

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...