Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сосед залез забором на участок

Datsenko

Рекомендовані повідомлення

Добрый день, подскажите пожалуйста, сосед своим забором залез на мой участок на 30см. Есть ли какие то допуски в отбивке точек участка или 30см это перебор? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сколько я помню, когда делали вынос точек в натуру то как раз говорили, что там +- 30см может быть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Datsenko сказал:

Добрый день, подскажите пожалуйста, сосед своим забором залез на мой участок на 30см. Есть ли какие то допуски в отбивке точек участка или 30см это перебор? 

Когда делают вынос в натуру, там погрешность буквально в 5см.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, ЯД сказал:

На сколько я помню, когда делали вынос точек в натуру то как раз говорили, что там +- 30см может быть

Как по мне то если каждый по 30см оттяпает то от участка стоимостью 50т будет минус 3-5 к

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що заважало викликати геодезистів та офіційно переміряти межі ділянки? Ми, наприклад, так і зробили перед тим, як ставити паркан між нами і сусідкою. І тоді стало зрозуміло, чому вона весь час казала, що може ми не будемо взагалі ставити паркан між нами. Бо дивним чином, посунула межу між нами на 3 метра. Потім робила великі очі, що вона тут ні до чого, вона не знала і так і було, коли вона купувала ділянку. Що теж було смішно, бо вона купила сусідню ділянку вже після нас. Тому, як була позначена межа добре знали. Але будувалась першою вона і межа, дивним чином, посунулась в наш бік. Коли викликали геодезистів, то попередили її, щоб вона була присутня. Позначки межі мовчки пересунула в свій бік і ми спокійно зробили паркан там, де він і повинен бути.

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, allanek сказал:

А що заважало викликати геодезистів та офіційно переміряти межі ділянки? Ми, наприклад, так і зробили перед тим, як ставити паркан між нами і сусідкою. І тоді стало зрозуміло, чому вона весь час казала, що може ми не будемо взагалі ставити паркан між нами. Бо дивним чином, посунула межу між нами на 3 метра. Потім робила великі очі, що вона тут ні до чого, вона не знала і так і було, коли вона купувала ділянку. Що теж було смішно, бо вона купила сусідню ділянку вже після нас. Тому, як була позначена межа добре знали. Але будувалась першою вона і межа, дивним чином, посунулась в наш бік. Коли викликали геодезистів, то попередили її, щоб вона була присутня. Позначки межі мовчки пересунула в свій бік і ми спокійно зробили паркан там, де він і повинен бути.

 

 

В том то и дело что ничего не мешало, вызвал и узнал за эти 30 см. Вопрос то а том, есть ли какие нибудь допуски, например 5-10см? На форуме как-то попадалась тема, где говорили что и 50см это нормально. Хотя как по мне почему я долже кому-то дарить кусок своей земли за которую я заплатил не малые деньги!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спробуйте звернутись за роз'ясненням до районного відділу земельних ресурсів з цим питанням. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 13.06.2023 в 20:14, Datsenko сказал:

В том то и дело что ничего не мешало, вызвал и узнал за эти 30 см. Вопрос то а том, есть ли какие нибудь допуски, например 5-10см? На форуме как-то попадалась тема, где говорили что и 50см это нормально. Хотя как по мне почему я долже кому-то дарить кусок своей земли за которую я заплатил не малые деньги!?

У тещі спільний забор з сусідами зміщений на пів метра, але оскільки у всіх наступних сусідів таке саме зміщення геодезисти сказали що місцевий земельний ресурс в курсі тому все норм, .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.06.2023 в 22:22, Datsenko сказал:

Добрый день, подскажите пожалуйста, сосед своим забором залез на мой участок на 30см. Есть ли какие то допуски в отбивке точек участка или 30см это перебор? 

Если вопрос принципиальный, можно предложить соседу 2 варианта:

1) передвинуть забор согласно границе

2) пусть оплатит стоимость этого куска участка, согласно рыночной цене, и забор останется там, где стоит. Это будет плата за долгосрочное использование этого куска участка( если конечно вас это устраивает)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...