Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Отделка фасада барашком.

vadim240283

Рекомендовані повідомлення

Добрый день!

Дом газоблок, собираюсь без утепления делать отделку фасада барашком. Созванивался с исполнителем. Он категорически против барашка в мешках, так как по его словам он не будет держаться. Так ли это? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без різниці чи вмішку чи в відрі триматись буде однаково! Можливо він хоче силіконовий тоді тільки в відрах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, vadim240283 сказав:

Добрый день!

Дом газоблок, собираюсь без утепления делать отделку фасада барашком. Созванивался с исполнителем. Он категорически против барашка в мешках, так как по его словам он не будет держаться. Так ли это? 

просто хоче зекономити свій час)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.06.2023 в 13:41, Vasul Metro сказал:

Без різниці чи вмішку чи в відрі триматись буде однаково! Можливо він хоче силіконовий тоді тільки в відрах.

Я так понимаю, если в ведре, то я только переплачиваю, а преимуществ никаких нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та, что в ведре, имеет относительную эластичность.

Её сразу же можно отколеровать в нужный цвет.

Из мешка только белая, с последующей окраской. Если надо.

Считайте.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені робили з відра. Так, вона значно дорожча, але враховуючи, що вартість роботи майже дорівнює вартості матеріалу (в відрі), то ризикувати не наважився. Тай й штукатури не працюють з сухою сумішшю. На сарай  планую взяти суху, але мабуть буду робити сам, бо то сарай в кінці ділянки)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверное и экономии не будет. За работу в мешках плюс 50 грн/м2 на покраску. Плюс докупить краску. Наверное то на то и выйдет 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, vadim240283 сказав:

Наверное и экономии не будет. За работу в мешках плюс 50 грн/м2 на покраску. Плюс докупить краску. Наверное то на то и выйдет 

то ще вони лояльну ціну сказали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какую лучше выбрать штукатурку по соотношению цена-качество? Какого производителя?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...