Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

про бойлер

NBB

Рекомендовані повідомлення

в котельні встановлено котел Протермскат 14 кВт 

бойлер має бути теж Протерм чи інший непрямого нагріву

ціна на них 28-35 тис грн

а звичайний бойлер на 100-120 л електричний вартість 15-20 тис грн

 

підкажіть в чому принципова різниця ( я не про технологію тут зрозуміло) я про зручність та раціональність, наскільки такий бойлер ( непрямого нагріву) краще і вартий переплати?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуація - дітки прийняли ванну, бойлер холодний. Скільки часу із звичайним бойлером потрібно, щоб дорослому прийняти нормально душ? Думаю, не меньше години. Якщо це бойлер непрямого нагріву, то це 15 хвилин. Ну і душ там можна нескінченно приймати - фактично котел виступає в ролі проточного нагрівача. Електричний бойлер на 2 кВт це зробити не зможе

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.07.2023 в 11:24, NBB сказал:

 

підкажіть в чому принципова різниця ( я не про технологію тут зрозуміло) я про зручність та раціональність, наскільки такий бойлер ( непрямого нагріву) краще і вартий переплати?

 

     Поставив комбінований і все чудово працює! "Непрямий нагрів" від ТА, гравітаційна система🙂! Ціна 9 т/грн.

Бойлер новый 11.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Владимир В. сказал:

     Поставив комбінований і все чудово працює! "Непрямий нагрів" від ТА, гравітаційна система🙂! Ціна 9 т/грн.

Бойлер новый 11.jpg

А де ж тут непрямий нагрів?!

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я зробив по-іншому. Купив бойлер Дражіце на 250 літрів. Він має два змієвики і тен для нагріву електрикою. Бойлер гріється теном тільки вночі - з 23-ї до 7-ї по пільговому тарифу електроенергії - і на сім'ю з 4-х чоловік його цілком і повністю хватає . 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто і від котла і сам? яка вартість? і в шоу така зручність він же по ідеї має бути дорожче ніж просто непрямого нагріву бо два в одному?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, NBB сказал:

тобто і від котла і сам? яка вартість? і в шоу така зручність він же по ідеї має бути дорожче ніж просто непрямого нагріву бо два в одному?

дякую

зазвичай в непрямого є фланець під додатковий тен, тобто вони фактично всі два в одному тільки питання довстановлення тену в той фланець.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, standov сказав:

зазвичай в непрямого є фланець під додатковий тен, тобто вони фактично всі два в одному тільки питання довстановлення тену в той фланець.

Не в всіх у фланець можна поставити тен. В мене є Дражице з фланцем (OKC 300 NTRR/SOL), але туди тен без допилювальння напильником не стає, правда є різьба 1 1/2 дюйма під різьбовий тен, але він може нагріти тільки половину бака. Одним словом, потрібно дуже детально читати інструкцію.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, volomoto сказал:

Не в всіх у фланець можна поставити тен. В мене є Дражице з фланцем (OKC 300 NTRR/SOL), але туди тен без допилювальння напильником не стає, правда є різьба 1 1/2 дюйма під різьбовий тен, але він може нагріти тільки половину бака. Одним словом, потрібно дуже детально читати інструкцію.

ну зазвичай виробник пропонує тен який стає в його фланець ) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, standov сказав:

ну зазвичай виробник пропонує тен який стає в його фланець ) 

Так от і я так думав, що 150 мм ТЕН від Дражице підходить до 150 мм фланця в бойлері Дражице, але виявилося що якраз в моїй моделі не підходить :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, NBB сказав:

тобто і від котла і сам? яка вартість? і в шоу така зручність він же по ідеї має бути дорожче ніж просто непрямого нагріву бо два в одному?

дякую

Я вже не пам'ятаю яка вартість. Але думаю це легко знайти в інтернеті. Бойлер ось такий:

teplahata.biz.ua/vodonagrevateli-i-bojlery/bojler-kosvennogo-nagreva/bojler-kosvennogo-nagreva-drazice-okc-250-ntr-bp/

 

Пошукайте в кого буде гарна ціна ;)

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, volomoto сказав:

Так от і я так думав, що 150 мм ТЕН від Дражице підходить до 150 мм фланця в бойлері Дражице, але виявилося що якраз в моїй моделі не підходить :)

Я купував відразу з ТЕНом - тобто вже все було вмонтовано. Є ще один фланець в бойлері - але туди мрію встановити ТЕН від сонячних панелей :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Sharkan сказал:

Я вже не пам'ятаю яка вартість. Але думаю це легко знайти в інтернеті. Бойлер ось такий:

teplahata.biz.ua/vodonagrevateli-i-bojlery/bojler-kosvennogo-nagreva/bojler-kosvennogo-nagreva-drazice-okc-250-ntr-bp/

 

Пошукайте в кого буде гарна ціна 😉

 

 

 дешевше ніж Протерм

дякую

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли у дражице стоїть NTRR, це два теплообмінники. Якщо не буде солар системи, теплообмінники можна запаралелити, площа нагріву збільшиться майже у два рази. Відповідно час нагрівання сильно скорочується. Якщо дражице без ТЕНа, і є можливість його встановити, зразу запитуйте, чи є він у наявності. Є такі моделі, що ТЕН пообіцяють *колись* привезти, і майже ніколи не привозять. Тому раджу зразу перевіряти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені треба напольний з верхнім підключенням,  там на Дражице  ціна 500-900 доларів, тому напевно проектний Протерм на 120 л

Змінено користувачем NBB
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, NBB сказал:

 там на Дражице  ціна 500-900 доларів

найдешевше шо я свого часу знайшов верхне підключення напольне на 100л -  gorenje gv 100, один змєєвік, виконання досить паскудненьке, ізоляція недостатня але ціна 8тис грн і поки живий.

ось тут писав про це чудо https://www.stroimdom.com.ua/topic/204179-moya-stroyka-zx50-vorzele-zamorochkami/page/66/#comment-5245187

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...