Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Скрипить компютерне крісло

TaurosRMK

Рекомендовані повідомлення

Проблема думаю часто зустрічається. Є звичайне компютерне клісло від українського виробника AMF, не саме дешеве, але відмінності по факту лише в механізмі і дизайні. Використовується вже десь 4-4.5 роки, почало скрипіти напевно вже через рік після покупки. Спочатку не дуже напрягало, а потім дойшло до того що при кожному вставанні з крісла скрипить на цілу хату. Розбирав механізми, змащував, починало скрипіти наступного дня, значить не в них справа. По звуку скрип не "металевий", а більше "деревяний". Зняв сидіння, обшивку, там кусок фанери напевно 10мм з забитими гайками, до яких кріпиться основа і все інше. Щось там зробити толком не вийде, гайки двохсторонні, як заклепки, і напевно саме вони труть до фанери, яка набрала вологи або висохла. Звук по типу як цвях витягувати з дерева, буває скрипить нормально так, тут щось схоже. Останнім часом рідко сиджу на ньому, тому не сильно звертаю увагу на скрип. Але буває сідаєш/встаєш кожні 5-10 хв і постійно скрипить, напрягає трохи. 

Що можна з цим зробити? Якщо ці гайки попробувати витягнути, то назад їх вже не заб'єш, треба якийсь прес використовувати (двохсторонні вони). Але думаю що єдиний вариант це все ж таки замінити ці гайки, або навіть фанеру нову взяти.

74089247.webp

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, igorrius сказав:

wd40 пшикать не пробовали ?

А в чому сенс? То не змазка. + уже масло лили і підозрюють, що скрипить підсрачна фанєра. Чи ви ви пронуєте фанет ВДшкою залити? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те саме було. Скрипіли болти між сідухою та основою і я їх кожен раз докручував. Потім поставив шайби (ще краще буде шайби-гровери)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.07.2023 в 14:57, igorrius сказал:

wd40 пшикать не пробовали ?

Я ж написав що скрип ніби витягувати цвях з якогось дерева. Тертя металу трохи інакший звук дає, та й я пару разів змащував все що там можна змастити. Без толку.

В 23.07.2023 в 13:25, seat сказал:

Те саме було. Скрипіли болти між сідухою та основою і я їх кожен раз докручував. Потім поставив шайби (ще краще буде шайби-гровери)

Хм, треба перевірити, може попустилися болти. Не скрипить вже?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буквально на днях случилось

Сижу я в своем кресле, в позе "ноги вверх" и вдруг как гахнет. Коты врассыпную. Я чуть не перекинулся и в прямом и в переносном смысле.

Оказалось лопнул один из уголков которыми спинка к сидушке крепиться. Когда разобрал увидел что второй тоже на излете. Креслу не помню точно, но явно больше десятки. Мож даже пятнашку отметило. Пришлось ремонтировать, скручивать уголок накладкой металлической.

И шо характерно, до последнего момента нифига не скрипело.

Такие гайки и в моем стоят, они скрипеть не могут

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поломались уголки на которые подлокотник крепятся, вместо новых купил инвертор и что самое удивительное новые прожили год, а сваренные уже два держатся, хотя мой опыт сварки всего лишь пару метров швов

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, TaurosRMK сказал:

Я ж написав що скрип ніби витягувати цвях з якогось дерева. Тертя металу трохи інакший звук дає, та й я пару разів змащував все що там можна змастити. Без толку.

Хм, треба перевірити, може попустилися болти. Не скрипить вже?

Вже не скрипить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...