Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Навіс над калиткою за межами ділянки

Ihor Chumak

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Підкажіть, хто знає.

Зробив собі навіс над входом. Він виступає назовні за межу ділянки. Тут з'явився КП Благоустрій та просять якісь підтверджуючі документи, що цей навіс стоїть на моїй території. Я так зрозумів, що мені не можна було ні на сантиметр вилазити за лінію паркану?.. І що тепер з цим можна зробити? Бо вони натякають на демонтаж.

Untitled.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба було зробити, щоб конструкція не стояла на чужій території (вулиці) ...

Отак :

.

.

 

без.jpg

Змінено користувачем АлександрБ.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, можливо , просто грошей хочуть... 😁   Попробуйте контрнаступ,-  хтось "намалював", хтось збудував, а ви "захотіли"  це  легалізувати. 😉  


У вас " малюнки"  "красиві"😮. Можлив, ваш  "художник"  знає  відповідь на ваші запитання...🤔

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, АлександрБ. сказав:

Треба було зробити, щоб конструкція не стояла на чужій території (вулиці) ...

Вона з бетону. Так не встоїть. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, bomzh сказав:

У вас " малюнки"  "красиві"😮. Можлив, ваш  "художник"  знає  відповідь на ваші запитання...🤔

Так отож. Архітектор-автор же, мабуть, знав про цей момент. Чому так запроєктував?..

 

Не думаю, що справа у грошах. Тут, мабуть, все роблять "за папірцем". От тепер хотілося би дізнатися про те, як можна. Чи можна якось вилазити, чи ні на сантиметр... Але от по вулиці дещо є.
Десь бачив виступаючу стінку - як у мене, тільки без верхньої частини, без навісу, і виступає менше, ніж у мене.
І ще в одному будинку зробили підпірну стінку по межі, щоб прибрати схил і вирівняти ділянку. Вхідна хвіртка теж високо над рівнем дороги. І до неї за межами ділянки, на "міській" землі, зробили сходинки.
І нічого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а на які норми закона перевіряльники спираються ? На ДБН чи є рішення місцевого благоустрію ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

а на які норми закона перевіряльники спираються ? На ДБН чи є рішення місцевого благоустрію ?

Я не знаю, тому і запитую тут. За їх логікою - я збудувався на території міста, значить це самобуд. Була просто усна розмова "взагалі".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...