Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стяжка а потім утеплючач і мембрала чи навпаки?

sv_vs

Рекомендовані повідомлення

Як правильнор робити, чи є взагалі різниця, спочатку залити стяжку з правильними ухилами а потім еппс і мембрана? Чи спочатку на плиту стелити еппс, потім заливати стяжку з ухилами і тоді мембрану? Один спеціаліст по покрівлі порекомендував спочатку зробити стяжку, але дивлюсь в інтернеті варіанти і у бліьшості стяжка вже по еппс...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ничего не понятно... Если это про плоскую кровлю - то есть тема на форуме с фото и подробно все описано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 29.07.2023 в 14:32, sv_vs сказал:

Як правильнор робити, чи є взагалі різниця, спочатку залити стяжку з правильними ухилами а потім еппс і мембрана? Чи спочатку на плиту стелити еппс, потім заливати стяжку з ухилами і тоді мембрану? Один спеціаліст по покрівлі порекомендував спочатку зробити стяжку, але дивлюсь в інтернеті варіанти і у бліьшості стяжка вже по еппс...

Робіть згідно будівельних норм. ДБН В.2.6-220:2017 Покриття будівель і споруд

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Сергей Шкляр сказав:

Робіть згідно будівельних норм. ДБН В.2.6-220:2017 Покриття будівель і споруд

Ще би був час робзиратися з нормами, то тоді би і сам будував собі будинок... можна в двох словах, що перше, утеплення чи стяжка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sv_vs сказал:

Ще би був час робзиратися з нормами, то тоді би і сам будував собі будинок... можна в двох словах, що перше, утеплення чи стяжка?

Якщо в двух словах. Ваша покрівля буде експлуатуватися чи ні.  По друге я думаю, що ви навряд будет купувати ЕППС (XPS) бо його ціна стартує від 8-10 тис грн за м3. Виходячи з того що вам рекоментують то це буде EPS 120 чи 200. Яб краще рекомендував би базальтовий утеплювач. конструктиви можете подивитися на protan.com.ua/intsp/wpps/all/sovm-po-bet-&page=2.htm.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Сергей Шкляр сказав:

Ваша покрівля буде експлуатуватися чи ні.

95% ні, але є частина на 10кв м яка буде як балкон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, sv_vs сказал:

95% ні, але є частина на 10кв м яка буде як балкон

не забувайте про вентиляцію (повітряний прошарок) під покрівельним килимом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29.07.2023 в 14:32, sv_vs сказав:

Як правильнор робити?

я собі стяжку не робив взагалі. Перекриття-XPS з розуклонкою-геотекстиль(думаю що і він необовязковий)-ПВХ. Три роки хожу там, соваю сонячні панелі кожна під 100кг з кріпленням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.08.2023 в 09:03, yur43 сказав:

я собі стяжку не робив взагалі. Перекриття-XPS з розуклонкою-геотекстиль

вирішено робити так само через великі прольоти, щоб не було лишнього навантаження.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sv_vs сказав:

вирішено робити так само через великі прольоти, щоб не було лишнього навантаження.

якщо Ви про сніг взимку, то на плоскому даху я його ще ні разу не бачив. От сонячні панелі припорошить, а під ногами 5-10см, не більше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, yur43 сказав:

якщо Ви про сніг взимку, то на плоскому даху я його ще ні разу не бачив. От сонячні панелі припорошить, а під ногами 5-10см, не більше.

ні, я мав на увазі що не буду робити стяжку, а ухил буде сформовано з ЕППС, стяжка це десь додаткові 150 кг на м2 навантаження.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...