Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Что лучше сделать склад с 0 или сделать реконструкцию старого здания

Askal

Рекомендовані повідомлення

В 10.11.2023 в 11:00, delic сказал:

Та якби дійсно потрібно було і витрати якось окуповувались, то вже б питання було вирішене.

А якщо то не зрозуміло чи потрібна цяця, то кошти краще, бо набагато ліквідніші.

смотрите я плачу 22 тыс грн в месяц аренды за год это 264 тыс грн + будет повышение после нг всегда все дорожает. тобишь тут как это окупить и заработать понятие есть я не совсем понимаю сколько будет стоить ремонт крыши потому что ктото говорит полтора миллиона грн а ктото 500 тыс грн а послушал третьего тот говорит под 300 тыс грн это строители и я их боюсь) у меня с ними не ладится((( в горисполкоме меня уже ждут когда я куплю эту рухлять но я пока дал заднюю 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Askal сказав:

смотрите я плачу 22 тыс грн в месяц аренды за год это 264 тыс грн + будет повышение после нг всегда все дорожает. тобишь тут как это окупить и заработать понятие есть я не совсем понимаю сколько будет стоить ремонт крыши потому что ктото говорит полтора миллиона грн а ктото 500 тыс грн а послушал третьего тот говорит под 300 тыс грн это строители и я их боюсь) у меня с ними не ладится((( в горисполкоме меня уже ждут когда я куплю эту рухлять но я пока дал заднюю 

Ну так і вирішуйте задачу оптимізації витрат. Купити ту розвалюху це ж не єдиний варіант? Якщо лінія фронту близько, то може взагалі потрібно розглянути варіант переїзду в більш безпечне місце. У вас вже є 20к доларів (пропозиція + ремонт), то на цю суму і шукайте варіанти які не потребують додаткових витрат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, delic сказал:

Ну так і вирішуйте задачу оптимізації витрат. Купити ту розвалюху це ж не єдиний варіант? Якщо лінія фронту близько, то може взагалі потрібно розглянути варіант переїзду в більш безпечне місце. У вас вже є 20к доларів (пропозиція + ремонт), то на цю суму і шукайте варіанти які не потребують додаткових витрат.

рядом только Днепр за такие деньги я ничего не куплю тут, такое здание в + - в таком состоянии будет стоить за 60 тыс баксов)) это ехать только в Киев наверное (это если про безопасность) и то вы ж понимаете в Киеве я точно ничего не куплю. вообщем вот такое самобичивание))) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Askal сказав:

говорит под 300 тыс грн

Це більш схоже на правду, але крім даху треба ще вікна\двері\ворота які можуть коштувати дорожче, а опалення потрібне? Таку неутеплену споруду обігріти майже нереально... Хоча може дешевше закласти всі вікна по максимуму, залишити кілька штук

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, normal сказал:

Це більш схоже на правду, але крім даху треба ще вікна\двері\ворота які можуть коштувати дорожче, а опалення потрібне? Таку неутеплену споруду обігріти майже нереально...

мы работаем в холодном цеху (варим металлические конструкции) сейчас снимаю здание похожее (как на видео)  только крыша почти не течет))) (она чуть чуть течет 🤪) но не критично отопление это буржуйки и то только в молярном цеху а так отопления нету. по сути в этом видео что я скинул 2й этаж мне даже не нужен я не знаю что с ним мне делать. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, normal сказал:

Це більш схоже на правду, але крім даху треба ще вікна\двері\ворота які можуть коштувати дорожче, а опалення потрібне? Таку неутеплену споруду обігріти майже нереально...

а окна часть заложить кирпичом силикатным как думаете нормально будет? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, normal сказав:

Це більш схоже на правду, але крім даху треба ще вікна\двері\ворота які можуть коштувати дорожче, а опалення потрібне? Таку неутеплену споруду обігріти майже нереально...

 

7 хвилин тому, Askal сказав:

рядом только Днепр за такие деньги я ничего не куплю тут, такое здание в + - в таком состоянии будет стоить за 60 тыс баксов))

От normal правду каже. Ви рахували витрати на володіння? Можливо аренда на тому рівні вже не буде здаватись дорогою. До того ж в такий невизначений час.

І невідомі вимоги до споруди складу. Можливо вам варто розглянути й інші не суто традиційні споруди з цегли.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...