Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Что лучше сделать склад с 0 или сделать реконструкцию старого здания

Askal

Рекомендовані повідомлення

Всем привет я маленький предприниматель имею небольшой сварочный цех 10 лет в аренде. Уже надоело. Аренда в мес 22 тыс грн склад 500 кв метров. Решил поискать у себя в городе старые заводские здания и нашёл общая площадь по низу 400 кв и 2й этаж также 400 и в общем выходит 800 кв метров но оно убитое, крыши нет течёт всё. Хозяин хочет за него 10 тыс баксов не скажу что здание находится в центре города. Земля в аренде городе сходил в горисполком и выходит аренда земли 500 грн в месяц 6 тыс грн в год. Электрику и воду есть откуда запитать рядом трансформатор по мощности подходит отлично. 

 

собственно вопрос ломаю уже 2 месяца голову с учётом войны я нахожусь в Днепр обл стоит ли мне покупать эту развалюху? и делать там ремонт или лучше строить с полного нуля? Ув форумчане люди с опытом стройки подскажите что делать? я видео даже для форума записал чтобы было видно наглядно . Спасибо

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Askal сказав:

крыши нет

та наче є дах, от тільки на фото/відео не видно в якому він стані

 ПС. Я людина без досвіду будівництва (поки що), проте за 10к можна придбати два морськи контейнери 20 футів нові, і це буде лише 26 м2. Якусь шару вам пропонують. Варто зробити експертизу тої будівлі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Askal сказал:

Хозяин хочет за него 10 тыс баксов

Серьезно???

Бегите и берите не глядя, если доки в порядке.

Это даром.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Askal сказав:

и делать там ремонт или лучше строить с полного нуля?

якщо у вас є земля, то можно розглянути будівництво з нуля, а з іншого боку треба рахувати економіку, бо за 10К наврядчи ви побудуєте каркас 400 м2

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема не в будівлі як такій, а в тому, як її ввести в експлуатацію документально, інакше до вас буде черга на пів Дніпра пожежних інспекторів і інших кровососущіх. Якщо поряд трансформатор та вода - добре, але ТУ можуть бути взагалі на інші точки підключення. Це не приватний будинок, коли можна будувати за декларацією та ескізними намірами забудови. Щоб отримати дозвіл на виконання робіт (які приведуть будівлю до потрібних вам кондицій) треба замовляти інженерне обстеження конструкцій, топогеодезичні вишукування, отримати містобудівні умови та обмеження, технічні умови на підключення та замовити проект реконструкції будівлі "назва як вона по документах" в "те що вам потрібно". 

Щось мені здається, не все так просто з тією ділянкою. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Документы в порядке это земля города нужно просто вызвать геодезию и отрезать кусок земли, сам владелец хочет избавится как от земли так и от здания потому что дела идут у него плохо, а за землю платить ему нужно . 

 

11 минут назад, Drosselbeere сказал:

якщо у вас є земля, то можно розглянути будівництво з нуля, а з іншого боку треба рахувати економіку, бо за 10К наврядчи ви побудуєте каркас 400 м2. 

Та я теж вважаю що неможливо зробити, коробку на 400 кв за 10 тис доларів, тут головне питання якомога дешевше зробити дах це профнастил? або рубероид

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Savcha сказал:

Проблема не в будівлі як такій, а в тому, як її ввести в експлуатацію документально, інакше до вас буде черга на пів Дніпра пожежних інспекторів і інших кровососущіх. Якщо поряд трансформатор та вода - добре, але ТУ можуть бути взагалі на інші точки підключення. Це не приватний будинок, коли можна будувати за декларацією та ескізними намірами забудови. Щоб отримати дозвіл на виконання робіт (які приведуть будівлю до потрібних вам кондицій) треба замовляти інженерне обстеження конструкцій, топогеодезичні вишукування, отримати містобудівні умови та обмеження, технічні умови на підключення та замовити проект реконструкції будівлі "назва як вона по документах" в "те що вам потрібно". 

Щось мені здається, не все так просто з тією ділянкою. 

А Якщо будівля знаходиться в глибокій пром зоні, я поспілкувався з власниками приміщень, вони перевірок не бачили з 2004 року як податкової так і пожежників і так далі. А трансформатор стоїть у нього прямо на території за 30 метрів від тої будівлі. Він каже та бери підключайся і все, лічильник тобі виведемо. Вода централізована каже теж врежимся лічильник поставимо і все. Невже так все просто? чи він хоче мене заманити в якісь геморой?

Змінено користувачем Askal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Askal сказав:

А Якщо будинок знаходиться в глибокій пром зоні, я поспілкувався з власниками приміщень, вони перевірок не бачили з 2004 року як податкової так і пожежників і так далі. А трансформатор стоїть у нього прямо на території за 30 метрів від тої будівлі. Він каже та бери підключайся і все, лічильник тобі виведемо. Вода централізована каже теж врежимся лічильник поставимо і все. Невже так все просто? чи він хоче мене заманити в якісь геморой?

Тут потрібен юрист, а не архітектор. :) Можливо, в складі існуючого підприємства - є такі можливості, але як це юридично оформляється не можу відповісти. В Україні дуже поширена практика торгівлі ділянками без підключення до мереж та доступу до доріг, потім за окрему плату "дозволяють" викупити сусідню ділянку чи беруть гроші за прокладання комунікацій. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи міркувань. По суті, існуюче підприємство за договором буде ділитися своїми потужностями по мережам з вами за окремим договором. До поки цей договір буде існувати, поки існує це підприємство і якщо власник продасть майновий комплекс всього цього підприємства автоматично перетвориться на ніщо. Якщо не буде прямих договорів з водоканалом та РЕС. А для офіційного підключення потрібен статус будівлі неаварійний і окремий проект самого підключення. Можливо тільки проектом підключенням відбутися не вдасться... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи міркувань 2. З минулого досвіду: замовник ще при Льоні-Космосу вхопив в оренду ділянку в складській зоні Харківського району м. Києва, але ділянка виявилася в кадастрі зі спірною геометрією - згідно генплану до 2020 року вулицю спрямляли за рахунок ділянки. Хоча всі розуміли, що та вулиця ніколи так не буде прокладена, а залишиться на папері - районний архітектор виніс вердикт "тільки реконструкція, ніякого нового будівництва" і "тільки за межами нових червоних ліній". Звідси питання для роздумів: призначення ділянки та призначення території в цілому згідно генплану? Чи немає там глобальних планів житлової забудови?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Savcha сказал:

Трохи міркувань 2. З минулого досвіду: замовник ще при Льоні-Космосу вхопив в оренду ділянку в складській зоні Харківського району м. Києва, але ділянка виявилася в кадастрі зі спірною геометрією - згідно генплану до 2020 року вулицю спрямляли за рахунок ділянки. Хоча всі розуміли, що та вулиця ніколи так не буде прокладена, а залишиться на папері - районний архітектор виніс вердикт "тільки реконструкція, ніякого нового будівництва" і "тільки за межами нових червоних ліній". Звідси питання для роздумів: призначення ділянки та призначення території в цілому згідно генплану? Чи немає там глобальних планів житлової забудови?

Там точно не буде будівництва принаймні найближчих 100 років.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Askal сказав:

Там точно не буде будівництва принаймні найближчих 100 років.

Тоді залишаються тільки юридичні питання з підключеннями. І звичайно, як відповідь на основне питання теми: краще ремонтувати існуюче, і з гірших робили бізнес-центри :) Трохи непокоїть ваше "крыши нет", але як розумію перекриття є, покрівлі немає. І відремонтувати простіше рулонними матеріалами. Для профнастілу треба буде класти якісь лагі чи навіть ферми, щоб забезпечити необхідний ухил, можливо, ще і додаткову гідроізоляцію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мій куций погляд краще зробити хоч якийсь звичайний дах ніж ремонтувати/робити плаский.

то вічний головняк із затіканнями

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Savcha сказал:

Тоді залишаються тільки юридичні питання з підключеннями. І звичайно, як відповідь на основне питання теми: краще ремонтувати існуюче, і з гірших робили бізнес-центри :) Трохи непокоїть ваше "крыши нет", але як розумію перекриття є, покрівлі немає. І відремонтувати простіше рулонними матеріалами. Для профнастілу треба буде класти якісь лагі чи навіть ферми, щоб забезпечити необхідний ухил, можливо, ще і додаткову гідроізоляцію.

дах тече сильно тому і сказав даху немає, а так він є)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Фрай сказав:

На мій куций погляд краще зробити хоч якийсь звичайний дах ніж ремонтувати/робити плаский.

то вічний головняк із затіканнями

Залежить від якості матеріалів та робіт. Скатний дах - це по-перше розробка конструкції, щоб хоча б зрозуміти де що спирати, пиломатеріали на саму конструкцію, матеріали для підняття вентиляційних оголовків та парапету, влаштування карнизу та водовідведення. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Savcha сказал:

Залежить від якості матеріалів та робіт.

Ніяк не залежить! 

За майже двадцять років експлуатації різних пласких покрівель можу так стверджувати. )

маю на увазі не 20-30 метрів квадратних

1 час назад, Savcha сказал:

Скатний дах - це по-перше розробка конструкції, щоб хоча б зрозуміти де що спирати, пиломатеріали на саму конструкцію, матеріали для підняття вентиляційних оголовків та парапету, влаштування карнизу та водовідведення. 

Нічого складного там немає, пласка покрівля теж не для профанів і потребує чималих витрат.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

всім привіт досі не купив боюся і за ситуації на фронті але в нашому місті всі будуються я маю на увазі бізнес квартири, магазини, начебто немає війни, а мені срашно ось щобі ви зробили?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Askal сказав:

всім привіт досі не купив боюся і за ситуації на фронті але в нашому місті всі будуються я маю на увазі бізнес квартири, магазини, начебто немає війни, а мені срашно ось щобі ви зробили?)

По Вашим ілюстраціям технічний стан не зрозумілий. Зауважу, якщо дах протікає, треба звернути увагу на плити покриття, адже вони отримали значну кількість ціклів заморожування, арматура почала корозіювати... . Необхідно викликати експерта для перевірки стану всіх конструкцій. Щоб не вийшло так, що конструкції в аварійному стані і потребують підсиленню чи демонтажу. Це все вийде в "круглу копійку" і оренда яку сплачуєте зараз покажеться Вам крихтою. Не керуйтесь емоціями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Askal сказал:

всім привіт досі не купив боюся і за ситуації на фронті але в нашому місті всі будуються я маю на увазі бізнес квартири, магазини, начебто немає війни, а мені срашно ось щобі ви зробили?)

За 10 тыщ вы все еще думаете??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, DimaF сказав:

За 10 тыщ вы все еще думаете??

Правильно робить. Коштів щоб привести у нормальний стан будівлю треба ДУЖЕ багато раз по 10 тис., і до основної оренди у нього добавляться дод. витрати на оренду землі цієї будівлі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та якби дійсно потрібно було і витрати якось окуповувались, то вже б питання було вирішене.

А якщо то не зрозуміло чи потрібна цяця, то кошти краще, бо набагато ліквідніші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Vstar сказал:

Правильно робить. Коштів щоб привести у нормальний стан будівлю треба ДУЖЕ багато раз по 10 тис., і до основної оренди у нього добавляться дод. витрати на оренду землі цієї будівлі.

Это второй вопрос.

Право собственности за такие копейки важнее как по мне.

Кап ремонт со старта делать не обязательно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.11.2023 в 10:33, DimaF сказал:

За 10 тыщ вы все еще думаете??

да думаю) фронт 110 км от нас (дон область)  летом сидел думаю подожду до осени вот осень закончилась думаю дождусь зимы а по сути обманываю сам себя

Змінено користувачем Askal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...