Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ДБЖ для котла

lim

Рекомендовані повідомлення

порадбте пліз ДБЖ для котла, мабуть ця тема вже 100 раз обговорювалась, але шось знайти не можу ...

Основні вимоги - котел з внутрішнім насосом, зовнішній насос на ТП, ну і здатність заряжатись від дешевого генератора.

Я так розумію підійте лише онлайновий, допоможіть вибрати модельку по ціні, якості, та ремонтнопригодності

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наскільки я розуміюЮ він не онлайновий ...

тобто при роботі від гени він буде пропускати синусоїду через себе без змін, і тут питання це припустимо чи всеж може дати шкоду дорогому котлу та насосам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, lim сказал:

тобто при роботі від гени він буде пропускати синусоїду 

Пробовал от 3х разных генераторов, нормально работают и котлы и насосы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на деяких сайтах  пишуть, що він онлайновий ... дивина

то всеж що скажуть специ він онлайновий чи ні?

і чи мені ця онлайновість треба

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.09.2023 в 21:13, lim сказал:

на деяких сайтах  пишуть, що він онлайновий ... дивина

то всеж що скажуть специ він онлайновий чи ні?

і чи мені ця онлайновість треба

Logic Power LPY-B-PSW-500VA он же Volt Polska SinusPRO 500 - линейно-интерактивный.
Линейно-интерактивый - не онлайновый, в нём нет двойного преобразования (переменный-постоянный-переменный), но есть встроенный стабилизатор, за счёт этого у него довольно широкий диапазон входных напряжений - 140-275 Вольт.
Нужен ли онлайновый? Если сеть более-менее нормальная, без искажений синусоиды и соседа-сварщика, то не нужен.
Плюсы онлайновых - они правят сетевые помехи и обеспечивают самую надёжную защиту.
Минусы - все время работает кулер, ниже КПД и почему-то чаще выходят из строя. 

Volt Polska - Logic Power.jpg

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо котел буде працювати від генератора, то онлайновий ДБЖ треба чи всеж вистачить лайнінтерактивного?

з онлайнових кого порадите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, lim сказал:

якщо котел буде працювати від генератора, то онлайновий ДБЖ треба чи всеж вистачить лайнінтерактивного?

з онлайнових кого порадите?

Зависит и от котла и от генератора. Нужно пробовать.
Практически все котлы работают от инверторных генераторов (по сути, это тот же онлайновый ИБП - выходное напряжение в них формируется электроникой), от европейцев (SDMO, Elemax, Genmac) и от качественных китайцев (Hyundai, K&S). 

Неплохие онлайн ИБП для котла под внешний аккумулятор - харьковские SinPro 200 и SinPro 400
 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, newbee2020 сказал:

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/ibp-ups-apc-smart-ups-700-450vtchistiy-sinus-IDSluFP.html

бюджетний варіант, якщо не лякає б/у 

Он же Line Interactive

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, newbee2020 сказал:

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/ibp-ups-apc-smart-ups-700-450vtchistiy-sinus-IDSluFP.html

бюджетний варіант, якщо не лякає б/у 

Вопрос в другом - он рассчитан на два АКБ по 7...9 Ач, то есть суммарная емкость батарей 0,2 кВт часа. Это на час работы турбированного газового котла. На внешние аккумуляторы APC не рассчитан - у него слабая зарядка. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, engeneer сказал:

Вопрос в другом - он рассчитан на два АКБ по 7...9 Ач, то есть суммарная емкость батарей 0,2 кВт часа. Это на час работы турбированного газового котла. На внешние аккумуляторы APC не рассчитан - у него слабая зарядка. 

в мене такий працює з двома автомобільними 60А, іноді нормальною зарядкою проганяю, але в цілому норм і на вбудованій.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, newbee2020 сказал:

в мене такий працює з двома автомобільними 60А, іноді нормальною зарядкою проганяю, але в цілому норм і на вбудованій.

APC вроде требовательны к генератору, а так насосы котлы в общей массе без проблем

Вы с генератором тестировали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну и есть еще проблема там зарядного тока ампер или около того, от генератора заряжать акб как минимум накладно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, mib сказал:

APC вроде требовательны к генератору, а так насосы котлы в общей массе без проблем

Вы с генератором тестировали?

ні, не маю генчика. невигідно свинець генчиком заряджати. ну або треба купу зарядок і купу акумів, щоб в холосту не ганяти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.09.2023 в 11:55, lim сказал:

порадбте пліз ДБЖ для котла, мабуть ця тема вже 100 раз обговорювалась, але шось знайти не можу ...

Основні вимоги - котел з внутрішнім насосом, зовнішній насос на ТП, ну і здатність заряжатись від дешевого генератора.

Я так розумію підійте лише онлайновий, допоможіть вибрати модельку по ціні, якості, та ремонтнопригодності

З того що працює та має адекватний сервіс ?

ЛВТ Luxeon Logicpower Ritar...я б ще додав Елім останні - це в принципі той самий Luxeon серії ZR
Є ще такі ARUNA - дуже прості налаштування на жаль , але під  AGM піде
Phantom-...цікава модель , дивіться описи
Синпро - испытываю личную неприязнь аж кушать не могу 😁 , але як техніка можна розглядати
Особисто для мене екзотикою залишається АРИАНА

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.09.2023 в 21:42, engeneer сказал:

Logic Power LPY-B-PSW-500VA он же Volt Polska SinusPRO 500 - линейно-интерактивный.
Линейно-интерактивый - не онлайновый, в нём нет двойного преобразования (переменный-постоянный-переменный), но есть встроенный стабилизатор, за счёт этого у него довольно широкий диапазон входных напряжений - 140-275 Вольт.
Нужен ли онлайновый? Если сеть более-менее нормальная, без искажений синусоиды и соседа-сварщика, то не нужен.
Плюсы онлайновых - они правят сетевые помехи и обеспечивают самую надёжную защиту.
Минусы - все время работает кулер, ниже КПД и почему-то чаще выходят из строя. 

Volt Polska - Logic Power.jpg

VoltPolska в контексті сервісу - точніше ПОВНОЇ відсутності сервісу і з урахуванням того що нема офiціала хто б ці питання вирішував.
В основному возять якісь перекупи-бариги-челночніки.
Можна піти на ЮТУБ і подивитись.
До них також можна додати Кемот Аванса ЕАП та ще пару-трійку всілякого шроту зробленого під кальку.

Logicpower з того ж заводу.Але комплектація там різна.Візуально картинка одна.

А от такої навали браку я не бачив по лоджику цієї зими по моєму сервісному центру

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.09.2023 в 20:37, newbee2020 сказал:

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/ibp-ups-apc-smart-ups-700-450vtchistiy-sinus-IDSluFP.html

бюджетний варіант, якщо не лякає б/у 

2600 за вживаний смарт 😂 . З вбудованою зарядкою на 1.5А

Або ж альтенатива - найдегевший Ritar RTSW600 з зарядкою на 6А та й ще новий за 3500-4000 в залежності від моделі - з екраном чи без екрану.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, dneprstab сказал:

2600 за вживаний смарт 😂 . З вбудованою зарядкою на 1.5А

Або ж альтенатива - найдегевший Ritar RTSW600 з зарядкою на 6А та й ще новий за 3500-4000 в залежності від моделі - з екраном чи без екрану.

2600 це перше попавшеся для прикладу. може і дешевше є. там зарядка 56 ватт вбудована, і на 24В ( 2.3А). рітар 6А 12В це 70ватт. не так шоб прям велика різниця. хоча варіант нормальний, якщо хочеться нове. окрема зарядка 12в 6А коштує 450 грн.

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, newbee2020 сказал:

2600 це перше попавшеся для прикладу. може і дешевше є. там зарядка 56 ватт вбудована, і на 24В ( 2.3А). рітар 6А 12В це 70ватт. не так шоб прям велика різниця. хоча варіант нормальний, якщо хочеться нове. окрема зарядка 12в 6А коштує 450 грн.

Смарт АПЦ в дорестайлинге белом это ходячий труп.

Барыги металлоломщики в Днепре не знали куда девать их до февраля 2022 . Цены были на уровне 300-350 .Но никто особо не брал . Всем были нужны как минимум 1000.А еще лучше 1500 и 2200.
Кипиш пошел после блекаута.
Там его пересыпать еще надо - по кругу все электролиты как минимум.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може бути, я не в курсі. літом 2022 купив чорний 700 за стільки ж гривень. довольний, інакше би не рекомендував. камін тільки через нього запускаю. запускав навіть холодильник.

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, newbee2020 сказал:

може бути, я не в курсі. літом 2022 купив чорний 700 за стільки ж гривень. довольний, інакше би не рекомендував. камін тільки через нього запускаю. запускав навіть холодильник.

Я ж не сказал что они совсем плохие.

Черные в годах ходят нормально главное ревизию сразу сделать бо потом дороже чинить.

Сам поюзал смарт 1500 . Но мне не зашел. Да и специфика у меня такая что всегда под рукой есть всегда на подхвате чтото.
Для себя пока  остановился на инверторе как на резервном питании.
Ессно что если нужен именно ИБП тогда другой расклад

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

основне питання
 - чи треба мені онлайновий
- чи буде мій котел працювати від цього ДБЖ, коли це все буде живитись від генератора простого

- чи буде ДБЖ заряжатись від гени

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, lim сказал:

чи буде ДБЖ заряжатись від гени

Теж придивляюсь дбж ,тільки не онлайн ,цікавився по лвт оптимус у їхньому сервісі точно таким питанням - відповідь була така- якщо гена не перегружений і видае більш менш нормальну мережу то повинен заряжати ,якщо ж спотворена ця мережа то не буде 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, lim сказал:

основне питання
 - чи треба мені онлайновий
- чи буде мій котел працювати від цього ДБЖ, коли це все буде живитись від генератора простого

- чи буде ДБЖ заряжатись від гени

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...