Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор гибридного инвертора двойного преобразования...

Zidane

Рекомендовані повідомлення

Добрый вечер...рассматриваю себе в дом в качестве стабилизатора и ИБП - NetPRO Phaeton 3000, но есть Q-Power Axpert King, 2E XM KING 6000VA и др. 

Все они ,как я понимаю, клоны Вольтроника, но между собой они тоже отличаются? Потому что цены тоже разные...вообще, какие у них недостатки? Спасибо...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Zidane сказал:

Добрый вечер...рассматриваю себе в дом в качестве стабилизатора и ИБП - NetPRO Phaeton 3000, но есть Q-Power Axpert King, 2E XM KING 6000VA и др. 

Все они ,как я понимаю, клоны Вольтроника, но между собой они тоже отличаются? Потому что цены тоже разные...вообще, какие у них недостатки? Спасибо...

 

Тут тре розібратись що ви називаєте клоном.
Бо Voltronic це B2B - ви замовляєте партію , його брендують під вас.
А клон - це помилка природи , хтось скопіпастив залізо . А от програмне забезпечення вже ХЗ яке , зліплене з уламків різних версій і адаптоване якось під цей конструктив.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, dneprstab сказал:

Тут тре розібратись що ви називаєте клоном.
Бо Voltronic це B2B - ви замовляєте партію , його брендують під вас.
А клон - це помилка природи , хтось скопіпастив залізо . А от програмне забезпечення вже ХЗ яке , зліплене з уламків різних версій і адаптоване якось під цей конструктив.

Тогда как это узнать? Т.Е., например, Q-Power Axpert King 5000 - это настоящий Вольтроник, а что тогда NetPRO Phaeton 5000?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Zidane сказал:

Q-Power Axpert King 5000 - это настоящий Вольтроник

клянусь всіма святими)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Zidane сказал:

Тогда как это узнать? Т.Е., например, Q-Power Axpert King 5000 - это настоящий Вольтроник, а что тогда NetPRO Phaeton 5000?

тільки є проблема, на разі в Україні ви його не купите, а якщо хто продає, кидайте в нього камня одразу

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dalet сказал:

тільки є проблема, на разі в Україні ви його не купите, а якщо хто продає, кидайте в нього камня одразу

Ну хорошо, а что тогда NetPRO Phaeton 3000? Его стоит рассматривать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Zidane сказал:

Ну хорошо, а что тогда NetPRO Phaeton 3000? Его стоит рассматривать?

не скажу. бо не знайомий з тим

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dalet сказал:

тільки є проблема, на разі в Україні ви його не купите, а якщо хто продає, кидайте в нього камня одразу

Ти ж поясни що Q-power це твоя ТМ. А то ж не всі знають.Скромніше тре бути 😉

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, dneprstab сказал:

Ти ж поясни що Q-power це твоя ТМ. А то ж не всі знають.Скромніше тре бути 😉

ну прикольно зі сторони понаблюдать)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, dneprstab сказал:

Ти ж поясни що Q-power це твоя ТМ. А то ж не всі знають.Скромніше тре бути 😉

Я об этом знаю...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз у вольтроніка вже King2 (струми заряду підросли та символічні зміни по схемотехніці) та Kng2Twin (те саме тільки два виходи з пріоритетами). 

Маю кінг2 рік, все норм наче, шумний правда і нажаль не вміє підміс АКБ до гріду (колись вольтронік давав маркетингові матеріали що може, але шось схоже пішло не так).

Нюанс

1)в тому що він при запуску тестує наявність землі конським струмом, вибиває протипожежне узо 300ма.

2) вони знову поміняли розпіновку інтерфейсного кабелю, требв гуглити саме на Кінг

А в іншому все наче норм, працює, заряждає

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Добрый день...в общем, мне один продавец предложил "INVERTER King 3KW PAR-A"... с его слов, инверторы получает со склада в Европе...этот  новый, но была промокшая коробка и где-то затерялась инструкция и диск...сказал, что было это где-то год назад...по наклейке он выпущен в феврале 2022...  

Выслал мне его бесплатно для проверки... он работает, но во всех режимах проверить его нет возможности...похоже, что где-то он, всё же, работал...в меню настройки некоторые поменяны, блютуз не подключается, не подходит пароль...в меню у него наработано за всё время 13,6 квт\ч... 

если его вскрыть, можно же определить был ли он в ремонте? Как узнать, какая прошивка у него, имеет ли это значение...так же отсутствие диска...какие могут быть риски, покупая такой инвертер? Что и как ещё можно в нём проверить? Спасибо...

 

инвертор.jpg

инвертор 2.jpg

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Voltronic king 3квт, подвійне перетворення.
 

2 часа назад, Zidane сказал:

но была промокшая коробка и где-то затерялась инструкция и диск

мабуть в тій калюжі де "промокла" коробка диск і "затірявся"))

2 часа назад, Zidane сказал:

можно же определить был ли он в ремонте?

вольтронікі залиті плати активно лаком, то-ж якщо ремонтнік не відновлював лак там де він його знімав для ремонту то це має бути видно. Але не дуже зрозуміло що вам це має дати.

2 часа назад, Zidane сказал:

какие могут быть риски, покупая такой инвертер

того ніхто не знає, як написав вище плати у вольтроніків залиті лаком по самі помідори, якщо повірити в легенду то це мабуть має допомогти в боротьбі з наслідками впливу вологи але то не точно, бо забагато невідомого.

Питання ціни, якщо він вам підходить по параметрам і ціна 50% від нормальної, європейської - ну тобто скажімо 350-400 евро, то *я би може і ризикнув*.

Мануал є на сайті Voltronic Power Off-Grid Inverter Axpert King 3KVA/5KVA, там прошивку наче десь можна було подивитися на екрані

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, standov сказал:

то-ж якщо ремонтнік не відновлював лак там де він його знімав для ремонту то це має бути видно.

Точно.Збити пломбу , розкрутити-розібрати .
План надійний як швейцарьский годинник 

Ало ,шеф ?
Майкл ,Майкл.
Ай хев е проблем 😁

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, dneprstab сказал:

Точно.Збити пломбу , розкрутити-розібрати .
План надійний як швейцарьский годинник 

Ало ,шеф ?
Майкл ,Майкл.
Ай хев е проблем 😁

Ви читати не вмієте чи що? Людина питала "якщо вскрити"

Змінено користувачем standov
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, standov сказал:

Ви читати не вмієте чи що? Людина питала "якщо вскрити"

Логіка то не ваше, не переймайтесь

Якщо вскрити... - ну нахіба вскривати і нічого не робити...дурдом сонечко

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Цитата

Якщо вскрити... - ну нахіба вскривати і нічого не робити...дурдом сонечко

Нуу, если например, увидеть "следы ремонта" то это лишний аргумент, чтобы его не брать....

 

6 часов назад, standov сказал:

Питання ціни, якщо він вам підходить по параметрам і ціна 50% від нормальної, європейської - ну тобто скажімо 350-400 евро, то *я би може і ризикнув*.

20 000 грн...написал, что там где он берёт сейчас цена:

инвертор 3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, dneprstab сказал:

Логіка то не ваше, не переймайтесь

Якщо вскрити... - ну нахіба вскривати і нічого не робити...дурдом сонечко

Кек

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Zidane сказал:

20 000 грн...написал, что там где он берёт сейчас цена

Ну хз, я 3квт в нас не натикався а 5 десь за 35 наче нема проблеми купити вже тут, чи є в вас можливість доплатити 15 і чи достатньо вам 3 то вам вирішувати. Думаю за 20 можна брати шось тут попростіше на 3квт але нове без нюансів з можливим залиттям, але то не точно 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, standov сказал:

Ну хз, я 3квт в нас не натикався а 5 десь за 35 наче нема проблеми купити вже тут, чи є в вас можливість доплатити 15 і чи достатньо вам 3 то вам вирішувати. Думаю за 20 можна брати шось тут попростіше на 3квт але нове без нюансів з можливим залиттям, але то не точно 

Доброе утро ...3квт мне подходит и специально б\у я не искал... смотрел на NetPRO Phaeton 3000 за 26.6, но появился этот кинг... в инете такие я видел за 30...

Кстати, подключился я по блютузу(12345678) и обнулил меню (всё стало по умолчанию),но 13.6 квт за всё время так и осталось...может действительно новый? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Zidane сказал:

Нуу, если например, увидеть "следы ремонта" то это лишний аргумент, чтобы его не брать....

Сліди пайки-перегріву знизу плати.Її треба повністю розібрати.
Якщо хтось шарить як знімати куди дивитись- такі питання не задають.
Тому - що неспеціаліст хоче побачити відкривши кришку...питання риторичне

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Синусоіда з виходу в онлайн-режимі (подвійне перетворення) в  Axpert King 5000 під "імпульсним" навантаженням 700вт (хз який процент має apfс але думаю невеликий)

image.png.00d0900e3aca9d6ef87ea5ec125731fe.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, standov сказав:

хз який процент має apfс але думаю невеликий

Треба струм вивести на другий канал осцилографа і тоді можна приблизно оцінити наскільки добра корекція. Ідеально для цього використовувати трансформатор струму, але в крайньому випадку і шунт піде, тим більше що цей осцилограф не має гальванічного зв'язку з мережею.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, volomoto сказал:

Треба струм вивести на другий канал осцилографа і тоді можна приблизно оцінити наскільки добра корекція. Ідеально для цього використовувати трансформатор струму, але в крайньому випадку і шунт піде, тим більше що цей осцилограф не має гальванічного зв'язку з мережею.

Шеллі на цьому каналі показує 0.7-0.9 в залежності від час і 0.9 зі сторони міста (але в інвертора заявлена корекція), хз чи можна цьому довіряти але на чистих тенах показує 0.99

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...