Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Наша нация как домостроители провалилась

henko

Рекомендовані повідомлення

В 16.01.2024 в 17:56, sesk сказал:

Все контролирующие и проверяющие органы отменили.

Це хто таке сказав? Відміна раптових перевірок не означає припинення перевірок взагалі. Якщо буде факт звернення "...з приводу..." то і прийдуть, і напишуть, і виставлять рахунків по повній. А доброзичливців зараз вистачає. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vladdi сказал:

Це хто таке сказав? Відміна раптових перевірок не означає припинення перевірок взагалі. Якщо буде факт звернення "...з приводу..." то і прийдуть, і напишуть, і виставлять рахунків по повній. А доброзичливців зараз вистачає. 

Я имею в виду по строительству. Щас даже при продаже квартиры не приходит инженер из БТИ проверить, всё ли на месте. Недавно упростили ввод в эксплуатацию многоквартирные дома. Думаю, по частным та же ситуация. Год назад писал жалобу в пожарным, что соседи застроили все общие помещения. Выписали ОСББ штраф 50 гривен. А вернуть как было? Обращайся в суд. А это денег стоит. И даже если выиграю, то не уверен, что исполнители будут физически предписание исполнять. Вильна краина,вильни люды, ёпт!

Змінено користувачем sesk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sesk сказав:

Я имею в виду по строительству. Щас даже при продаже квартиры не приходит инженер из БТИ проверить, всё ли на месте. Недавно упростили ввод в эксплуатацию многоквартирные дома. Думаю, по частным та же ситуация.

сумніваюсь ,що в приватному таку золоту жилу самі закриють)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самі ні, але колись доведеться адаптувати й законодавство під ЄС, у тому числі й будівельне - тоді можуть початися й варіанти. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, МаТраС сказал:

сумніваюсь ,що в приватному таку золоту жилу самі закриють)

Дык так и стоят дома без оформления.  А продают только сам участок без построек. Как первый раз замужем!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, sesk сказав:

Дык так и стоят дома без оформления.  А продают только сам участок без построек. Как первый раз замужем!

то це до чого сказано? стоять і продаються. 

ви про спрощене введення. я кажу, що навряд чи таке буде,бо гаск без грошей зостанеться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, МаТраС сказал:

то це до чого сказано? стоять і продаються. 

ви про спрощене введення. я кажу, що навряд чи таке буде,бо гаск без грошей зостанеться.

Я про отсутствие контролирующих органов. Слепили самострой-и продали без оформления, как участок без построек.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, sesk сказал:

Я про отсутствие контролирующих органов. Слепили самострой-и продали без оформления, как участок без построек.

Без схеми ділянки (БТІ) та землевпорядної документації "просто" оформити не вийде. Чи хтось вважає, що інженер, який намалює порожню ділянку навіть без парканів залишиться безкарним?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vladdi сказал:

Без схеми ділянки (БТІ) та землевпорядної документації "просто" оформити не вийде. Чи хтось вважає, що інженер, який намалює порожню ділянку навіть без парканів залишиться безкарним?

Парканы малевать как раз и не нужно. участок в кадастре есть-и нормально.  А вот сам дом никто не заморачивается оформлять. Это дорого и должно соответствовать всяким СНИПАм. А потом спрашивают, шо за нация рукожопов?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.01.2024 в 15:46, sesk сказал:

участок в кадастре есть-и нормально

Чого ж нормально? Сплачувати штрафи за самовільне будівництво? В бюджеті зараз вітер дме, тому архбудінспекція залюбки буде обробляти розумників. Для початку випишуть адміністративку на 850 грн. А потім немає проблем оформити і 108000 грн (18 мінімалок). До того ж закон не обмежує ані кількість таких постанов, ані термін їх "дії", тобто, кожного місяця-двох можливо отримувати рішення іменем України. Я собі оформив, як то кажуть, все до останнього цвяха, і сплю спокійно. Ніяких проблем це не склало, і хабарів ніяких теж не давав, бо все було зроблене нормально, а документи сам всюди носив. Лише довелось архітектора самотужки на місце возити, бо там строк очікування їх штатного візиту був аж занадто великий.

В 19.01.2024 в 15:46, sesk сказал:

А вот сам дом никто не заморачивается оформлять. Это дорого и должно соответствовать всяким СНИПАм.

Я не думаю, що платити по 2800 баксів то дуже дешево навіть для багатих Піннокіо. Тому, у випадку бажання, зібрати в будь-якому районі видимі кошти в бюджет то зовсім невелика проблема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дом для себя стоит оформлять. А на продажу-лишние расходы. Сам дачу продавал . Никто ничего не проверяет. А заход на участок без разрешения собственника-вторжение на частную собственность, уголовка. Никто никаких штрафов наложить не может! 

Поэтому и строят свинарники, о чем ТС и вещает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...