Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як зашити стіну під сходами

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Під сходами хочемо зробити кладовку, попередньо планували вимурувати стіну з газобетону, але хотілося б якось залишити відкритим простір знизу сходів збоку з середини кладовки. Тобто щоб стіна збоку йшла не від підлоги. На стіньці сходів в подальшому треба буде кріпити перило.

Реально зафіксувати профілі для гіпсокартону лише на бетонному марші і зашити не до низу? Чи зробити частину з профільної труби для міцності конструкції?

 

Screenshot_20231019_213305_QuickPic.jpg

Screenshot_20231019_213515_QuickPic.jpg

Screenshot_20231019_220407_QuickPic.jpg

20231019_225615.jpg

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После того как зашьете, по лестнице ничего габаритного на второй этаж не занесете, учтите это.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

После того как зашьете, по лестнице ничего габаритного на второй этаж не занесете, учтите это.

Так ширина сходів 1 м, площадка також. В будинку двері не більше 1 м в ширину. Якщо так то і в будинок не занести, чи як? 

Меблі ж всі збираються на місці, що може бути таке габаритне?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Domikv сказав:

Реально зафіксувати профілі для гіпсокартону лише на бетонному марші і зашити не до низу? Чи зробити частину з профільної труби для міцності конструкції?

 

20231019_225615.jpg

У мене зроблено саме так тільки каркас сходів металевий. 3тій рік ніби все ок перилка у гіпс вкручені на моллі. Єдине що я би напевно порадив зашивати в два гіпса при наймі з боку сходів

Змінено користувачем vladimir_vro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Domikv сказал:

Меблі ж всі збираються на місці, що може бути таке габаритне?

Матрас 2-х спальный, холодильник и пр.

Я в обще противник лестниц-тоннелей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, DimaF сказал:

Матрас 2-х спальный, холодильник и пр.

Я в обще противник лестниц-тоннелей.

так а чого матрас 2м не занести, його ж вертикально несуть? холодильник зверху не плануємо, але він теж 70 см на 170 макс..чого ні? Все рівно ж ширина відкритого маршу з балясинами буде така сама.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, vladimir_vro сказал:

У мене зроблено саме так тільки каркас сходів металевий. 3тій рік ніби все ок перилка у гіпс вкручені на моллі. Єдине що я би напевно порадив зашивати в два гіпса при наймі з боку сходів

так гіпс планували 2 шари, а ви коли зашивали, доводили гіпс до самого верху сходинок, чи як?

Screenshot_20231020_111720_QuickPic.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Domikv сказав:

так гіпс планували 2 шари, а ви коли зашивали, доводили гіпс до самого верху сходинок, чи як?

 

ввечері зроблю фото. Зашито лише між маршами, під сходами у мене топочна і там гарно розмістились стабілізатори водоакумулятори і купа орізного барахла.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Domikv сказал:

так а чого матрас 2м не занести, його ж вертикально несуть? холодильник зверху не плануємо, але він теж 70 см на 170 макс..чого ні? Все рівно ж ширина відкритого маршу з балясинами буде така сама.

Я перед тем як опорядження сходів робити замовив і заніс каркаси ліжок, на які матрац лягає, бо вони не розбірні, та і самі ліжка теж. Одне ліжко 2х2м, - точно не занеслиб після опорядження. А з меблями дійсно проблем не буде - по їх можна вже на другому поверсі збирати. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Malchish сказав:

Я перед тем як опорядження сходів робити замовив і заніс каркаси ліжок, на які матрац лягає, бо вони не розбірні, та і самі ліжка теж. Одне ліжко 2х2м, - точно не занеслиб після опорядження. А з меблями дійсно проблем не буде - по їх можна вже на другому поверсі збирати. 

Хм у мене матриси 2х2 і 2 шт 2х1.5 піднялись без проблем, каркаси ліжка аналогічно. Ширина маршів 1.2м нижні і 1м верхній.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vladimir_vro сказал:

Хм у мене матриси 2х2 і 2 шт 2х1.5 піднялись без проблем, каркаси ліжка аналогічно. Ширина маршів 1.2м нижні і 1м верхній.

А каркаси ліжка у всіх не розбираються? Не уявляю як це все заносять тим, у кого вузькі сходи з забіжними ступенями, або винтові.

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, Domikv сказав:

хотілося б якось залишити відкритим простір знизу сходів збоку з середини кладовки

Однозначно ТАК потрібно робити. У гарріпотерній місце лишнім не буває 🙂

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ост так воно вигляда зовні

photo_2023-10-20_16-56-18.thumb.jpg.a70286afd74ede1c9de704e294bdfa18.jpg

а це гаріпотерна ззсередини

871029127_photo_2023-10-20_16-56-18(2).thumb.jpg.2d4abdc22fb7c80e6b17ca2e8c2c4151.jpg

До каркасу кріпилась рейка щоби вий ти на площину стіни другого поверху

1781242081_photo_2023-10-20_16-56-18(3).thumb.jpg.63b35df95eaa5e84165049702a6603e5.jpg1817303491_photo_2023-10-20_16-56-18(4).thumb.jpg.e05022ff1aea5aa1895bff6231a9e939.jpg

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шов гіпса закрили фальш косоуром із сосни брашованої

photo_2023-10-20_17-02-12.thumb.jpg.e2207eb20971e2e2b7601074a1190c9d.jpg

Змінено користувачем vladimir_vro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Domikv сказав:

А каркаси ліжка у всіх не розбираються? Не уявляю як це все заносять тим, у кого вузькі сходи з забіжними ступенями, або винтові.

є два варіанта, з металевим каркасом: він цільняковий і ламелі вже закріплені у мене таке двохспальне. І є повністю дерев"яні, там в принципі, каркас збірний і ламелі вкладаються в паз. У мене такі полуторки у дівчат, з ними взагалі проблем не було.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, vladimir_vro сказал:

Ост так воно вигляда зовні

photo_2023-10-20_16-56-18.thumb.jpg.a70286afd74ede1c9de704e294bdfa18.jpg

а це гаріпотерна ззсередини

871029127_photo_2023-10-20_16-56-18(2).thumb.jpg.2d4abdc22fb7c80e6b17ca2e8c2c4151.jpg

До каркасу кріпилась рейка щоби вий ти на площину стіни другого поверху

1781242081_photo_2023-10-20_16-56-18(3).thumb.jpg.63b35df95eaa5e84165049702a6603e5.jpg1817303491_photo_2023-10-20_16-56-18(4).thumb.jpg.e05022ff1aea5aa1895bff6231a9e939.jpg

Класс, ми точно такі самі сходи плануємо )) Дякую

По фото трохи не зрозуміло, з чого зроблений сам каркас, це гіпсокартонний металопрофіль, дерево, труби? А металеві рейки якого розміру?

І нормально ж занесли 2*2 ліжко, бо у нас теж таке планується, площадка десь 1*2? Я так розумію проблема може виникнути лише при розвороті на площадці.

Змінено користувачем Domikv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Domikv сказав:

Класс, ми точно такі самі сходи плануємо )) Дякую

По фото трохи не зрозуміло, з чого зроблений сам каркас, це гіпсокартонний металопрофіль, дерево, труби? А металеві рейки якого розміру?

І нормально ж занесли 2*2 ліжко, бо у нас теж таке планується, площадка десь 1*2? Я так розумію проблема може виникнути лише при розвороті на площадці.

каркас сходів металева труба січення уже не пам"ятаю, до каркасу сходів прикручена дерев"яна рейка для того щоби на площину стіни другого поверху вийти (там трохи на етапі проекту промахнулись із стінами тож вузол трохи кострубатий вийшов), а далі вже як стандартна перегородка з гіпса, профілі гіпс і в середині ватою закладені.

так винести на верх крупногабарит не проблема, піднімається до площадки а потім перекидається через перила на другий марш (висоти там до стелі другого поверху багато)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, vladimir_vro сказал:

каркас сходів металева труба січення уже не пам"ятаю, до каркасу сходів прикручена дерев"яна рейка для того щоби на площину стіни другого поверху вийти (там трохи на етапі проекту промахнулись із стінами тож вузол трохи кострубатий вийшов), а далі вже як стандартна перегородка з гіпса, профілі гіпс і в середині ватою закладені.

так винести на верх крупногабарит не проблема, піднімається до площадки а потім перекидається через перила на другий марш (висоти там до стелі другого поверху багато)

Ні, я не про каркас сходів, у мене сходи бетонні. Цікавить каркас стіни, його теж зверху знизу, може вертикальні направляючі робили з труб? Чи просто звичайний гіпсокартонний профіль крутили?

І перило закріпили теж на гіпсокартонний профіль чи в тих місцях труба?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Domikv сказав:

Ні, я не про каркас сходів, у мене сходи бетонні. Цікавить каркас стіни, його теж зверху знизу, може вертикальні направляючі робили з труб? Чи просто звичайний гіпсокартонний профіль крутили?

І перило закріпили теж на гіпсокартонний профіль чи в тих місцях труба?

каркас стіни з гіпсокартонного профілю. Перилка в гіпсі, прикручені на моллі, саме через перилка робив би подвійний гіпс, але і так ніби тримається норм

Змінено користувачем vladimir_vro
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, vladimir_vro сказал:

каркас стіни з гіпсокартонного профілю. Перилка в гіпсі, прикручені на моллі, саме через перилка робив би подвійний гіпс, але і так ніби тримається норм

я вибачаюсь, а що таке моллі, перший раз чую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Domikv сказав:

я вибачаюсь, а що таке моллі, перший раз чую

У мене на них і телефізор і кухня висить правда там кругом два гіпса

image.png.dac03caa20a364d0d7b3a74e0ec934b4.png

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.10.2023 в 22:04, Domikv сказал:

Під сходами хочемо зробити кладовку, попередньо планували вимурувати стіну з газобетону

Screenshot_20231019_213305_QuickPic.jpg

А обовʼязково все зашивати?
я під сходовим майданчиком зробив кладовку з деревʼяних жалюзів,

IMG_1439.thumb.webp.6dfb04404bfe84e40f7be65b5fe6aa8a.webp
з отаких

а під самим сходами жили мої собачки.

зараз там іноді «живе» пилосос, поки не знайду нову «дитинку»

Так і просторо, і світло і не давлять сходи, але то моє бачення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, vladimir_vro сказав:

саме через перилка робив би подвійний гіпс

А вкарячити закладну для надійності? Марудно? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, i.may сказав:

А вкарячити закладну для надійності? Марудно? 

теж гарний варіант, але у мене між зашивкою гіпсом і фінішом оздоблення було 2 роки, нажаль, тож тре було наперед знати де ті перилка будуть. Ну або закладну можна було робити з іншого боку стіни якщо там краса не важлива. Але у мене там уже булі труби рпрокладені, тож вирішив ризикнути на моллі але як не дивно воно ок навіть в один гіпс

Змінено користувачем vladimir_vro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
В 22.10.2023 в 08:56, i.may сказал:

А вкарячити закладну для надійності? Марудно? 

Дійсно питання яку закладну і як зробити, щоб потім не промахнутися. Оздоблення буде ще не скоро, перила і їх кріплення теж, як зрозуміти де робити закладні? Точний проект сходів ніхто не робить, все по місцю все. Вже думаю може газоблоком простіше, щоб точно не було проблем з кріпленням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...