Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

SOFT для проектування будинку

Yava

Рекомендовані повідомлення

23 хвилини тому, standov сказав:

o_O. Не бачу жодної проблеми з наявністю мийки під вікном та жодного зв'язку того із грунтом, але я не архитектор )

Не знаю як архітектор, а от вищезгаданий інженер зрозуміє про що мова... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, i.may сказал:

Не знаю як архітектор, а от вищезгаданий інженер зрозуміє про що мова... 

та здається ніхто не зрозумів )

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, standov сказав:

та здається ніхто не зрозумів )

Серед "нікого" просто не було профільних спеців. 😉

Якщо цікаво - то в ДБН по зовнішній каналізації. Там і про уклони самоплинних трубопроводів і про поворотно-ревізійні колодязі...

Хоча... Можна знайти і варіанти недотримання норм.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, i.may сказав:

в ДБН по зовнішній каналізації

Яким боком вона до внутрішньої, скажімо на 8 та 9 поверсі повинні бути однакові кухні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, normal сказав:

Яким боком вона до внутрішньої, скажімо на 8 та 9 поверсі повинні бути однакові кухні?

А яким боком дев'ятиповерхівка до теми про "проект приватного будинку"? 😁 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це вам питання, бо ні кількість поверхів, не розташування сантехнічних приладів ніяк не пов'язані з глибиною промерзання грунту чи його рельєфом, так само як і місце телевізора не прив'язане до місця трансформатору

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, i.may сказал:

просто не було профільних спеців. 

один здається був, наговорив якоїсь дичини з книжки 50го року

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, standov сказав:

один здається був, наговорив якоїсь дичини з книжки 50го року

Нє, то були радянські СніП 84-го 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, i.may сказал:

Нє, то були радянські СніП 84-го 😉

які не мають жодного відношення до розташування мойки в приватному домогосподарстві )) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, normal сказав:

Це вам питання, бо ні кількість поверхів, не розташування сантехнічних приладів ніяк не пов'язані з глибиною промерзання грунту чи його рельєфом, так само як і місце телевізора не прив'язане до місця трансформатору

1 хвилину тому, standov сказав:

які не мають жодного відношення до розташування мойки в приватному домогосподарстві )) 

Ви, панове, не розумієте, що внутрішня 50-ка мийки має потрапити у зовнішню 110-ту. І бажано в стояк за унітазом - це оптимально. І кожна повинна мати свій нормативний уклон. Тому і збирають усі "мокрі точки" в одну зону.

А якщо вони в різних кутах, то мийку, можливо, доведеться виводити по колу, ззовні... 

Як ви пропонуєте вивести мийку "Б" у септик "В"?

Без імені.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, i.may сказал:

Як ви пропонуєте вивести мийку "Б" у септик "В"?

 

ви, блін, ща це не шуткуєте? 
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лет мі шоу ю а літл мєєєджик. Подивіться де випуск, де крайня точка по першому поверху, які розміри того всього, відмітки висоти по приборам та проекціям - можливо це вас наштовхне на дуже просту ідею.
image.thumb.png.d46c25f4baa276ac1aa3d6bc6dc18628.png

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, i.may сказал:

А якщо вони в різних кутах, то мийку, можливо, доведеться виводити по колу, ззовні

о_О можна ще через сусідів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, standov сказав:

Подивіться де випуск, де крайня точка по першому поверху, які розміри того всього

Усе це гуд, при ув'язці усіх факторів.

Покажіть мені, для розширення світогляду, трасу ТАМ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, i.may сказал:

Усе це гуд, при ув'язці усіх факторів.

Покажіть мені, для розширення світогляду, трасу ТАМ.

вам проект зробити? так он мій проект розверніть на 90 градусів і буде вам "ТАМ", навіть ще гірше бо в мене метрів 15 між останнім прибором по першому поверху та випуском. Робили люди *за гроші*.
 

В новому приватному будинку на етапі проектування - закласти канашку по першому поверху можна тупо будь-де. На другому поверсі можуть бути нюанси і то більше не про рівні та ухили а про архітектуру, але на першому на етапі проектування жодних обмежень

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, i.may сказав:

Покажіть мені, для розширення світогляду, трасу ТАМ

Там траса йде напряму у підлозі, але від Б до А всього 10м по периметру, ухил потрібен 2см\м, значить достаньо різниці 20см, а сіфон з мийки виходить з висоти більше 50см, тобто можна зробити штробу і провести каналію по зовнішній стіні, але у вашому вигаданому випадку це неможливо, бо кругом заважають двері. Особисто я при реконструкції зі спальні зробив кухню не трогаючи зовнішню каналізацію та вигрібну яму, за таким самим принципом - провів 10м каналії (100мм!) у стіні від Б до А і все чудово працює :)

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підказую, в новому будинку, на етапі проектування у вас є вниз приблизно 12тис км теплого простору

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, normal сказав:

але у вашому вигаданому випадку це неможливо

Ото ж бо - неможливо. І це не моя вигадка, а реального архітектора... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, standov сказав:

підказую, в новому будинку, на етапі проектування у вас є вниз приблизно 12тис км теплого простору

Цитата

закласти канашку по першому поверху можна тупо будь-де

Обнадійливо, але в деталях незрозуміло як воно, у любому випадку, зростеться по рівням з септиком... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, i.may сказал:

Обнадійливо, але в деталях незрозуміло як воно, у любому випадку, зростеться по рівням з септиком... 

зростеться так само, бо в вас вхід в септик не може бути вище рівня промерзання. На прикладі відмітки -1.5 (як в проекті вище) у вас за нормативного 2% уклону є місце на 75 метрів каналізації, а ще у вас каналізація по точкам не обов'язково має бути в мінусі, плюс сам будинок майже ніколи не має відмітку чистового полу в 0. Тож ви вигадуєте проблеми де їх нема, і для вирішення цих вигаданих проблем не "дозволяєте" людині мати мийку там де вона хоче 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, i.may сказал:

Ото ж бо - неможливо. І це не моя вигадка, а реального архітектора... 

реальний архитектор а мийку в острові зробити не зможе..якийсь нереальний архітектор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, standov сказав:

реальний архитектор а мийку в острові зробити не зможе..якийсь нереальний архітектор

Взагалі мова про те чи можна самому зробити ескізний в Sweet Home 3D чи SketchUp, чи треба до таки РЕАЛЬНОГО АРХІТЕКТОРА!?  😉

Як на мене, при наявності загально-технічних знань, - можна.

Цитата

Загальна архітектура, розташування меблів, техніки, розеток, опалення, вода, кондиціонери тощо.

Крім вентиляції та канальї.

Хіба що компановка дозволяє зробити один випуск.

 

Без імені.png

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мова про то що ви вкинули в тему тезу про то що розташування каналізації в  приватному будинку відрізняє  рівень проектувальника. Вам пояснюють що це в приватному будинку лише забаганка замовника/власника є вирішальною. Все інше другорядне. А самому можна в теорії майже все, в мене 90% інженерки спроектовано та виконано моїми власними руками. (виключення  фактично нульовий рівень каналізації бо копати землю то не моє)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, standov сказав:

Вам пояснюють

Особливо фахово про 2 см/м для внутрішньої. 😉

10 годин тому, standov сказав:

А самому можна в теорії майже все

Можна, мабуть. У мене особисто лише сумніви по зовнішній канальї. Наскільки ризиковано планувати випуски без фахової посадки будинку та аналізу геології та рельефу. Септик потім треба посадити глибше, а під нимг раніт чи пливун...

Спец правильно вище сказав

Цитата

Я просто з досвіду знаю у що це потім вилазить. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, seyvalter сказав:

А всі ваші інсинуації з меблями полетять коту під хвіст як тільки вам попаде акційний холодильник з трошки іншими габаритами ніж ви думали.

"Трошки інщими" будуть бази кухонного гарнітуру - і но проблем!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...