Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Один колектор на 4 поверхи теплої підлоги

Vstar

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, Domikv сказал:

протерм, то автоматику треба виключно вайлант ставити бо не візьмуть на гарантію?

Не обязательно.

И не факт, что автоматика Вам нужна, она есть в самом котле + любой термостат (с сухим контактом).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Domikv сказал:

А що по мін. треба, щоб мати можливість регулювати :

 

Писать очень долго, а выглядит вот так.

-c5064.jpg

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вайлант и протерм можно уже списывать в утиль.

Там насосы новые, пластмассовые, летят как семечки. Замена блочная за уйму денег.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Domikv сказал:

маєте на увазі не треба насос окрім котлового?

А що по мін. треба, щоб мати можливість регулювати :

1) хоча б весь 2й поверх окремо від 1го поверха?

2) окремо по кожному контуру, чи группі контурів, якщо в 1й кімнаті 3 контури наприклад

як робив я (у мене мансарда з батареями + перший поверх всюди тепла підлога і один котел на це все без додаткових насосів) на гребінці теплої підлоги виставити росходоміри приблизно по середині, на батареях/рушникосушках на мінімальну циркуляцію виставити на регулювальних кранах. Цим я добився щоб тепла вода пішла в підлогу (а не тільки в батареї де гідравлічний опір менший набагато) дивитеся як прогріваються зворотні трубки з теплої підлоги і де потрібно зменшуєте / збільшуєте протік. Задача такими маніпуляціями зрівняти у всіх кімнатах температуру до котрібної вам. Потім я це повторив з батареями. В кінці ставиться термостат в еталонній кімнаті (у мене це кухня) і котел регулюється тільки ним і більше ніяких маніпуляцій в основному не треба, бо я виставив в кладовках мінімально потрібну температатуру, в спальні свою, в прихожій і ванні по більше, щоб було комфортно йти в душ і сушити взуття і тд. Якщо вам потрібно буде другий поверх окремо регулювати, то я би там на гребінці поставив кран на подачі, щоб ним можна було ввесь поверх "приглушити", а по-кімнатно я би не заморочувався, достатньо раз відрегулювати. Це мені зайняло один день разом з заповненням водою системи, потім я приїхав через тиждень в будинок, трохи підкрутив де треба і так користуюся вже 2 роки без будь яких коректив) якщо є тепловізор, він сильно спросить задачу, мені спростило що у мене на кожній вітці в гребінці є датчки температури)

ps. Сантехніки які мені паяли труби ,казали що це не запрацює і треба триходовий, насос і тд. Все ідеально працює від конденсаційного газового протерма, в ідеальному режимі для його роботи) якщо би я послухав їх, я би попав на гроші при монтажі і котел би працював в неоптимальному (високотемпературному режимі) мої висновки з цього, треба розбиратися у всьому самому, або шукати компетентних людей для монтажу)

Змінено користувачем ups-q3
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...