Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поклейка вінілу на напівсуху стяжку

SoulD

Рекомендовані повідомлення

Поділіться досвідом, чи великі ризики, якщо поклеїти кварцвініл відразу на напівсуху стяжку? Без заливки нівеліру. Стяжка виконана якісно, рівна, гладка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поклеїти можна. Але майте на увазі, на вінілі пролізуть всі нерівності , пісок і раковини, які на ній є.

Якщо реально дуже гладка і що важливо - міцна, то все буде ок.

Але я такої напівсухої не бачив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, SoulD сказал:

Поділіться досвідом, чи великі ризики, якщо поклеїти кварцвініл відразу на напівсуху стяжку? Без заливки нівеліру. Стяжка виконана якісно, рівна, гладка.

Дуже обережно підбирайте майстрів, якщо вирішите лити нівелірку. Часто після заливки нівелюючої маси, поверхня стає як пральна дошка.

Да і по міцності треба дивитися. Не можно на слабку стяжку лити зверху більш міцну. Бо потім відірве вініл разом з нівеліром і шматками полусухої стяжки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.11.2023 в 13:30, SoulD сказал:

Поділіться досвідом, чи великі ризики, якщо поклеїти кварцвініл відразу на напівсуху стяжку? Без заливки нівеліру. Стяжка виконана якісно, рівна, гладка.

Нівелірка не є панацеєю. Стяжка повинна бути сухою міцною та рівною. Процарапайте гвіздком поверхню - якщо рихла - пролийте Просфасом для зміцнення, якщо міцна - грунт рекомендований до клею нанесли і клеїте покриття

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за поради! Ще думаю чим заповнити терморозриви в підлозі перед поклейкою вінілу. Бо може вініл прогибатись в ціх місцях. Ширина швів ~1 см,  глубина ~5 см. Як варіант закласти демферну стрічку і замазать герметіком/силіконом. Може бути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деформаційні шви повинні проходити і через оздоблення,тому рівно посередині робите 2-3 мм зазор і заповнюєте його герметиком в колір вінілі.Правда Вам зробили велике западло стяжечники,занадто широкий шов,тому я б спочатку звузив його до тих самих 2-3 мм,а після укладки вініла заповнив герметіком заподліцо з вінілом.

Справа в тому,що як і 99% усіх замовників,Ви звісно захочете клеїти вінілі всплошну,але деформаційний шов таки буде працювати,вініл буде трохи розтягуватися,а ось при обратному русі виникне невеличкий мікрогорбик,і років через 3-5 Ви його витрете ногами і там буде явно видно світлішу полосу шириною 5-10 мм.Я вже такого надивився,тому усім і рекомендую не гратися з клеями,а брати замковий вінілі.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, мастерок сказал:

Деформаційні шви повинні проходити і через оздоблення,тому рівно посередині робите 2-3 мм зазор і заповнюєте його герметиком в колір вінілі.Правда Вам зробили велике западло стяжечники,занадто широкий шов,тому я б спочатку звузив його до тих самих 2-3 мм,а після укладки вініла заповнив герметіком заподліцо з вінілом.

Справа в тому,що як і 99% усіх замовників,Ви звісно захочете клеїти вінілі всплошну,але деформаційний шов таки буде працювати,вініл буде трохи розтягуватися,а ось при обратному русі виникне невеличкий мікрогорбик,і років через 3-5 Ви його витрете ногами і там буде явно видно світлішу полосу шириною 5-10 мм.Я вже такого надивився,тому усім і рекомендую не гратися з клеями,а брати замковий вінілі.

Людина, яка буде клеїти вініл пропонує термошви заповнити сумішшю mapei planapatch + добавка mapei latex plus. Але вартість цих двух позицій ~5 000 грн за один мішок суміші та 10 літрів добавки latex. Чи варто такі дорогі матеріали використовувати в цьому узлі? В компанії по продажу вінілу порадили в термошви закласти демферну стрічку+силікон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Передайте Вашому майстру що він дєбіл!!!

А ось магазин каже діло.Ще раз наголошую,Ваша проблема це занадо широкий шов,тому я б спочатку його звузив чимось твердим +3 мм вспіненого поліетилену,це можу бути звичайний підстил для ламінату,а потім верх над вспіненим поліетиленові заподліцо з вінілом заповнив кольоровим герметиком.Щось тверде,це що знайдеться під рукою,можливо плитка облицювальна 6-7 мм посаджена вертикально в шов на любий клей чи силікон і підрізанна заподлицо зі стяжкою.

Screenshot_20231129-155815_Chrome.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.11.2023 в 16:04, мастерок сказал:

Передайте Вашому майстру що він дєбіл!!!

А ось магазин каже діло.Ще раз наголошую,Ваша проблема це занадо широкий шов,тому я б спочатку його звузив чимось твердим +3 мм вспіненого поліетилену,це можу бути звичайний підстил для ламінату,а потім верх над вспіненим поліетиленові заподліцо з вінілом заповнив кольоровим герметиком.Щось тверде,це що знайдеться під рукою,можливо плитка облицювальна 6-7 мм посаджена вертикально в шов на любий клей чи силікон і підрізанна заподлицо зі стяжкою.

Screenshot_20231129-155815_Chrome.jpg

Дякую за пораду! Уточню - в мене тепла підлога. Я так розумію що поради залишаються такими ж?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так,поради ті самі,а своєму майстру передайте що він дважди дебіл,бо якщо навіть в звичайних підлогах категорично не можно знерухомлювати деформаційни шви,то в теплих підлогах це взагалі піз...ец.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.11.2023 в 14:46, SoulD сказал:

Людина, яка буде клеїти вініл пропонує термошви заповнити сумішшю mapei planapatch + добавка mapei latex plus. Але вартість цих двух позицій ~5 000 грн за один мішок суміші та 10 літрів добавки latex. Чи варто такі дорогі матеріали використовувати в цьому узлі? В компанії по продажу вінілу порадили в термошви закласти демферну стрічку+силікон

Компания Mapei не согласна с ним.

11.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...