Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання по ПЗВ (УЗО)

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть, бо чую різні думки

1) Чи треба ставити ПЗВ на вуличні розетки (через хибні спрацювання) ? Якщо так, 30 мА?

2) Якщо є 3 фазна розетка для зарядки авто можна її об'єднати на одному ПЗВ з іншими споживачами (плита, тепл. насос)  чи робити окреме 3ф ПЗВ?

3) Все, що підключено в котельні має бути захищене ПЗВ? (котел, косв. бойлер, тепловий насос, гребінка, водопідготовка тощо)

4) Яке ПЗВ обрати для санвузла 30 мА чи 10мА?

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Domikv змінив заголовок на Питання по ПЗВ (УЗО)
3 часа назад, Domikv сказал:

Підскажіть, бо чую різні думки

1) Чи треба ставити ПЗВ на вуличні розетки (через хибні спрацювання) ? Якщо так, 30 мА?

2) Якщо є 3 фазна розетка для зарядки авто можна її об'єднати на одному ПЗВ з іншими споживачами (плита, тепл. насос)  чи робити окреме 3ф ПЗВ?

3) Все, що підключено в котельні має бути захищене ПЗВ? (котел, косв. бойлер, тепловий насос, гребінка, водопідготовка тощо)

4) Яке ПЗВ обрати для санвузла 30 мА чи 10мА?

1. Я ставлю. Якщо хороша вулична розетка, хороша переноска і справний прилад який туди вмикається, то тоді звідки візьмуться хибні спрацювання. А якщо і десь спрацює, то це як правило окрема гілка, яка ні нащо не впливає.

2. Я б робив окремо. Не сильно б'є по бюджету. 

3. Залежить від сантехніка. Як він скаже. Деякі сантехніки категорично проти ПЗВ на цих ділянках. Бо дійсно можуть бути хибні спрацювання, тоді до них дзвонять і компосують мозги.

P.S на котел обов'язково ПЗВ, без нього на гарантію не візьмуть і не запустять. Може не у всіх фірмах такі вимоги, не впевнений.

4. Вистачає 30мА. Але якщо у Вас чутливий організм і Ви переживаєте то ставте 10мА.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Energon сказал:

1. Я ставлю. Якщо хороша вулична розетка, хороша переноска і справний прилад який туди вмикається, то тоді звідки візьмуться хибні спрацювання. А якщо і десь спрацює, то це як правило окрема гілка, яка ні нащо не впливає.

2. Я б робив окремо. Не сильно б'є по бюджету. 

3. Залежить від сантехніка. Як він скаже. Деякі сантехніки категорично проти ПЗВ на цих ділянках. Бо дійсно можуть бути хибні спрацювання, тоді до них дзвонять і компосують мозги.

P.S на котел обов'язково ПЗВ, без нього на гарантію не візьмуть і не запустять. Може не у всіх фірмах такі вимоги, не впевнений.

4. Вистачає 30мА. Але якщо у Вас чутливий організм і Ви переживаєте то ставте 10мА.

Дякую

1.  А автоматичні ворота теж треба на ПЗВ?

3. У нас нажаль ще котельні немає, не знаю хто саме буде її робити, а щиток вже збираємо. От і не знаю, що там мудрити., як варіант поки поставити, а далі буде видно.

4. Та більше переживаю за дітей.

Не підкажете ще на вводі на весь будинок краще ставити автомат 4 полюси чи 3 полюси? Багато хто ставить 3 полюси, але ж з точки зору безпеки в ситуації, коли десь на лінії сталася аварія і на нейтралі раптом з'явилася напруга, при вимкненні такого автомату залишаються ризики отримати удар.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Domikv сказал:

 

Не підкажете ще на вводі на весь будинок краще ставити автомат 4 полюси чи 3 полюси? Багато хто ставить 3 полюси, але ж з точки зору безпеки в ситуації, коли десь на лінії сталася аварія і на нейтралі раптом з'явилася напруга, при вимкненні такого автомату залишаються ризики отримати удар.

Я 4полюси ставлю. Крім як вимикання всього, що заходить в квартиру чи будинок, зручно збирати щитову)

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

УЗО стоит на все потребители. Включая уличные розетки. Одна из них защищена УЗО 10мА. К ней насос бассейна подключен. И электрокосилкой через нее пользуюсь.

Были сработки и на насос - (где-то внутри пробивать начало - заменил его полностью) и на повреждённый удлинитель для косилки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...