Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Доводчик на вхідні МП двері

standov

Рекомендовані повідомлення

Вхідний МП блок (не балконного а саме вхідного виконання) з автоматичним замком, діти і дружина гупають ними так що прям довелося на фасадній сирене датчик відриву вимкнути. Думаю поставити доводчик, пішов дивитися що є на ринку і зрозумів що не розумію як обирати, поради досвід будуть не зайвими

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підбирайте по максимальній ширині і вазі стулки. З виробників рекомендую GEZE, GU, DORMA. Ніби непагані RYOBI.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Алік сказал:

Підбирайте по максимальній ширині і вазі стулки. З виробників рекомендую GEZE, GU, DORMA. Ніби непагані RYOBI.

Як дізнатися вагу стулки? 220*90 алюпаст 4000 зі склопакетом.

в них усих "кінематика" однакова? Ну тобто мені не дуже потрібно щоб воно само закривалося (з тим нема проблем) мені треба щоб воно в останній момент ставало пружним і може само дотягували, чи вони усі такі+-?

17027186366258963257053715909714.jpg

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так воно і буде, все регулюється на місці, чим дорожчий доводчик тим мʼякше буде при роботі, але й є певні незручності після встановлення.

вибір невеликий, Дорма або GEZE

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, standov сказав:

Як дізнатися вагу стулки? 220*90 алюпаст 4000 зі склопакетом.

в них усих "кінематика" однакова? Ну тобто мені не дуже потрібно щоб воно само закривалося (з тим нема проблем) мені треба щоб воно в останній момент ставало пружним і може само дотягували, чи вони усі такі+-?

 

Двокамерний пакет з трьох четвірок важить 30 кг/м2, метр армування стулки - нехай 3 кг, ще 1-2 кг метр профілю, разом грубо біля 80 кг стулка. В принципі, достатньо буде дотягувача до 80 кг - це 4 клас. Якщо хочете з ковзною тягою, то вона зменшує клас на одиницю, тобто ідентичний дотягувач уже буде 3 класом, треба брати потужніший.

Ось тут почитайте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, standov сказал:
9 часов назад, Фрай сказал:

але й є певні незручності після встановлення.

які саме?

Чим дешевший дотягувач тим більше незручностей, неможливо залишити двері відчиненими та й не можна підпирати й тримати відчиненими без зняття тяжки і ще дрібне.

А більш дорогі моделі вже дають більш комфорту, затримка в часі чи плавний ход або взагалі можно залишати під певним кутом.

Здебільшого недорогі моделі ламаються від неправильного користування і головна причина це коли тримають двері відчинені, а така ситуація виникає дуже часто.

В результаті починаються постійні танці з бубном (регулюванням) коли двері починають швидко зачинятись і грюкати чи навпаки буде працювати повільно і не дотягувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доповню пару моментів

в дешевих олива має велику залежність від температури - на літо налаштували - взимку "тормозить", не дотягує, налаштували на холод - влітку грюкає....

Але саме головне - спитайте в виробника дверей чи є там якийсь підсилювач, в якому будуть триматися гвинти, або придеться сверлити наскрізь, з металевою пластиною на зворотню сторону та втулками, бо з тонкого металу або простого пластіку гвинти вириває дуже швидко...

будьте готові що для відкривання також потрібно буде прикладати зусилля.

WIN_20231217_04_03_04_Pro.jpg

WIN_20231217_04_01_39_Pro.jpg

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...