Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Новачок в будівництві. Допоможіть з відводом води від дому.

Roman Pelypets

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.  
Маю ділянка, яка стоїть в низовині. Після зими, коли тане сніг з усіх сторін стікає вода і утворюється озерце. 
Планував, що просто вирівняю ділянку і зроблю невеликий нахил, щоб воду йшла на дорогу. Але проблема в тому, що дорогу не йде далі в низ, а піднімається вгору, відповідно є ризики, що вся вона буде стояти на дорозі біля будинку.

Зараз не можу почати робити фундамент тому, що вода стоїть і земля волога. Хотів би якось пришвидшити процес. Потенційно, це траншея від найнижчої точки ділянки(це кінець ділянки) і невеликийколодязь(на початку ділянки,  де в майбутньому буде септик також) куди вода буде сходитися. 
Підкажіть, будь ласка, це єдиний оптимальний варіант, щоб забрати воду з ділянки зараз, а в майбутньому під'єднати туди дощові води?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Roman Pelypets сказал:

Підкажіть, будь ласка, це єдиний оптимальний варіант, щоб забрати воду з ділянки зараз

Будь-які поради будуть зайвими без плану ділянки та прилеглої місцевості с висотними відмітками... 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже робив геологію. Проблема зараз в тому, що як сніги стануть все стікається в одну точку. 
Хочу пришвидшити початок будівництва, щоб підсушити землю. Потенційно, це траншея від найнижчої точки ділянки(це кінець ділянки) і невеликийколодязь(на початку ділянки,  де в майбутньому буде септик також) куди вода буде сходитися. 

Але хочу порадитися ще тут - чи то буде оптимальним рішенням, можливо хтось по-іншому робив

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли є геологія, то робим водопониження, ваша калюжа на сугленках то її пробити треба

Змінено користувачем yrport
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Roman Pelypets сказал:

"пробити треба"

Він мае на увазі, що для початку треба спробувати чимось пробити або просвердлити шар глинястих грунтів, які можливо там присутні...

Але я б на вашему месте просто б зробив підсипку любим пісчаним грунтом до рівня дорогі , можна даже трохи висче...вода сама знайде , куди стікати... По-любому вам прийдеться це рано чи пізно робити ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Roman Pelypets сказал:

Якщо цього буде достатньо

Screenshot_1.png

До речи, Тут висотні відмітки трохи не "пляшуть" с рельефом на фото...

Змінено користувачем lastandr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По фото не дуже видно - у сусіда ділянка піднята? Здається шо десь на 1 м. піднята. Якщо так - то Вам точно варто підсипатись до такого-ж рівня, - інакше буде постійно текти до Вас не тільки з дороги, а й від сусіда. І взагалі "розуклонка" ділянки - дуже важлива справа, не повірите, але всі хто мав можливість і полінився підсипати ділянку так щоб бути вище, хочаб дороги, - дуже кусають лікті потім все життя. Колись зробивши правильну "розуклоку" в бік дороги, - зараз навіть сніг лінуюсь чистити коли по прогнозу іде тепло, - як тільки на дворі "+", сніг тане і сам стікає на дорогу, - вже наступного дня сухо..

Змінено користувачем Malchish
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

07.02.2024 в 16:57, Roman Pelypets сказав:

Підкажіть, будь ласка, це єдиний оптимальний варіант, щоб забрати воду з ділянки зараз, а в майбутньому під'єднати туди дощові води?

Якщо вам треба відвести воду зараз для початку робіт, то це оптимальний варіант, але на майбутнє може не працювати, бо то залежить від рельєфу місцевосні вцілому. Якщо наприклад всі зроблять нахили до дороги, а дорого в тому місці має прогин, то програють в кінцевому рахунку всі. Або якщо ви зробите нахил в торону сусіда, а сусід — у вашу, тоді обоє будуть мати озерце на межі. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо то ділянка в заплаві, то вона не в минулому, ні в майбутньому не запрацює, тільки насипати і тримати човен біля забору на такі періоди

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Дякую всім за відповіді. 
Зробив трашею, воду +- викачали. Будівництво можна буде розпочати, а далі буду піднімати ділянку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Я собі теж підняв ділянку десь на 1 метр. То зараз після дощів біля мого будинеу озерце на дорозі. Буду ще дорогу піднімати, щоб вода в поле уходила. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...