Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Реле времени

makita

Рекомендовані повідомлення

Подскажите за схему подключения. В щитке есть автомат,который защищает линию уличного освещения. На эту линию хочу поставить реле времени. Реле времени нужно ставить после того автомата или вместо него?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автомат краще залишити, А реле - після автомата.

Змінено користувачем Вячеслав_В
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, makita сказав:

...що робити?

Вони (автомат і реле) виконують різні функції. Автомат - захищає лінію, реле - вмикає/розмикає в залежності від налаштувань по часу. Їх не можна одне замість другого. Треба прийняти рішення: або лишити лінію без захисту (я проти), або бігати вмикати/вимикати вуличне освітлення особисто (Ви проти), або поставити більший щит.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.02.2024 в 23:03, makita сказал:

В щитке есть автомат,который защищает линию уличного освещения. На эту линию хочу поставить реле времени. Реле времени нужно ставить после того автомата или вместо него?

Шановний, для керування вуличним освітленням реле часу не годяться тому, що кожного дня тривалість світлої пори доби різна. Крім того є залежність від погодних умов. Для реалізації функції ввімкнення освітлення при настанні сутінок та вимкнення при сході сонця випускаються фотореле, ввімкнення та відключення механічного реле в яких відбувається за допомогою фотоелемента. Встановлюється реле назовні, і реагує на поточне освітлення. Якщо лінія має потужність, яка перевищує допустиме навантаження реле, то буде потрібно встановити ще й контактор або силове реле, які будуть керуватись від фотореле.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я sonoff встановив, увімкнення захід солнця + 20 хвилин, вимкненя 22:30. З фотореле усю ніч буде світитися або вручну вимикати треба. Мінус що ребут без інета - час не може з таймсервера підтягнути і не працює поки інет не з'явится. Зручно що ночью з кроваті можна увімкнути світло, подивитися на камерах колір котів і, як що чужі увімкнути пугаючий пилосмок у wi-fi розетці на вулиці.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОФФ: я для вивіски і ЛЕД-стрічки (та що рекламна, текст там біжить) ставив реле часу, а за ним датчик освітлення. Логіка проста - ввечері вмикається по часу (можна гратись часом, а можна і 16:00 на весь рік виставити), але коригується рівнем освітлення (тобто, поки світло - не увімкнеться), потім на початку комендантської вимикається. О 5 знов вмикається по часу і вимикається по освітленню

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Vladdi сказав:

Шановний, для керування вуличним освітленням реле часу не годяться тому, що кожного дня тривалість світлої пори доби різна.

Є така штука: астрономічне реле- там коригується час заходу сонця відповідно до координат об'єкта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Дед Звукарь сказал:

Є така штука: астрономічне реле- там коригується час заходу сонця відповідно до координат об'єкта.

Штука така є. Але призначена для монтажу в приміщеннях та коштує щонайменше як 10 (десять) звичайних фотореле зовнішнього виконання. Але при цьому результат роботи (щодо керування вуличним освітленням) рівно той же самий. Більш того, фотореле ввімкне освітлення раніше, якщо ввечері зібрались хмари і потемнішало "достроково". Також воно вимкне освітлення трохи пізніше, якщо непогода буде зранку. Що в кожному випадку зручніше - то вже вирішує кожен сам для себе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 13.02.2024 в 16:51, Offroad сказал:

ОФФ: я для вивіски і ЛЕД-стрічки (та що рекламна, текст там біжить) ставив реле часу, а за ним датчик освітлення. 

Круто.

Датчик освещения в разрыв силовой цепи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, там комутація 10 чи 16А, а навантаження - блок живлення 12В 20А і рекламна діодна стрічка, яка живиться блоком 5В 1А

IMG_20240327_092030.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...