Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Максимально допустимий перегруз лічильника NIK 2303

shkep

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Підкажіть якщо через трифазний лічильник NIK 2303 ARP3.1000 5(120)A буде проходити струм 132А він витримає? І чи правильно рахуватиме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) На нього є інструкція, Там би мало бути написано допуски виробником.

2) треба пробувати по факту, тоді будемо знати. Чи ви думаєте що хтось пробував і звіряв потім покази.

3) думаю, ніц йому не буду (короткотривало) хіба трохи пахнути буде паленим, а що до обліку - див п. 2)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, shkep сказал:

чи правильно рахуватиме?

правильно он считает от 5  до 120 ампер 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То так і є. Вимірювання струмів лічильниками проводиться на каліброваному шунті, щоб його фізично спалити 132А не вистачить точно. Підвищена напруга на шунті також навряд чи вб'є вхід вимірювача. Але похибка вимірювань в межах паспортного допуску виробником гарантується лише від 5 до 120А. Якщо менше 5 або більше 120, що там лічильник порахує, то вже невідомо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

там в середині струмові кільця, тобто
1. в кільцях лінійний режим і відповідна точність має якийсь робочий діапазон (умовно 0.1-120А) за яким відбувається насичення магнітопроводу і потенціал на котушці стає не пропорційний струму.
2. струмове кільце працює на аналоговий вхід який має свій максимальний рівень, якщо кільце узгоджено (а це ймовірно так) з входом то максимальна едс на робочому діапазоні приближно відповідає максимальному рівню входа.

тобто в кращому випадку після 120 буде міряти не пропорційно (умовно 140 як 130), в гіршому буде показувати 120 незалежно від фактичного струму.
ну і клеми ймовірно будуть грітися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.03.2024 в 15:02, standov сказал:

ну і клеми ймовірно будуть грітися.

Не ймовірно, а точно. Доки не згорять.

Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, ashim1990 сказал:

Не ймовірно, а точно. Доки не згорять.

це питання точно не відоме, якщо клеми справді розраховані на номінальний струм 120 то на 140 з ними, скорі за все, нічого не станеться (приклад - розподільчий блок 60 80 120 160а відрізніється лише кількістю дирочок, сама шина та гвинт ідентичні) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як правильно рахувати струм ТРЬОХФАЗНОГО лічильника? Сумарно по всіх трьох?

Який ввідний автомат?

Бо 3 фази по 40Ампер то не 120 ампер крізь лічильник мабуть. Самому цікаво

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось у мене лічильник, який був перший від обленерго. Вони потім поставили інший, з радіо модулем, а цей мені залишили. Я його окремо на електрокотел встановив. 

На ньому стояв ввідний автомат 40 ампер. Тобто 3 фази по 40. І щось мені підказує, що для підрахунку загального струму крізь лічильник - струм по фазах не сумується. 

Бо 3 по 40=120, а лічильник тілько до 100А 

Це максимальний струм по одній фазі, мабуть. 

IMG_20240328_202352.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dendnepr сказал:

На ньому стояв ввідний автомат 40 ампер. Тобто 3 фази по 40. І щось мені підказує, що для підрахунку загального струму крізь лічильник - струм по фазах не сумується. 

на фазу, 5а номінальний (максимальний клас точності) 100а максимальний (гарантовано залишається живим, з урахуванням нижнього класу точності)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dendnepr сказал:

Це максимальний струм по одній фазі, мабуть. 

Так, загальний струм 300 А.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...