Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Штукатурка ракушняка – без опалення – гіпсова, цементна, вапняно-цементна?

xandr xandr

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, andrey_ka сказал:

ІМХО. На тріщини це не вплине .

Але зручності в роботі додасть однозначно.

Забув фінішне питання, сорі ))) Стосовно товщини шару штукатурки.

Якщо робити цементно-піщану - який мінімальний шар потрібен?

Планую робити маяки з розчину, можу ними вийти в 0 фактично (пройтись по самим горбам). Ракушняк пористий дуже, адгезія хороша. То ж хотілося б зробити мінімальний шар штукатурки що б як мінімум зберегти власні сили, про кошти я мовчу.

З досвіду, яку минімальну товщину шару можна робити, що б не відлущилось на ракушнякі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, xandr xandr сказав:

З досвіду, яку минімальну товщину шару можна робити, що б не відлущилось на ракушнякі?

Мінімальна 1см , менше немає сенсу , бо при затиранні будуть кататись камінчики , і штукатурка буде виглядати не ахті.  Але завжди намагаюсь робити приблизно однаковий шар. Так і для штукатурки ліпше , і для мене (як не дивно) легше в роботі.

Тонкий шар під час роботи швидко сохне , в одному місці вже треба затирати , а в іншому ще не схопився. 

При штукатурці , коли на стіні різна товщина , завжди спочатку приблизно вирівнюю товщину шару , а вже потім наношу фінальний.

27 хвилин тому, xandr xandr сказав:

Планую робити маяки з розчину, можу ними вийти в 0 фактично (пройтись по самим горбам).

Намучаєтесь.

Ставте звичайні маяки. Зразу під час затирання їх потрібно діставати. Якщо це робити аккуратно , то їх можна використовувати і далі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...