Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Самовирівнювальна суміш. Яка?

Sерджио

Рекомендовані повідомлення

Вітаю, шановне співтовариство. Власне, сабж. Пошуком - ну не знайшов. До того ж, якісь марки є, якихось і немає. Процес розумію так: має бути грунт поверхні, причому такий, котрий утворює якби плівку на ній. І потім лити самовирівнюючу суміш. Перепадів, критичних якихось немає. Площа залиття - в районі 100 квадратів. У зв'язку з цим, кілька питань:

Яку грунтовку брати? і яку суміш брати? Інструменти - голчастий валік (не пластини) й ракель треба обов'язково. 

Ну й одне трошки ідіотське питання - чи може це все зробити один старий козел (я)? Чи тут як на вживанні спиртного - має бути онлі компанія? 

Якщо можна одному - то чи можна брати суміш Техноселл? Бо ж розумію, що має розтікатися саме як супчик і не твердіти через 20 хвилин. Але якщо 4 з половиною літри на мішок - то це якраз поки те змішаю, те, що залив затвердіє вже. Чи ні? Утім, не обов'язково онлі техноселл - то ж і питаю. Заздалегідь вдячний за поради. 

Змінено користувачем Sерджио
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один в жизни не зальете.

Должна быть команда с понятием как делать.

Если таковой нет, ищите другой вариант

.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Sерджио сказал:

Вітаю, шановне співтовариство. Власне, сабж. Пошуком - ну не знайшов. До того ж, якісь марки є, якихось і немає. Процес розумію так: має бути грунт поверхні, причому такий, котрий утворює якби плівку на ній. І потім лити самовирівнюючу суміш. Перепадів, критичних якихось немає. Площа залиття - в районі 100 квадратів. У зв'язку з цим, кілька питань:

Яку грунтовку брати? і яку суміш брати? Інструменти - голчастий валік (не пластини) й ракель треба обов'язково. 

Ну й одне трошки ідіотське питання - чи може це все зробити один старий козел (я)? Чи тут як на вживанні спиртного - має бути онлі компанія? 

Якщо можна одному - то чи можна брати суміш Техноселл? Бо ж розумію, що має розтікатися саме як супчик і не твердіти через 20 хвилин. Але якщо 4 з половиною літри на мішок - то це якраз поки те змішаю, те, що залив затвердіє вже. Чи ні? Утім, не обов'язково онлі техноселл - то ж і питаю. Заздалегідь вдячний за поради. 

Для заливання самовирівнюючою сумішшю бажано мати чотири людини.

Там дійсно відлік йде на хвилини.

Якщо ніколи не заливали, то спочатку спробуйте на якомусь менш важливому кутку будівлі, бо біди наробити можно дуже великої.

Потім все будете збивати і ваш труд та гроші - на вітер.

Краще, щоб хтось з людей які буде разом з вами, мав досвід такої роботи, щоб організувати безперервний процес.

Грунтувати треба дуже гарно.  Сподіватися, що все само собою розтечеться не треба, бо такого не буде.

Краще виставити спеціальні маячки (пластикові) щоб орієнтуватися на рівень.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне заливали силтек f-50, еще тот квест найти в моем городе, но говорят - хорошая. Грунтовали церезитом 777, разведенным 1:2. И да, сами без опыта не зальете

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, тут ось у чому річ. Певний досвід є. Річ у тім, що оці 100 метрів я особисто залив крайзелем 212 (але це вирівнювальна суміш, а не САМО вирівнювальна). У підсумку шліфмашиною зняв ну пару горбаків і вирівняв норм. Є пара тріщин (не бухтить), радше тому, що от якраз були ці перепади. довшим правилом не перевіряв, але рівнем усе вздовж і поперек - ну норм. 

Спостереження такі. 

1. Там, де на 25 кг суміші тре 4,5 літра води - твердне швидко, розрівнювати теж треба бігом. Тобто на такі суміші - щоб норм зробити і не вбитися, як я - тре 4, краще 5 осіб. 2 мішають, 1 носить, 2 рівняють. 

2. суть грунтовки, як я розумію - серед іншого - в тому, що вона утворює певний шар, що сприяє розтіканню і робить розчин "живим" не 20 хвилин, а тіж 40 хвилин. А це вже суттєво. 

3. Чому техносел і питаю за нього? Бо пропорція все ж, імхо, краще - 6 літрів води на 25 кг - хай там як - потече краще, ніж 4,5 літрів на 25 кг. і житиме трохи довше - щоб наступний шар приєднати до того, що вже розтікся, грубо кажучи. Поправте, як щось не те. 

Хочу перезалити - ну хай буде це перфекціонізмом. Але ж вініловий замковий ламінат. А там по основі не бажано перепадів. В принципі. 

Насамкінець, чому питаю про одну людину? Бо бригада то є, але ж бригади всі то тут то там. Тре впіймати. А не завжди виходить. Так мені на три місяці змістили графік виконання певних робіт. От і питаю. Хоча, звісно ж розумію, що мінімум 3 повинні бути.

Змінено користувачем Sерджио
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Sерджио сказал:

2. суть грунтовки, як я розумію - серед іншого - в тому, що вона утворює певний шар, що сприяє розтіканню і робить розчин "живим" не 20 хвилин, а тіж 40 хвилин. А це вже суттєво. 

Не. Грунт нужен для укрепления основы, но то такое. Главная его задача создать на поверхности основы пленку, которая не даст стяжке высосать основной пластификатор смеси - воду. И смесь тогда можно растянуть ровномерным слоем. На срок жизни (начало схватывания) это никак не влияет.

7 часов назад, Sерджио сказал:

3. Чому техносел і питаю за нього? Бо пропорція все ж, імхо, краще - 6 літрів води на 25 кг - хай там як - потече краще, ніж 4,5 літрів на 25 кг. і житиме трохи довше - щоб наступний шар приєднати до того, що вже розтікся, грубо кажучи. Поправте, як щось не те. 

Количество воды больше из-за малого кол-ва суперпластификатора в смеси. Пишут : Время жизни смеси 30 минут. Но это при +23С. Если будете готовить смесь на холодной воде и при температуре ниже 23С, то жить жижа будет дольше. 

 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Sерджио сказал:

Ну, тут ось у чому річ. Певний досвід є. Річ у тім, що оці 100 метрів я особисто залив крайзелем 212 (але це вирівнювальна суміш, а не САМО вирівнювальна). У підсумку шліфмашиною зняв ну пару горбаків і вирівняв норм. Є пара тріщин (не бухтить), радше тому, що от якраз були ці перепади. довшим правилом не перевіряв, але рівнем усе вздовж і поперек - ну норм. 

Спостереження такі. 

1. Там, де на 25 кг суміші тре 4,5 літра води - твердне швидко, розрівнювати теж треба бігом. Тобто на такі суміші - щоб норм зробити і не вбитися, як я - тре 4, краще 5 осіб. 2 мішають, 1 носить, 2 рівняють. 

2. суть грунтовки, як я розумію - серед іншого - в тому, що вона утворює певний шар, що сприяє розтіканню і робить розчин "живим" не 20 хвилин, а тіж 40 хвилин. А це вже суттєво. 

3. Чому техносел і питаю за нього? Бо пропорція все ж, імхо, краще - 6 літрів води на 25 кг - хай там як - потече краще, ніж 4,5 літрів на 25 кг. і житиме трохи довше - щоб наступний шар приєднати до того, що вже розтікся, грубо кажучи. Поправте, як щось не те. 

Хочу перезалити - ну хай буде це перфекціонізмом. Але ж вініловий замковий ламінат. А там по основі не бажано перепадів. В принципі. 

Насамкінець, чому питаю про одну людину? Бо бригада то є, але ж бригади всі то тут то там. Тре впіймати. А не завжди виходить. Так мені на три місяці змістили графік виконання певних робіт. От і питаю. Хоча, звісно ж розумію, що мінімум 3 повинні бути.

Вам вже "пропеллер" відповів по поводу грунтовки.  Підтримую його слова. Коли гарно прогрунтовано, то життєдіяльність суміши відповідає заявленому часу. Інакше вода миттєво уходить в стяжку і суміш жива 10-15 хвилин. А цього мало навіть в 4-х.

Навіть замковий вініл бажано клеїти. Тому У вас завдання з ідеальним результатом як по плоскості  так і на відрив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок. Зі стяжкою визначився - сам не буду, тут краще бригада. Вбиватися заради економії у виді 10- 15 тисяч - таке собі. А от замки у вінілі - клікові, як у звичайному ламінаті, а на звороті ще й підложка наклеєна. Там не уявляю, як це ще й клеїти. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Sерджио сказал:

Ок. Зі стяжкою визначився - сам не буду, тут краще бригада. Вбиватися заради економії у виді 10- 15 тисяч - таке собі. А от замки у вінілі - клікові, як у звичайному ламінаті, а на звороті ще й підложка наклеєна. Там не уявляю, як це ще й клеїти. 

Тоді добивайтеся нівеліром ідеалу, щоб більше вам служив вініл.

З досвіду кажу, вініл, саме слабке місце це замки. Коли вініл без приклеїної підкладки, приклеїти та забув. 

Цей клеїти не бажано. Хоча мав досвід і його клеїв по проханню клієнта. Але як він себе веде через чотири роки не знаю. Втратив зв'язок з клієнтом.

Тому робіть стяжку ідеальну, як скло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...