Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фільтр від заліза та сірководню

djokoo

Рекомендовані повідомлення

Вітаю.

Арендований будинок, скважина близько 40м. Деталей системи не знаю, але стоїть система очистки екософт і після неї картридж aquafilter fccbkdf10bb aquafilter.com/ru/product/3/16/fccbkdf

Який, за словами орендодавця, має прибирати запах і дофідьтрлвувати. Фільтр новий, користувалися тиждень чисто мити посуд і прибирати вдома, без пралок і посудомийлк. Але запах та присмак металу є, також погано змивається мило.

Питання: чи можна малою кров'ю, а саме заміною картриджу на кращий, спробувати прибрати запах та присмак, чи це все дурня і треба робити аналіз води після фільтра і змінювати засипку та/або систему взагалі?

 

Апд: вода потрібна лише технічна: помитися/попратися 

 

Змінено користувачем djokoo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, djokoo сказав:

Але запах та присмак металу є,

Ніколи не чув запаху, навіть цікаво як він пахне у воді?

зате легко можно побачити по іржавим слідам та осаду у воді

Цитата

також погано змивається мило.

це ознака того, що колона працює, вода мʼяка і до цього треба звикнути, також привчити себе класти менше порошку в пралку, шампуні в порцію для намилювання, дози миючих засобів і купівлі безлужного мидла. 
покличте фахівця для оцінки роботи колони, можливо потрібно ТО та переналаштування.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Фрай сказал:

Ніколи не чув запаху, навіть цікаво як він пахне у воді?

зате легко можно побачити по іржавим слідам та осаду у воді

Осаду візуально не бачу, але на гумках пральної машині жовті сліди є, на сантехніці нема.

Присмак - наче ржавої води ковтнув.

 

З приводу м'якості:

Був досвід користування водою після колонни , але такої м'якості ніколи не було. 

Вода нагадала таку у бабусі на Полтавщині. Але я живу в Гатному і такої води тут ніколи не бачив

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, djokoo сказал:

чи можна малою кров'ю, а саме заміною картриджу на кращий, спробувати прибрати запах та присмак,

Нет нельзя.

От железа, только ставить специальное оборудование с засыпками и прочими свистоперделками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, djokoo сказав:

Але я живу в Гатному і такої води тут ніколи не бачив

А у вас до цього була очисна колона? 

Це і є результат її роботи.

шукайте фахівця, вочевидь засипка вичерпала ресурс або не та, що треба.

Екософт залізо очищає на раз!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@DimaFсвистопердєлкі стоять, але чи не працюють чи їх не вистачає)

@Фрайв Гатному воду після колони юзав, але не настільки м'яку. Але повторюсь: м'якість не є основною проблемою, а от запах в смак.

 

На разі в особистих є один контакт, залюбки вислухаю ще спеців які можуть запропонувати варіанти вирішення 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Фрай сказав:

Ніколи не чув запаху, навіть цікаво як він пахне у воді?

Так і пахне, ржавчину нагадує

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жорсткість регулюється підмісом. Толковий монтажник повинен був його спаяти.

Потрібно розуміти,яка система у вас стоїть. Може просто пом якшення. А не комплекс. Да і не ясно чи комплекс справляється. Різний вміст бува.

Для цього аналіз потрібен. Хочаб старий

 

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аргументи?

у мене в одній скважині заліза стільки, що все ставало рудим, але колона з засипкою А чудово справлялась.

Проблема лише в частих регенераціях відповідно і витратах, сіль, викачка, фільтри го.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У пацієнта хата в оренді :)

Той хто йому це здав, сказав, що там є водопідготовка і все тіптоп, глянь яка вода чиста і м'яка.

А мякотка процесу в тому, що поставити просто пом'якшення в засипці на пару сотень евро дешевше, чим сраний мікс або набагато, в рази, дешевше ніж робити окрему установку знезалізнення , якщо рівень його там завеликий.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо питання в засипці, можливо у зависокому рівні заліза і та засипка не дає ради.

2 хвилини тому, murava сказав:

ніж робити окрему установку знезалізнення , якщо рівень його там завеликий.

а питання стояло раз зʼявився ще й той фільтр.

Мені стало цікаво

 ACC-3 Aquafilter - гранулированный активированный уголь в скорлупе кокосового ореха (GAC) используется в сочетании со средой KDF, чтобы значительно продлить срок службы фильтрующих картриджей. Среда KDF является окислительно-восстановительной средой, которая удаляет хлор и восстанавливает тяжелые металлы с бактериостатическими свойствами.

які це метали?

а ще вугіллля? Нафіг його звідти і негайно! 

То вже розсадник біоти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Фрай сказав:

Аргументи?

у мене в одній скважині заліза стільки, що все ставало рудим, але колона з засипкою А чудово справлялась.

Проблема лише в частих регенераціях відповідно і витратах, сіль, викачка, фільтри го.

скільки заліза?яка засипка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.03.2024 в 13:05, djokoo сказал:

Питання: чи можна малою кров'ю, а саме заміною картриджу на кращий, спробувати прибрати запах та присмак

Ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27.03.2024 в 13:05, djokoo сказав:

Питання: чи можна малою кров'ю, а саме заміною картриджу на кращий, спробувати прибрати запах та присмак,

дивлячись скільки заліза є - найлегше і найбюджетніше спробувати замінити fccbkdf10bb на FCCFE10BB

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.04.2024 в 10:00, shusta сказал:

дивлячись скільки заліза є - найлегше і найбюджетніше спробувати замінити fccbkdf10bb на FCCFE10BB

 

"При використанні Birm для знезалізнення необхідно, щоб оброблювана вода не містила нафтопродукти і сірководень"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Власник привіз фільтр ecosoft chv4520eco тиждень назад.

Ситуація не змінилася, запах в смак лишилися, хоча екософтівці божилися що все щезне)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12.04.2024 в 12:39, djokoo сказав:

Власник привіз фільтр ecosoft chv4520eco тиждень назад.

Ситуація не змінилася, запах в смак лишилися, хоча екософтівці божилися що все щезне)

якщо Ви не хочете навіть читати, що Вам пишуть, то це Ваш хрест,який ви повині тягнути завжди)

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@МаТраС, дякую, я читаю. Але змусити власника змінити обладнання я не можу. Якщо він не вирішить питання, то я просто з'їду та й по всьому.

Ось аналіз води до встановлення та після. Знайти яка сама екософтівська засипка - не вдалося. 

IMG-20240414-WA0000.jpg

Screenshot_20240415-095950.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, djokoo сказав:

@МаТраС, дякую, я читаю. Але змусити власника змінити обладнання я не можу. Якщо він не вирішить питання, то я просто з'їду та й по всьому.

Ось аналіз води до встановлення та після. Знайти яка сама екософтівська засипка - не вдалося. 

IMG-20240414-WA0000.jpg

Screenshot_20240415-095950.png

Ну. Колона прибрала залізо. Якщо так, і на той момент не було проблем, то просто змініть засипку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...