Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Руда та смердюча вода з бойлеру

МакДо

Рекомендовані повідомлення

12 годин тому, ashim1990 сказав:

Щоб його викинути, Ви зробили все. Анода нема

Анода немає 3 тижні. Запах та забарвленість спостерігається 5 місяців. До того він років 5 був з анодом на водоканальній воді, яка хлорувалася і вода була жахливої якості. Запах був і раніше, просто воно маскувалося якістю водоканальної води (подивіться на скрін і скажіть що краще, водоканал чи вода після помʼякшувача)

Давайте не робити передчасних висновків. Зніму, помию губкою, оціню стан емалі (якщо вона там є), а далі будемо дивитися. Бо колона помʼякшення в мене працює лише 36 днів.

IMG_0825.jpeg

Upd: щось я в розрахунку помилився. Бойлеру ось-ось буде 7 років.

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та то навів як приклад, мав на увазі біоту яка є не лише в бойлері і тому я проганяв БілизнУ через крани і всеодно.

це по-перше, а по-друге то не сподівайтесь, що у бойлері вода всюди однакової температури,

особливо при економ-режимі та нагріванні лише вночі

IMG_3714.thumb.jpeg.038a4b4c836d6f914f41bb1c2544c1aa.jpeg

Посилання на коментар

В 29.03.2024 в 09:45, МакДо сказал:

Давайте не робити передчасних висновків. Зніму, помию губкою, оціню стан емалі (якщо вона там є), а далі будемо дивитися.

Згоден. Вихід є!

• Лайк 1
Посилання на коментар

• 2 місяці потому...

100% причина в емалі.точніше вже в її відсутності. В мене збереглась лиш на обідку фланця. Говнобойлери.нікому не рекомендую їх

Посилання на коментар

Тримаю бойлер з сухими тенами на максимумі: проблем з бактеріями нема, вистачає на більшу кількість теплої води, кожен рік міняю анод та трохи накипу з трубок тенів зішкрябую. Треба з гарною теплоізоляцію брати і не паритися. А з плохою, все одно зимою тепло у хаті залишиться, котел менше працювати буде, як що з термостатом

Посилання на коментар

11 часов назад, Enot123h сказал:

Тримаю бойлер з сухими тенами на максимумі: проблем з бактеріями нема, вистачає на більшу кількість теплої води, кожен рік міняю анод та трохи накипу з трубок тенів зішкрябую.

Згоден, при такій періодичній заміні аноду можна робити температуру ГВ більше 60. Бо в іншому випадку недовго той бак протяне...

Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар

19 часов назад, иван 55555 сказал:

100% причина в емалі.точніше вже в її відсутності. В мене збереглась лиш на обідку фланця. Говнобойлери.нікому не рекомендую їх

Напевно, великі температура і перепади тиску ГВ. Але, якщо вчасно мінятимете анод, то бойлер ще багато років робитиме.

Посилання на коментар

Я ще зворотній клапан вийняв з запобіжнього. Після цього перестав спрацьовувати запобіжний при нагріві всього бойлера, зайва вода витискається у гідроаккумулятор - менше перепади тиску, здоровіша емаль.

Бойлеру горенье років 10 вже, у прошлому році заварив електродом дирку у трубці ТЕНа

Посилання на коментар

1 час назад, Enot123h сказал:

Я ще зворотній клапан вийняв з запобіжнього. Після цього перестав спрацьовувати запобіжний при нагріві всього бойлера, зайва вода витискається у гідроаккумулятор - менше перепади тиску, здоровіша емаль.

Дуже дивно. В тому ЗК повинен бути вмонтований перепускний клапан. Майже у всіх штатних так.

зображення_viber_2024-01-28_00-43-10-204.jpg

Посилання на коментар

45 минут назад, ashim1990 сказал:

В тому ЗК повинен бути вмонтований перепускний клапан.

У епіцентрі перепускного не було в жодному з клапанів

Посилання на коментар

6 часов назад, Enot123h сказал:

У епіцентрі перепускного не було в жодному з клапанів

Оце так. Самі дешманські бойлери йдуть з такими клапанами.

Посилання на коментар

• 1 місяць потому...

Всім привіт. Смердюча і злегка руда вода мене дістала і я просто поїхав і купив нового атлантіка на 100л steatite. Зі старого бойлера воду зливав на пряму в каналізацію. Але під кінець зливав у відра. Старий бойлер можливо сьогодні відкрию і зазирну всередину.

IMG_1600.jpeg

IMG_1602.jpeg

camphoto_351212254.jpeg

Посилання на коментар

3 часа назад, МакДо сказал:

Всім привіт. Смердюча і злегка руда вода мене дістала і я просто поїхав і купив нового атлантіка на 100л steatite. Зі старого бойлера воду зливав на пряму в каналізацію. Але під кінець зливав у відра. Старий бойлер можливо сьогодні відкрию і зазирну всередину.

Викидати його не потрібно. Бак не тече, встановіть анод, і буде як новий. Деякий час.

Посилання на коментар

1 годину тому, ashim1990 сказав:

Викидати його не потрібно. Бак не тече, встановіть анод, і буде як новий. Деякий час.

Анод стояв, коли все почалося. Новий анод. Я його зняв, бо прочитав в інтернетах, що анод може бути причиною запаху.

Посилання на коментар

3 часа назад, МакДо сказал:

Анод стояв, коли все почалося. Новий анод. Я його зняв, бо прочитав в інтернетах, що анод може бути причиною запаху.

Запах може бути з різних причин. Наприклад, неякісний анод. Я, маючи деякі знання, тепер встановлюю тільки аноди з прорізом на торці.

• Лайк 1
Посилання на коментар

15.07.2024 в 23:41, ashim1990 сказав:

Запах може бути з різних причин. Наприклад, неякісний анод. Я, маючи деякі знання, тепер встановлюю тільки аноди з прорізом на торці.

Навряд тут анод допоможе

IMG_1657.jpeg

IMG_1658.jpeg

IMG_1659.jpeg

IMG_1660.jpeg

IMG_1661.jpeg

• Лайк 1
Посилання на коментар

1 година тому, МакДо сказав:

Навряд тут анод допоможе

IMG_1657.jpeg

Шукайте на форумі, тут один дядько свій бак пофарбував і каже все запіпісь. )

Змінено користувачем Фрай
  • Хаха 1
Посилання на коментар

16 хвилин тому, Фрай сказав:

Шукайте на форумі, тут один дядько свій бак пофарбував і каже все запіпісь. )

Можливий варіант, залишу на майбутнє, може й дійсно запасний гаджет лишити… хоча зараз не проблема за 5хв купити нового, або ж тен замінити

Ось це?

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар

5 часов назад, МакДо сказал:

Навряд тут анод допоможе

Допоможе. Корозія ненаскрізна. Встановлюєте анод, вона припиняється зовсім. Надалі все залежить від стану анода.

Я рік тому купив неновий Атлантік з приблизно таким станом стінок баку. Анод змінив. Хоча, заморочився і зробив вивід від аноду на міліамперметр для контролю. Поки все працює. 

Посилання на коментар

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
  • Створити...