Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как зачеканить старую канализационную трубу навсегда?

Ekaterina Bershakova

Рекомендовані повідомлення

В 29.03.2024 в 22:26, andrey_ka сказал:

Чому ви так вирішили? Вирізати поза межами ями , цього буде більш ніж достатньо.

Напхайте туди бетону.

Чому цеглою , навіщо цеглою ?  Це ж довго , недовговічно , ненадійно. 

У вас що там немає можливості привезти та встановити заводські кільця. 

У нас тут всюди глина і така місцевість, що кільця сюди нереально привезти. Вся вулиця під великим склоном, ділянка дуже нерівна. У всіх сусідів наших тут кладка з цегли, лише один сусід зробив собі кільця і тепер постійно качає каналізацію. Кільця для глини це погано, бо глина і так тримає воду. Кільця рекомендовано ставити де є пісок, а тут кругом глина.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.03.2024 в 10:59, andrey_ka сказал:

Хто вам таке сказав ?   Ставлять аж бігом.

Якщо у вас виникають питання , або сумніви що до роботи цієї людини , то він далеко не фахівець. І в подальшому ви будете тільки мучитися з результатом його роботи.

у всіх сусідів каналізації із цегляної кладки. тільки один сусід зробив собі яму з кілець і тепер мучиться і качає каналізацію кожні 3 дні. навіщо ставити в глиняну місцевість кільця, якщо глина і так добре тримає воду, не пропускає її, а мені потрібно щоб вода йшла, вбиралася в грунт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.03.2024 в 22:52, andrey_ka сказал:

Скопіюю вам пост з іншої теми , що таке септик в мінімальній конфігурації , може з'являться сумніви.

В 31.03.2024 в 22:52, andrey_ka сказал:

Скопіюю вам пост з іншої теми , що таке септик в мінімальній конфігурації , може з'являться сумніви.

 

Дорогий авторе! по-перше: моя яма точно ніяк не буде шкодити середовищу або ще комусь! на відміну від своїх сусідів у мене є хоча б яма, а мої сусіди ллють каналізацію в ліс, навіть не замислюючись про шкоду. по-друге: бетонні кільця поставити нереально, тому що сюди не заїде жодна машина через різкий ухил вулиці. Везти сюди кільця – це головний біль. Ми зверталися до кількох фахівців і вони сказали, що привезти кільця сюди цілими неможливо. Сюди важко привезли цеглу і машина застрягла і мало не перекинулася на бік. Витягали її весь день звідси.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Ekaterina Bershakova сказав:

Дорогий авторе! по-перше: моя яма точно ніяк не буде шкодити середовищу або ще комусь!

Та невже. А куди будуть діватись брудні стоки з вашої ями?

Щоб стоки не шкодили довкіллю , перед тим як їх пустити в грунт їх потрібно відфільтрувати , з вашою вигрібною ямою - це зробити неможливо в принципі.

3 години тому, Ekaterina Bershakova сказав:

У нас тут всюди глина і така місцевість, що кільця сюди нереально привезти. Вся вулиця під великим склоном, ділянка дуже нерівна. У всіх сусідів наших тут кладка з цегли, лише один сусід зробив собі кільця і тепер постійно качає каналізацію. 

Немає нічого неможливого , сусіду якось же вдалось. Не можете встановити кільця забетонуйте самостійно.

ІМХО. А змурувавши просту вигрібну яму , ви неводовзі приєднаєтесь до свого сусіда , і будете на пару качати раз в три дні.

3 години тому, Ekaterina Bershakova сказав:

навіщо ставити в глиняну місцевість кільця, якщо глина і так добре тримає воду, не пропускає її, а мені потрібно щоб вода йшла, вбиралася в грунт.

Яким же чином ваша стара вигрібна яма пропускала воду в глину , яким чином усі сусідські ями викладені з цегли пропускали воду в глину ?

Чи може цегла якимось чарівним способом змінює структуру грунта ? 

     Чи все ж таки  ваша "глина" не така вже глина , і пропускає воду.

ПС.. Дренажна спроможність септика , опис якого я викладав в попередньому пості , на два порядки вища ніж у вашої цегляної ями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Ekaterina Bershakova сказав:

У всіх сусідів наших тут кладка з цегли

От щойно встав і сфоткав шматок цеглини, що другий рік лежить під відкритим небом і трохи має вплив води під час дощів та снігу.

IMG_3867.thumb.jpeg.b98f7efa98ff20360f2ffc39e2c606ca.jpeg
 

робіть з цегли і ями, і фундаменти і навіть кидайте замість щебню у бетон. Так раніше всі робили. )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...