Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фінішна Шпаклівка

Marat Мiftachov

Рекомендовані повідомлення

Є веранда з піноблоку,на стінах нанесений клей для піноблоку,чи обов'язково наносити стартову шпаклівку перед фінішною,чи можна одразу фініш?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не обязательно.

Все зависит от ровности основы.

Старт, слоя от 5мм, финиш 1-2мм.

Выбирайте что больше подходит для первого слоя.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Vitaliy67 сказав:

Не обязательно.

Все зависит от ровности основы.

Старт, слоя от 5мм, финиш 1-2мм.

Выбирайте что больше подходит для первого слоя.

Разів 10 стартовою робив шари 1,5-2 мм шпателем.  Чому обов язково від 5?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, МаТраС сказал:

Чому обов язково від 5?

 

Мабуть тому що того вимагають ТУ виробника 🤷‍♂️

Ну або так: шпатлівка, а точніше в цьому випадку штукатурка, має застигнути/схопитися (називайте той стан як завгодно, суть не зміниться), а при недостатньому шарі нанесення вона просто висохне, що не дасть змоги пройти всім необхідним хімічним реакціям. 

Народними словами: пересохне і не схопиться 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Diablopc сказав:

Мабуть тому що того вимагають ТУ виробника 🤷‍♂️

Ну або так: шпатлівка, а точніше в цьому випадку штукатурка, має застигнути/схопитися (називайте той стан як завгодно, суть не зміниться), а при недостатньому шарі нанесення вона просто висохне, що не дасть змоги пройти всім необхідним хімічним реакціям. 

Народними словами: пересохне і не схопиться 

Там багато по технологіям написано,але практика показує часто зовсім інше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, МаТраС сказал:

практика показує часто зовсім інше

Є таке.

Але, якщо базуватись на випадках з практики, автоматично відпадає гарантія повторюванності результату, т.я таке використання матеріалу не передбачене, тобто всі роботи на власний ризик. Звісно про будь які рекламації можна і не згадувати, бо там навіть при повному виконанні ТУ важко довести вину виробника, а тут пряме порушення отого ТУ.

Насправді, на практиці, я і сам неодноразово таке мутив зі штукатурками, але ні в якому разі не буду радити комусь так робити, бо таки стикався з пересиханням тонких шарів, особливо якщо та зона потрапляла на протяги. 🤷‍♂️

Та й, чесно кажучи, економія та виглядає досить сумнівною: при роздрібній ціні кнауф старт 270 грн, м² шаром 6мм (товщина стандартного маяка) обійдеться близько 40-45 грн, зате затягнув по маяках мінімальним шаром і не займаєшся сексом зі шпателем, яким всеодно не зробиш так як правилом, зате часу і зусиль в двічі більше піде.

Зи

Оце заглянув в ТУ кнауф старт — знову вони шось намутили, раніше там чітко було написано «мінімальний шар 5мм», а зараз якесь чудернацьке формулювання «мінімальний шар від 3 до 5»… І от як ото розуміти оте 3-5  🤪 Це типу всім 5, а для обраних 3, чи навпаки 😂

Змінено користувачем Diablopc
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Diablopc сказав:

Є таке.

Але, якщо базуватись на випадках з практики, автоматично відпадає гарантія повторюванності результату, т.я таке використання матеріалу не передбачене, тобто всі роботи на власний ризик. Звісно про будь які рекламації можна і не згадувати, бо там навіть при повному виконанні ТУ важко довести вину виробника, а тут пряме порушення отого ТУ.

Насправді, на практиці, я і сам неодноразово таке мутив зі штукатурками, але ні в якому разі не буду радити комусь так робити, бо таки стикався з пересиханням тонких шарів, особливо якщо та зона потрапляла на протяги. 🤷‍♂️

Тріщала раз правда. Газоблок був не грунтований. 

До речі, десь в темах піднімалась тема штукатурки по гб, говорили рро сілтек200 і тіфенгруунт.  не обов язково брати таке дороге . Амстерглоб спрпвляється не гірше.коштує копійки. 300 с чимось 10 л

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, МаТраС сказал:

Амстерглоб спрпвляється не гірше.коштує копійки. 300 с чимось 10 л

А оце вже не економія, а маразм. ІМХО

Беремо, рекомендований за ТУ, Knauf Grundiermittel за 1023 грн, розводимо в рекомендованій пропорції 1:3 і отримуємо 10 літрів грунта за 256грн. При цьому це саме той грунт що й задуманий виробником штукатурки, та й всеж таки від перевіреного і надійного виробника, а не від якогось ансерглоба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Diablopc сказал:

рекомендований за ТУ, Knauf Grundiermittel

А! Сорян!

Знову я лохонувся, згідно ТУ

Тепер вони рекомендують не GM, а хафт емульсію. Але коштує вона так само (± пару гривень) і розводиться в тих же пропорціях.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Diablopc сказав:

@Marat Мiftachov А яке буде фінішне покриття тих стін?

Декоративна штукатурка з шпаклівки,потім фарба,лак.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Diablopc сказав:

Оце заглянув в ТУ кнауф старт — знову вони шось намутили, раніше там чітко було написано «мінімальний шар 5мм», а зараз якесь чудернацьке формулювання «мінімальний шар від 3 до 5»… І от як ото розуміти оте 3-5  🤪 Це типу всім 5, а для обраних 3, чи навпаки 😂

А куди ви заглядали ? 

Бо дивлюсь на офіційному сайті в документах , там все як і раніше.

1111.png.bda238db8fe9f91866a5b75f03123531.png

14 годин тому, МаТраС сказав:

Разів 10 стартовою робив шари 1,5-2 мм шпателем. 

А навіщо ? 

Який сенс у використанні штукатурки такими шарами , це ж дико незручно.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, andrey_ka сказав:

А куди ви заглядали ? 

Бо дивлюсь на офіційному сайті в документах , там все як і раніше.

1111.png.bda238db8fe9f91866a5b75f03123531.png

А навіщо ? 

Який сенс у використанні штукатурки такими шарами , це ж дико незручно.

 

Була корява цпш.а іноді гб порівняти,який ідеально покладений. 

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Diablopc сказав:

А оце вже не економія, а маразм. ІМХО

Беремо, рекомендований за ТУ, Knauf Grundiermittel за 1023 грн, розводимо в рекомендованій пропорції 1:3 і отримуємо 10 літрів грунта за 256грн. При цьому це саме той грунт що й задуманий виробником штукатурки, та й всеж таки від перевіреного і надійного виробника, а не від якогось ансерглоба.

Амстер Ег 60 220 грн . Кнауф не скрізь є в продажу той

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, МаТраС сказал:

Кнауф не скрізь є в продажу той

Кнауф ваще пропало большинство позиций...(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, DimaF сказав:

Кнауф ваще пропало большинство позиций...(

Один завод розхерячили. Один працює.аналог Крумікс.до речі, непогана якість

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, МаТраС сказав:

Була корява цпш.а іноді гб порівняти,який ідеально покладений. 

Так використати ддя цього шпатлівку а не штукатурку , наприклад НР фініш. Ціна там майже однакова (в деяких магазинах і без майже) , а працювати на порядок зручніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, andrey_ka сказав:

Так використати ддя цього шпатлівку а не штукатурку , наприклад НР фініш. Ціна там майже однакова (в деяких магазинах і без майже) , а працювати на порядок зручніше.

Усадка більша

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, МаТраС сказав:

Усадка більша

Думаю на шарах в 1,5 - 2мм виявити усадку буде важкувато не лише на око , а й за допомогою вимірювального інструменту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, andrey_ka сказав:

Думаю на шарах в 1,5 - 2мм виявити усадку буде важкувато не лише на око , а й за допомогою вимірювального інструменту.

Андрій, з повагою до ваших постів толкових.не раз брав корисне . Але спробуйте пошкаклювати цпш,яку не замилювали рідким.з ямами різної глибини і діаметра фінішем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, МаТраС сказав:

Андрій, з повагою до ваших постів толкових.не раз брав корисне . Але спробуйте пошкаклювати цпш,яку не замилювали рідким.з ямами різної глибини і діаметра фінішем

Я  цпш  тільки так і шпатлюю , і не важливо чим  використовую те що є під руками , зазвичай це залишки. Фінішем набагато зручніше , старт швидко тужавіє і потрібно або швидко все робити або малими площами. Тому я і написав , що фінішем зручніше.

    Шпатлівка розводиться до стану сметани , далі стіна зволожується і шпатлівка наноситься на здир. Як правило при середньостатистичні стіні 3,5м х2,8м. поки проходиш з одного кутка до іншого , на початку шпатлівка вже схоплюється.

   Потім зразу після нанесення ребром шпателя збиваються усі горбики , камінчики та знову наноситья шпатлівка на здир , і так повторюється доти , доки через шпатлівку перестає проглядатись цпш. Зазвичай вистачає до трьох разів , і загальний шар складає максимум 1,5мм. Перевага ще в тому , що процес не преривається не потрібно чекати поки шпатлівка схопиться , висохне. І за робочий день можна зробити доволі суттєву квадратуру.

IMG_3578.thumb.JPG.3072c221d590115a4d57d5ea8fb874f1.JPG

 

IMG_3580.thumb.JPG.1b73eb660f76bd0dcc2b12184deb763a.JPG

 

IMG_3584.thumb.JPG.f95f4f1aa6b1f14f64e5ee93aaeb9ae6.JPG

 

 

 

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, andrey_ka сказав:

Я  цпш  тільки так і шпатлюю , і не важливо чим  використовую те що є під руками , зазвичай це залишки. Фінішем набагато зручніше , старт швидко тужавіє і потрібно або швидко все робити або малими площами. Тому я і написав , що фінішем зручніше.

    Шпатлівка розводиться до стану сметани , далі стіна зволожується і шпатлівка наноситься на здир. Як правило при середньостатистичні стіні 3,5м х2,8м. поки проходиш з одного кутка до іншого , на початку шпатлівка вже схоплюється.

   Потім зразу після нанесення ребром шпателя збиваються усі горбики , камінчики та знову наноситья шпатлівка на здир , і так повторюється доти , доки через шпатлівку перестає проглядатись цпш. Зазвичай вистачає до трьох разів , і загальний шар складає максимум 1,5мм. Перевага ще в тому , що процес не преривається не потрібно чекати поки шпатлівка схопиться , висохне. І за робочий день можна зробити доволі суттєву квадратуру.

IMG_3578.thumb.JPG.3072c221d590115a4d57d5ea8fb874f1.JPG

 

IMG_3580.thumb.JPG.1b73eb660f76bd0dcc2b12184deb763a.JPG

 

IMG_3584.thumb.JPG.f95f4f1aa6b1f14f64e5ee93aaeb9ae6.JPG

 

 

 

тепер мій варіант): середньї густоти або густіше ротбант або мп 75 один раз. і далі вже фініш 1-2 рази,дивлячись ,що буде далі)
ваш варік- це ідеальна цпш. мій- треш

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, МаТраС сказав:

тепер мій варіант): середньї густоти або густіше ротбант або мп 75 один раз. і далі вже фініш 1-2 рази,дивлячись ,що буде далі)
ваш варік- це ідеальна цпш. мій- треш

ІМХО. Якщо для вирівнювання стіни потрібно шар шпатлівки в 2мм , то така цпш далеко не в трешовому стані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, andrey_ka сказав:

ІМХО. Якщо для вирівнювання стіни потрібно шар шпатлівки в 2мм , то така цпш далеко не в трешовому стані.

якщо куча ям діаметром 5-8 мм,глибина 2-8 мм...полоси по 3 мм в глибину

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, МаТраС сказав:

якщо куча ям діаметром 5-8 мм,глибина 2-8 мм...полоси по 3 мм в глибину

Яма діаметром 8мм та глибиною 8мм , то не яма а неглибокий отвір в стіні.

Може ви мали на увазі см. ?

Якщо см. , то там шари далеко не 2мм. В такому разі ІМХО. тільки маяки та штатна штукатурка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...